APIE

TAROLOGĖ DAIVA SILVER MOON. APIE SAVE:

Tarologė Silver Moon Daiva

Tarologė Daiva:

„Su būrimais susidūriau dar ankstyvoje vaikystėje. Pirmąją  būrimo kortų kaladę man įteikė močiutė.  Prognozavimą kortomis priėmiau kaip savo šeimos gyvenimo dalį. Pirmieji rimtesni mano prisėdimai prie kortų kaladės prasidėjo apie 12 – us mano gyvenimo metus. Paprastos žaidybinės kortos  tarnavo elementarių, buitinių ateities įvykių numatymui.

Vėliau į mano rankas papuolė prancūziško pasianso būrimo kaladė. Ji man atvėrė tikrąsias būrimo kortomis galimybes: pradedant tolimesnių įvykių priežasčių ir pasekmių numatymą, baigiant pasirinkimų variantų gausa su tikslia rezultato prognoze.  Jau tuomet supratau simbolių reikšmę mūsų psichikai, mąstymo bei veikimo įtakai. Per juos mūsų savastis yra susieta su planetą supančios kolektyvinės pasąmonės informaciniu lauku, kuriame VISKAS jau yra įvykę ir turi savo rezultatą. Frazė „kaip Danguje- taip ir Žemėje“ man įgijo realią prasmę.

Apie 2007m  į mano rankas pateko pirmoji Taro kaladė. Ir tai buvo meilė iš pirmo prisilietimo:). Ji sužavėjo mane savo tobulu išbaigtumu, universalumu, variantų gausa, aiškia simbolika, interpretavimo „gilumu“. Taro kortų kaladė apima didžiąją daugumą senųjų ezoterinių mokslų: kabalą, astrologiją, numerologiją, archetipinę simboliką, magiją, runas. Visiems, kurie nori susipažinti su Taro būrimų sistema, tapti tarologe (-u), galiu pažadėti, kad ne tik atversite sau daug galimybių, bet keisite savo mąstymą ir aplinką. Jūs tapsite tikraisiais savo geresnio gyvenimo kalviais.

Mano mokytoja yra tarologė Nina Makarovna Frolova, kuri nuo 2000 metų yra Maskvos TARO klubo narė, dėstytoja, knygų apie Taro kortas autorė ir bendraautorė.

Tiems, kurie ateisite pas mane svarbiu arba sunkiu gyvenimo momentu patarimo – suteiksiu galimybę į problemą pažiūrėti visai kitu kampu.

Taip nuimti perteklinį destruktyvų sureikšminimą. Duosiu Jums geriausią patarimą, padėsiu rasti geriausią išėjimo iš susidariusios situacijos kelią. Visiems linkiu suprasti, kad pasaulis tėra tik mūsų pačių atspindys. Norite jį pakeisti – pasikeiskite savo viduje. Nežinote „kaip“, nemokate? Ateikite ir aš pasistengsiu padėti. Su manimi galite susisiekti nurodytais kontaktais.

Iki susitikimų.

Tarologė Daiva Šorochovienė – Silver Moon.

***

ASTROLOGĖ VIDA. APIE SAVE:

taro-kortos-arcanum-astrologe-vida„Esu astrologė, baigusi Maskvos klasikinės astrologijos aukštąją mokyklą. Teikiu astrologines, astropsichologines konsultacijas, remiantis Nataliniu horoskopu, Sielos Formule. Esu Reiki Tao Ki III- os pakopos meistrė”.

12 metų konsultavimo patirtį turinti astrologė kartu su Jumis suras atsakymus į visus aktualius klausimus ir padės įveikti kliūtis, trukdančias gyvenimo pilnatvei.

Su astrologe galite susisiekti nurodytais kontaktais.

***

Call Now ButtonSkambinti Dabar