Kuo skiriasi pranašystė nuo prognozės/būrimo

Kuo skiriasi pranašystė nuo prognozės/būrimo

Paslaugos.lt

Pranašystė Apie Tarologų DarbąPranašystė ir prognozė. Kas Tai?Apie Taro sklando tiek daug stereotipų, kad klientai ir pradedantys tarologai susiduria su viena ir ta pačia problema.

Jie laukia konkrečių įvykių sekos aprašymo, kurie realizuosis ateityje.

Tai vadinasi pranašystė. Ji nepalieka nė menkiausios galimybės ką nors pakeisti savo arba kliento gyvenime.  Šis variantas tinka tik tiems, kurie nenori imtis atsakomybės už savo gyvenimą ir jo kokybę, kurie nenori spręsti patys, kaip gyventi ir ką daryti. Realiai, jie nori visą atsakomybę perkelti nuo savęs  likimui ir Taro kortoms.

Pagrindinis pranašystės minusas – užprogramavimas. Jei merginai būrėja pasakys, kad ji dar du metus neištekės, greičiausiai ji nustos rūpintis savimi, atsiribos nuo bendravimo su priešinga lytimi ir taip pati realizuos pranašystę. Kad taip su jumis neatsitiktų, siūlau naują požiūrį į Taro sistemą- laisvę rinktis iš variantų gausos su Taro kortų pagalba.

Jeigu Jūs sutinkate, kad patys esate savo likimo valdovas (didžiąja dalimi), keiskite savo užklausą Taro kortoms. Jums jau neturi būti įdomu, kokia bus ateitis. Pagrindinis Jūsų tikslas- kaip paveikti aplinką, kad gautumėte geidžiamą rezultatą.

Todėl klausimą „kada aš ištekėsiu“ reikia performuluoti į „ką aš turėčiau daryti/atlikti, kad šiais metais ištekėčiau… kad surasčiau sau labiausiai tinkamą partnerį“ ir tt ir pan.  Tokiu būdu būrimas Taro kortomis Jums taps variantų ir pasirinkimų vadovu, kuris sudarys veiksmų planą siekiant savo tikslo.  Būrimas/ Taro konsultacija- tai variantų analizė, ieškant geriausio sprendimo esančioje situacijoje, einant link geidžiamo rezultato.

Kaip tarologas, Jūs negalite spręsti už klientą ir rinktis už jį. Tai jo teisė į laisvą valią ir jo atsakomybė už pasirinkimą. Jūsų, kaip tarologo pareiga- teisingai suformuluoti klausimą ir teisingai perskaityti Taro kortų atsakymą. Viso to mokome Arcanum klubo seminaruose ir kursuose. Jei norite išmokti pažinti ir valdyti šį instrumentą, kuris padeda keisti įvykių eigą ir likimą- užsirašykite į Arcanum klubo Taro kursus. Registruokitės ir ateikite mokytis.

Daugiau Straipsnių…

Pranašystė | Prognozė | Būrėja | Tarologė | Tarologų Problemos | Arcanum

Comments are closed.

Call Now ButtonSkambinti Dabar