Atsiliepimai

Klientų atsiliepimai

Daug metų esant sudėtingai situacijai ar kai reikia priimti svarbius sprendimus konsultuojuosi su  Daiva ir visada drąsiai rekomenduoju kitiems.

Labai supratinga, įžvalgi, profesionali , turinti daug gyvenimiškų įžvalgų, puikiai išmananti ne tik taro, bet ir žmogiškąją psichologiją. Man patinka, kad ji nesistengia įtikti klientui pagrąžindama realybę.

Tad galbūt ne visada išgirsite, tai ko tikitės, bet rekomenduoju įsiklausyti ir pažiūrėti į situaciją kitu kampu.

Edita.

» RODYTI DAUGIAU

Aš save laikau realistu ir į tokius dalykus anksčiau žiūrėjau skeptiškai. Tačiau kartais gyvenime būna, kai atsiduri kryžkelėje ir svarstai, kaip geriau būtų pasielgus vienoje ar kitoje situacijoje. Pirmą kartą nusprendžiau apsilankyti, gavęs pasiūlymą dėl paaukštinimo pareigose. Labai dvejojau, nepasitikėjau savimi, tačiau apsilankymo metu man pasakė daug detalių, kurias žinojau tik aš (kas ir kaip). Gavau puikių patarimų. Tada nusprendžiau neatsisakyti pasiūlymo ir po daugiau nei dviejų metų viskas pasitvirtino ir nesigailiu niekuo (nustebinau rezultatais net savo viršininką). Tai buvo tik pirmasis mano apsilankymas. Poto dar ne kartą kreipiausi įvairiose gyvenimo situacijose ir manau kreipsiuos ne kartą. Kodėl? O todėl, nes ne tik viskas sakoma iš kortų, o duoda daug gyvenimiškų patarimų, pasako kur pasisaugoti, kada dvejoju be reikalo. Puiki tarologė ir super nuostabus ir šiltas žmogus. Ir jei gyvenime reikia priimti sunkius sprendimus, dėl kurių nesinori gailėtis- aš visada kreipiuosi. Juk galutinį sprendimą priimu pats, o išgirsti galimus pavojus ar kitas galimybes juk visada yra gerai. Tikrai visiems rekomenduoju!

Ignius.

» RODYTI MAŽIAU


Palikite atsiliepimą

Vardas:*

El. paštas:*

Atsiliepimas: