Ką žada Geltonojo Šerno metai Zodiako ženklams?

Ką žada Geltonojo Šerno metai Zodiako ženklams?

Paslaugos.lt

ką žada geltonojo šerno metai 2019. Būrėja Vilniuje ir OnlineAVINAS. KĄ ŽADA

Ką žada Avinui: AVINŲ laukia turtingi svarbiais klausimais metai. Ir ankstesniais metais sukauptos problemos. Atėjo laikas jas spręsti, kad ciklas užsibaigtų ramia sąžine. Tai lengva pasiekti, nes Avinų finansinė padėtis žada būti stabili ir judės tik palankia linkme. Bet meilės plane jūs turite būti atsargūs. Per didelis impulsyvumas gali trukdyti kurti stiprius santykius. Todėl būtina nuspręsti, ar saugoti artimą ir pradėti bendrą gyvenimą, ar dar vienerius metus mėgautis laisve. Avinai, turintys porą, taip pat privalo surinkti savo valią į kumštį, kad nepakenktų savo sielos draugui. Neturime pamiršti apie sveikatą, kuri negali atlaikyti perkrovų. Kai tik Avinai pajus, kad jėgos palieka juos, turėtų išvykti nedelsdami atostogauti.

JAUTIS

Ką Žada Jaučiui: JAUČIŲ stipri uoslė pinigams skatins pastangas uždirbti ir kaupti kapitalą. Laimei, jiems skirta  pakankamai energijos, nes Geltonas Žemės Šernas patars šiam ženklui. Bet apie natūralią kantrybę Jautis neturėtų pamiršti, kitaip viskas vyks ne taip. Meilės reikalai bus nustumti į antrą planą, nes labai sunku finansus sujungti su meile. Sveikatos srityje Jautį gali susilpninti netgi nedidelė liga. Norėdami to išvengti, turėtų reguliariai tikrintis profilaktiškai. Reikėtų atkreipti dėmesį į skrandį: subalansuota mityba arba bent jau labai kenksmingų produktų atsisakymas – tai puikios gerovės raktas Šerno metams. Žmonėms su lėtinėmis ligomis turėtų apsilankyti pas gydytojus, kad galėtų kontroliuoti jų būklę.

DVYNIAI

Visada ramūs ir organizuoti DVYNIAI turės tiek energijos, kad net nežinos, kur ją dėti. Svarbiausia bus tik laiku sustoti, kad neperdegtų ir nepakliūtų į bėdą. Energijos nukreipimas karjeros augimui yra optimaliausias, o dar geriau, jei tai bus vieno, o ne komandinis žaidimas. Dirbdami kartu, Dvyniai rizikuoja prarasti patikimumą ir nenuspėjamai atiduoda savo pergales kitam asmeniui. Meilėje ir  partnerystėje šio ženklo laukia daug emocijų. Dvynių laukia daug romantiškų susitikimų ir prisipažinimų, išsiskyrimo ir susitaikymų. Jei žmogus nori pagaliau surasti savo sielos draugą, reikia atidžiai apsvarstyti partnerio pasirinkimą, susipažinti su juo, kol viskas nenueis per toli. Dėmesio pareikalaus sveikatos būklė, nes emociniai sunkumai skatins įtampą.  Vyresniems Dvyniams žvaigždės pataria rūpintis širdimi ir kraujagyslėmis.

VĖŽYS

Emocingam VĖŽIUI metai bus savęs pažinimo laikas. Jie išmoks valdyti savo emocijas, pritaikydami jas bet kokio verslo labui. Tačiau Vėžiams pirmiausia teks pakovoti už savo vietą po Saule. Norint sėkmingai dirbti, reikia nuraminti: tai duos vaisių karjeros augimo forma. Ypač daug uždirbti nepavyks, bet sutaupyti – pasiseks. Jausmus reikia naudoti išmintingai, dalinant juos savo sielos draugui. Jei Vėžys jau turi porą, būtina atnaujinkite buvusią aistrą ir jautrumą, dažniau organizuoti pasimatymus ir būti drauge vienumoje. Jei žmogus vis dar ieško, jis turi vadovautis savo intuicija. Negalima slėpti impulsų, jei tokių yra. Ateityje jie sugrįš šimtą kartų. Apie sveikatą Vėžys gali negalvoti. Viskas bus gerai. Vienintelis niuansas: nervų sistema. Turime stengtis atsipalaiduoti ir dažniau išvyti nemalonią patirtį maloniomis mintimis.

LIŪTAS

Įgimtas  LIŪTŲ žavesys  padės pritraukti žmones į bet kurias jo avantiūras. Tačiau svarbu neperlenkti lazdos: Geltonoji Kiaulė nemėgsta išsišokėlių. Karjeros srity metai žada būti stabilūs, tačiau jei Liūtai įdės nemažai pastangų, galės pasiekti aukštumų. Reikėtų vengti negatyvo, nes žmonės, besižavintys šituo ženklu, gali palaikyti klaida ir tai priimti asmeniškai.  Žavuolis Liūtas užkariaus ir priešingą lytį. Bet tik ryžtingumas padės pasirinkti vienintelį vertingą kandidatą savo širdžiai. Jei Liūtas sėdėtų kukliai, jis gali praleisti savo meilę. Todėl šalin apribojimus! Aktyvumas darbe ir meilėje gali pakenkti sveikatai. Norėdami to išvengti, šio ženklo atstovai turėtų sulėtinti tempą, atsirinkti vieną iš sričių  arba reguliariai pailsėti. Labai naudinga sustoti, iškvėpti, pabūti su savimi, pabėgti nuo pašėlusio miesto gyvenimo greičio arčiau gamtos. Bet gero – tik šiek tiek. Kai tik energija bus atkurta, Liūtas vėl turi imtis veiksmų.

MERGELĖ

MERGELEI primygtinai rekomenduojama nustoti dreifuoti ir drąsiai imti Likimo vairą į savo rankas. Geltonasis Šernas globos visose gyvenimo srityse. Tačiau būtina ką nors investuoti į savo vystymąsi. Sėkmingas karjeros pažanga reikalauja iniciatyvos ir atsidavimo: jums reikia atrasti naujus sprendimus, įdomiai pristatyti juos bosui – jis tikrai įvertins. Jums turėtų pasisekti susitikti antrąją pusę būtent metų pradžioje. Kitus mėnesius tereikės išsaugoti santykius ir jokiu būdu neįsileisti į juos trečiojo asmens. Jei Mergelė nesikabinės prie partnerio, tada pora liks ilgą laiką ir galbūt visą savo gyvenimą. Siekiant išlaikyti sveikatą 2019 m., Mergelė turėtų vengti įtampos, nes stresas gali sukelti įvairius  skausmus. Ypač tinka joga ar plaukimas. Sugebėjusi pasiekti harmoniją, Mergelė sugebės atsikratyti abejonių, maksimaliai išnaudodama metus sau.

SVARSTYKLĖS

Subalansuotųjų SVARSTYKLIŲ niekas negalės išvesti iš pusiausvyros, net 2019 m. audros. Jų gyvenimo kely bus nemažai sunkumų ir staigmenų. Bet dėl savo vidinės harmonijos Svarstyklės sugebės įveikti viską. Darbo problemos bus išspręstos lengvai, o tai pagerins finansinę būklę. Meilės reikaluose Svarstyklės visada aukštumoje. Vieniši savo adresu gauna daugybę komplimentų ir susižavėjusių žvilgsnių, tačiau su apsisprendimu dėl antrosios pusės geriau palaukti. Jei norite pradėti santykius, tai tik lengvus, be įsipareigojimų. Šeimos Svarstyklės sugebės suprasti, kokia svarbi jiems yra šeimos gerovė. Įdomiausia bus rudenį – tuo laikotarpiu galite leistis į romantišką kelionę dviem. Sveikatos atžvilgiu Svarstyklės turėtų atkreipti dėmesį į inkstus ir nervų sistemą. Pirmuoju atveju reikia valgyti mažiau druskos ir šildyti nugarą. O išgelbėti nervus padės artimieji ir mylimieji.

SKORPIONAS

Ką žada SKORPIONAMS  2019-ieji žada būti sėkmingi karjeros atžvilgiu. Ir ne vien dėl to, kad juos lydi sėkmė, bet ir dėl jų sugebėjimų. Jeigu jie ir toliau bus aktyvūs ir pasitikintys savimi, galės ne tik susidoroti su dabartinėmis problemomis, bet ir pasiekti tam tikrų rezultatų. Darbe taip pat seksis, tačiau turėtų saugotis pavydžių kolegų. Tačiau meilės srity Skorpionams nebus lengva. Dėl darbinių reikalų stokosite laiko asmeniniams santykiams, todėl vieniši gali taip ir nerasti sielos puselės. Šeimos žmonės turėtų stengtis padaryti viską, kad būtų išsaugotas tarpusavio supratimas. Nes nuo kibirkšties įsižiebia liepsna. Žvaigždės pataria nekirsti iš peties, bet spręsti meilės problemas atvirai, ramiai ir be emocijų. Stiprius iš prigimties Skorpionus  meilės problemos gali net susargdinti.  Norint išsaugoti sveikatą, jie neturėtų pamiršti stiprinti imunitetą: vitaminais, tinkama mityba ir sportu. Geriau atostogauti metų vidury, kad šį nelengvą laikotarpį padalintų į dvi lygias dalis. Taip bus lengviau susidoroti su kylančiais sunkumais.

ŠAULYS

ŠAULIAI yra įpratę kovoti, todėl jiems ateinantys metai nebus kažkuo neįprasti. Darbe viskas išliks po senovei tik tiems, kurie patys nieko nenori keisti. Jei ambicijos paims viršų,  teks kovoti už karjerą ar finansines paskatas. Iš kolegų paramos laukti neteks. Tačiau vadovai, pastebėję tokio darbuotojo siekius, gali paprasčiausiai priglausti jį po savo sparnu. meilei žvaigždės nusiteikę palankiai, bet teks būti kantriems. Vienišiems lemtingas susitikimas nusimato tik metų pabaigoje. Šeimas turintys gali pradėti įtarti partnerį išdavyste, ir nebūtinai fizine. Šauliams tiesiog nepakanka dėmesio ir meilės, taigi patarimas tiems, kurie yra tokio ženklo sutuoktiniai: nevenkite artumo, rūpinkitės ir būkite šalia. Nervinės problemos bus pagrindinės, o kad išlaikytų psichinę pusiausvyrą, turėtų daugiau ilsėtis. Dar reikia stebėti nugarą ir juosmenį.

OŽIARAGIS

Ką Žada Ožiaragiui: Turbūt pats laimingiausias horoskopo ženklas 2019-aisiais bus OŽIARAGIS. Jiems numatyta sėkmė  visose srityse. Tačiau reikės pritaikyti tam tikrus įgūdžius ir charakterio bruožus. Darbe jiems reikės drąsos ir ryžto, o šito jiems netrūksta, todėl karjera bus stabili. Paaukštinimas taip pat yra labai tikėtinas. Seksis ir meilės reikalai. Romantika, aistra, dvasinė intymumas – visa tai aktyviai veiklai ir darbui suteiks dar daugiau jėgų. Tačiau žvaigždės nerekomenduoja Ožiaragiams atsipalaiduoti ir suteikti partneriui tiek daug šilumos ir meilės, kiek jis jiems pasiruošęs duoti. Dėl sveikatos astrologinė prognozė taip pat yra palanki: nevalgyti greito maisto, pradėti sportuoti ir atlikti profilaktinius tyrimus. Ir tada viskas Ožiaragiams viskas bus tvarkoje.

KĄ ŽADA. VANDENIS

Geltonąjį Šerną nervina vėjavaikiškumas, todėl 2019 metų šeimininkė mokys VANDENĮ  turėti savo požiūrį ir apginti savo teises. Šio ženklo atstovai turi būti pasirengę daugybei išbandymų, kurie iš pradžių atrodys sunkūs ar net neįgyvendinami. Tiesą sakant, Vandeniams pakaks tik parodyti charakterį ir valią – tada viskas pavyks. Kad nebūtų atleidžiami iš darbo ir, galbūt, pakiltų karjeros laipteliais, teks būti santūriems. Be panikos: 2019-ieji Vandeniams nesuteiks neišsprendžiamų užduočių, todėl reikia tik šiek tiek pasitempti ir tinkamai išeiti iš situacijos. Meilės problemos sprendžiamos analogiškai: charakterio tvirtumas ir jokio sudirgimo. Dėl puikios sveikatos Vandeniai turės viską, ko jiems reikia. Jie tiesiog neturėtų pamiršti aktyvios veiklos.

 ŽUVYS KĄ ŽADA

ŽUVIMS Visata ruošia daug malonių netikėtumų. Darbo srityje šypsosis sėkmė, o tai leis pakilti karjeros laipteliais arba pakeisti darbą į prestižinį ir geriau apmokamą. Svarbiausia, kad Žuvys  visko nesugadintų savo pačių perfekcionizmu. Meilėje daugumai norėsis konkretumo. Tie, kurie dar nepriėmė sprendimo dėl gyvenimo partnerio, tai atliks 2019- aisiais. Jei esančios porose Žuvys nuspręs pasiekti naują santykių lygį – gyventi kartu, kelti vestuves, gimdyti vaikus, – visa tai pavyks, todėl nieko nereikia bijoti. Sveikata nepaves, jeigu jai skirsite pakankamai dėmesio. Metų pradžioje žvaigždės patariama atlikti profilaktinę medicininę apžiūrą, kad galėtų mėgautis gyvenimu be ligų.

Kad ir ką bežadėtų horoskopas 2019-iems, nusiteikime tik pozityviems dalykams ir visur ieškokime pliusų. Bet kurią problemą galima išgvildenti taip, kad surastume jos sprendimą. Tegu  saviškių ir artimųjų meilė teiks jėgų gyvenimo kokybei gerinti ir kovai su netobulu pasauliu…

Daugiau skaitykite…

Ką Žada | Zodiako Ženklai | Geltonojo Šerno Metai | Astrologinė Prognozė

Comments are closed.

Call Now ButtonSkambinti Dabar