ATSILIEPIMAI

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

 

atsiliepimai klientu arcanum. rekomendacijos ir pasitikejimas

ATSILIEPIMAI:

Daug metų esant sudėtingai situacijai ar kai reikia priimti svarbius sprendimus konsultuojuosi su  Daiva ir visada drąsiai rekomenduoju kitiems. Kuo šilčiausi atsiliepimai!

Labai supratinga, įžvalgi, profesionali , turinti daug gyvenimiškų įžvalgų, puikiai išmananti ne tik taro, bet ir žmogiškąją psichologiją. Man patinka, kad ji nesistengia įtikti klientui pagrąžindama realybę.

Tad galbūt ne visada išgirsite, tai ko tikitės, bet rekomenduoju įsiklausyti ir pažiūrėti į situaciją kitu kampu.

Edita.

» RODYTI DAUGIAU

Aš save laikau realistu ir į tokius dalykus anksčiau žiūrėjau skeptiškai. Tačiau kartais gyvenime būna, kai atsiduri kryžkelėje ir svarstai, kaip geriau būtų pasielgus vienoje ar kitoje situacijoje.

Pirmą kartą nusprendžiau apsilankyti, gavęs pasiūlymą dėl paaukštinimo pareigose. Labai dvejojau, nepasitikėjau savimi, tačiau apsilankymo metu man pasakė daug detalių, kurias žinojau tik aš (kas ir kaip). Gavau puikių patarimų. Tada nusprendžiau neatsisakyti pasiūlymo ir po daugiau nei dviejų metų viskas pasitvirtino. Nesigailiu niekuo ir net nustebinau rezultatais net savo viršininką.

Tai buvo tik pirmasis mano apsilankymas. Po to dar ne kartą kreipiausi įvairiose gyvenimo situacijose ir manau kreipsiuos ne kartą. Kodėl? O todėl, nes ne tik viskas sakoma iš kortų, o duoda daug gyvenimiškų patarimų, pasako kur pasisaugoti, kada dvejoju be reikalo.

Puiki tarologė ir super nuostabus ir šiltas žmogus. Ir jei gyvenime reikia priimti sunkius sprendimus, dėl kurių nesinori gailėtis – aš visada kreipiuosi, todėl mano atsiliepimai geri.

Juk galutinį sprendimą priimu pats, o išgirsti galimus pavojus ar kitas galimybes juk visada yra gerai. Tikrai nuoširdžiausi atsiliepimai –  visiems rekomenduoju!

Ignius.

» RODYTI MAŽIAU


PALIKITE ATSILIEPIMĄ

Daugiau Apie Mus

Vardas:*

El. paštas:*

Atsiliepimas:

 

ATSILIEPIMAI | PADĖKA | PASITIKĖJIMAS SAVIMI | REKOMENDACIJOS | ARCANUM

Call Now ButtonSkambinti Dabar