TARO PASLAUGOS

TARO PASLAUGOS

TARO PASLAUGOS

Taro Paslaugos Vilniuje Londone Paryžiuje.

TARO MOKYMAI

plačiau

Taro Paslaugos Ir Taro Mokymai

TARO KONSULTACIJOS

plačiau

Būrėjos Paslaugos Vilniuje. Taro Konsultacija

TARO BŪRIMAI VAKARĖLIŲ METU

plačiau

APIE BŪRIMĄ IR TARO KORTAS

Taro Paslaugos Vilniuje Ir Visoje Lietuvoe

Pati asmeniškai terminą „būrimas“ aš esu pakeitusi į žodį „prognozavimas“. Ir manau, kad pastarasis labiau atspindi Taro sistemos esmę.

Prognozavimas – tai ateities reiškinių numatymo būdas. Taro kortose Visatos dėsniai yra užkoduoti tam tikra simbolių sistema, kurią puikiai supranta ir atpažįsta mūsų pasąmonė. Kai kuriuos simbolius mes suvokiame ir galime aiškiai matyti jų lydimus reiškinius. Bet yra ir simbolių, kurių mūsų sąmonei yra „nematomi“. Bet jie lygiai taip pat mus lydi, bei reškiasi per įvykius.

KĄ REIKIA ŽINOTI APIE TARO KORTAS?

Taro – tai informacijos nuskaitymo ir apdorojimo sistema, kur informacija – tai simboliuose užkoduoti duomenys.

Taro, kaip prognozavimo sistema, labai dažnai demonizuojama, perdėtai mistifikuojama. Į ją žiūrima, kaip į kažką antgamtiško, protu nesuvokiamo, netikro ir neaiškaus.

Kalbant paprastai, Taro – tai savotiškas „Wi- Fi“ imtuvas, kuris pagauna signalą, nustato ryšį su planetos informaciniu lauku ir simbolių pagalba pateikia atsakymą. Belieka tik iššifruoti simbolius.

Taro yra objektyvi sistema. Tarologas – subjektyvus veiksnys prognozavimo procese. Todėl visos prognozavimo klaidos ir netikslumai kyla tik iš tarologo neprofesionalumo, subjektyvumo ir pan. Apie dažniausiai daromas tarologų klaidas aš papasakosiu atskirame straipsnyje.

VISKĄ, KAS DAR NĖRA ĮVYKE, GALIMA KEISTI.

Ateities keitimo galimybės priklauso nuo daugelio faktorių (tiek kliento vidinių, tiek išorinių). Todėl Taro prognozė – tėra vienas iš daugelio galimų įvykio scenarijų. Taro nuskaito „stipriausią“ signalo vibraciją, o tai reiškia – galimai realiausią įvykių tėkmę. Bet tai – jokiu būdu nėra verdiktas klausiančiajam. Minimum, savo didelės valios pastangomis, jis gali pakeisti įvykių scenarijų.

TARO KORTOS. TAI HIPERINFORMATYVI SISTEMA. TARO PASLAUGOS

Kiekviena korta turi bent 3 pagrindines reikšmes ir apie 10. Kartais ir daugiau giluminių.  Jungiant kortas poromis, mes jau turėsime apie 200 ir daugiau galimų reikšmių ir scenarijaus variantų. O jei sujungti dar daugiau? Kosmosas! Reikia suvokti, kad Visatoje taip ir yra – tai nesuskaičiuojama daugybė galimų variantų. Ir tik tarologo profesionalumas, jo ilgametė patirtis gali garantuoti maksimaliai tikslų atsakymą.

TARO KORTOS. TAI VARIANTŲ IR GALIMYBIŲ GENERATORIUS.

Mažai kas žino, kad Taro sistema veikia ne tik kaip „imtuvas“, bet ir kaip savotiškas „generatorius“, kuris pritraukia įvykius, pageidaujamus jų scenarijus bei rezultatus. Įprastai mes šį procesą vadiname „magija“. Tą gali daryti tik tam tikras profesionalumo ir praktikos aukštumas pasiekę tarologai, prieš tai baigę su šia tema susijusius mokslus. Deja, Lietuvoje  tokių mokyklų nėra. Trumpai tariant – tai jau „aukštasis pilotažas“.

Ši veiklos kryptis Lietuvoje nėra populiari, todėl profesionaliai nevystoma.

TAI PUIKUS PSICHOLOGINĖS ANALIZES INSTRUMENTAS. TARO PASLAUGOS

Tai visai nauja ir sparčiai profesionalių psichologų – tarologų vystoma tema, kuria aš domiuosi ir pati. Kol kas man yra pasiteisinusi pasąmonėje vykstančių scenarijų, įtakojančių mūsų veiksmus, diagnozavimo su Taro kortomis metodika. Kartais mums užtenka  pamatyti ir įsisąmoninti šiuos procesus, kad galėtumėme kontroliuoti iš pasąmonės kylančius veiksmus. Jei jie destruktyvūs, trukdantys užmegzti ir palaikyti kokybišką santykį su aplinka, nes aplinka – tėra mūsų vidaus atspindys.

Įdomus straipsnis.

TARO PASLAUGOS | TARO MOKYMAI | ASMENINĖS TARO KONSULTACIJOS | TARO KORTOS

Call Now ButtonSkambinti Dabar