TARO KORTOS. PROGNOZĖ 2023 m. BALANDŽIO MĖNESIUI.

TARO KORTOS. PROGNOZĖ 2023 m. BALANDŽIO MĖNESIUI.

Paslaugos.lt

taro-kortos-arcanum-prognozeiTaro kortos. Prognozė 2023 m. balandžio mėnesiui pagal gimimo datos vibruojantį skaičių

Taro kortos ir jų sistema- tai pilnas gyvenimo, būties ir jų procesų atspindys. Kviečiu susipažinti su Taro kortų bendra mėnesio prognoze, sudaryta pagal žmogaus gimimo datos numerologinį (vibruojantį) skaičių.
Gimimo datos vibruojantį skaičių pasiskaičiuojame tokiu principu: sudėkite visus gimimo datos skaitmenis. Gautą dviženklį ar triženklį skaičių sudėkite vėl ir, jei reikia, dar kartą, kol gausite vienaženklį skaičių, kuris ir yra Jūsų vibruojantis skaitmuo. Pvz, gimimo data yra 1992 05 20: 1+9+9+2+0+5+2+0= 28, 2+8= 10, 1+0= 1 (vibruojantis gimimo datos skaičius).

Vibruojantis skaičius 1.

taro-kortos-arcanum-simbolonasTARO KORTOS PAVADINIMAS- „SIMBOLONAS“.
Lengvas ir be kliūčių judėjimas pirmyn. Viskas, kas daroma teisingai- daroma be ypatingų trukdžių. Šį mėnesį jausite dvasinį pakylėjimą, bendrumą su kitais žmonėmis, gyvenimo partneriais. Skirkite savo laiką tiems, su kuriais jaučiate dvasinį artumą, tokį pat požiūrį į gyvenimą, turite bendras vertybes. Tai maksimalus vidinės harmonijos ir atsipalaidavimo laikas. Nusistatykite sau ilgalaikius tikslus. Ieškokite partnerių jų įgyvendinimui.
Vienišiems labai palankus metas sutikti gyvenimo partnerį. Ši korta kalba apie lygiavertę partnerystę, rodomą abipusis interesas, apie tas pačias partnerių moralines nuostatas ir gyvenimo vertybes. Partnerystė čia- kaip dvasinio tobulėjimo būdas. Dažniausiai ji nurodo į ilgai trunkančius santykius („auksinės“ vestuvės) arba (rečiau) į trumpalaikius santykius, kurie labai dvasiškai pakylėja abu partnerius. Net iširus tokiai sąjungai, partneriai ilgą laiką palaiko ir remia vienas kitą.
Įspėjimas: yra rizika paskęsti savo dvasinės didybės iliuzijose/įsivaizdavime. Nemanykite, kad tik jūsų kelias yra vienintelis ir teisingas. Kiekvienas gyvenimo tiesą atranda savaip, likimo parinkta kryptimi.

Vibruojantis skaičius 2.

taro-kortos-arcanum-ispejimasTARO KORTOS PAVADINIMAS- „ĮSPĖJIMAS“.
Kol kas likimas švelniomis užuominomis duoda Jums suprasti, kad tai, ką Jūs darote, kur Jūs einate, ko siekiate- yra ne Jums. Dedate milžiniškas pastangas, aplinkoje ieškote nesėkmės priežasčių, kaltinate kitus ir viduje graužiate save, kad „per mažai pasistengiau… rytoj pabandysiu kitaip, stipriau“. Bet rezultatas bus toks pat. Palikite. Tai ne Jums. Ir ieškokite vidinių, o ne išorinių priežasčių. Tiesiog Jūs esate ne savo vietoje arba bandote eiti ne savo keliu. Problema, kurią bandote išspręsti- kaip tas kardas, įkalintas akmenyje. Jūs nesate tas išrinktasis, kuriam lemta jį išlaisvinti. Greičiausiai- tai ne Jūsų problema. Ir kuo ilgiau tai neigsite, tuo skaudžiau bus pripažinti savo nesėkmę ir labiau bus gaila sugaišto laiko, įdėtų resursų ir pastangų. Spręskite savo problemas,iIeškokite savo pašaukimo ir savo kelio.
Santykiuose ši korta nurodo į porą, kur partneriai visiškai netinka vienas kitam. Vienas stengiasi įtikti, o kitas stengiasi „susitaikyti“ arba priimti ir įvertinti pastangas. Bet nieko nesigauna. Nes vidaus neapgausi. Čia tiesiog reikia pripažinti, kad partneriai nėra skirti vienas kitam. Ir jokios pastangos to nepakeis. Taip pat gali reikšti, kad aplinkybės, trukdančios santykiui, yra per sunkios ir neįveikiamos.
Įspėjimas: jūs išsikėlėte užduotį, kuri ne Jūsų jėgoms. Todėl labai rizikuojate viską, ką dedate/investuojate, prarasti. Įsivertinkite šią riziką ir elkitės išmintingai.

Vibruojantis skaičius 3

taro-kortos-arcanum- depresijaTARO KORTOS PAVADINIMAS- „DEPRESIJA“.
Šį mėnesį būsite labiau linkę į nesėkmes reaguoti emocionaliai ir jautriai. Kiekviena nauja nesėkmė bus kaip patvirtinimas prieš tai buvusiai. Galvoje suksis mintys: „aš nelaimingas“, „štai ir vėl man nepasisekė“, „kam daryti, jei vis tiek nepasiseks“ ir pan. Labai pavojinga pasinerti į šią būsena, nes iš jos išeiti yra labai sunku. Pasistenkite nevertinti visko vien tik „juoda- balta“ principu. Nesiimkite darbų, kurie akivaizdžiai Jums per sunkūs (bent jau užsitikrinkite artimųjų paramą), nebijokite prašyti pagalbos, kai jos reikia. Nugalėkite norą atsiduoti vienatvei ir skausmui. Nesidairykite į praeitį, nes jos nepakeisite. Susitaikykite su nesėkmėmis, nes jos irgi yra visų mūsų gyvenimo dalis. Prisiminkite, kad kiekviena krizė savyje neša ir naujas galimybes.
Nusimatykite nedidelius, greit realizuojamus naujus planus. Tai Jums padės išeiti iš šios būsenos.
Kartais ši korta realizuojasi paprastu energijos nebuvimu. Verta susimastyti, ar nepersidirbate, ar nėra per didelė įsipareigojimų našta? Gal per ilgai atidedate poilsį, kuris jums būtinas šiuo metu?
Dažniausiai korta nurodo į santykių nebuvimą arba neseną ir skausmingą santykių nutraukimą. Tai gali reikšti išsiskyrimo gedėjimo periodą: skausmą, neviltį, ilgesį. Rečiau ji apibūdina jau esamus santykius, kurie yra „klampūs“, negyvibingi ir iš kurių nėra jėgų išeiti. Žmogus susitaikė su esama situacija ir jau nieko nenori keisti (nemato prasmės ir perspektyvos).
Įspėjimas: vangumas- viena iš septynių mirtinų nuodėmių. Jis veda į savęs sunaikinimą. Nepalikite šios būsenos be deramo dėmesio. Prašykite pagalbos, jei nesusitvarkote pats.

 

Vibruojantis skaičius 4.

rato-kortos-arcanum-vaikaiTARO KORTOS PAVADINIMAS- „DU KARALIŠKI VAIKAI“.
Svajonių ir oro pilių statymo metas. Svajonės didelės bet labai tolimos, nepasiekiamos. Gerai tai, kad jos suteikia jėgų, praskaidrina buitį. Pasaulis jau neatrodo toks niūrus, o problemos- neišsprendžiamos.
Šį mėnesį realybę suvoksite žiūrėdami pro rožinių akinių prizmę. Tuomet mes esame linkę sureikšminti savo sugebėjimus, galimybes. Matome save svarbiais, ypatingais. Jei suvokiate šią būseną kaip laikiną, neatitrūkstate nuo realybės- tai viskas gerai. Pasimėgaukite ja, paglostykime savo savimeilę. Bet jei būseną priimate kaip tikrovę- labai didelė tikimybė, kad Jūsų laimės laivas suduš atsitrenkęs į gyvenimo realybės uolas.
Ši korta labai palanki santykiams, kuriuose partnerius skiria atstumas. Kitu atveju- didelė tikimybė, kad, geriau pažinus partnerį, suprasite, kad jį idealizavote ir kad idealas yra labai toli nuo realybės. Esant kartu- pagal šią kortą yra statomos oro pilys, kuriami niekada nerealizuojami ateities planai. Nes nei vienas iš partnerių nėra pasirengęs sunkiai dirbti ir daug investuoti vardan kuriamų santykių.
Įspėjimas: nieko gero neduos jūsų bandymas priversti kitus atitikti susikurtus ar įsivaizduojamus idealus. Tai kelias į niekur (geriausiu atveju). Blogiausiu- barniai, konfliktai ir nuolatinė kaita (darbų, partnerių, projektų) yra garantuoti.

 

Vibruojantis skaičius 5.

taro-kortos-arcanum-alchemikasTARO KORTOS PAVADINIMAS- „ALCHEMIKAS“.
Jums šį mėnesį iškrito korta, kuri reiškia savęs (savo galimybių) pervertinimą bei užslėptą didelį garbės troškimą. Bandote kažką kopijuoti, tapti į kažką panašiu arba net „perspjauti“. Esate visapusiškai pasinėręs į šį procesą ir nesuvokiate, kad viskas, kuo galite būti (šiuo atveju)- tai tik dar viena pigi kopija. Užmiršote, kad „Dievas“ gali būti tik vienas. Ir jei norite tokiu būti, TIEK pasiekti, turite atrasti kažką savo arba naujo. Vienintelis žmogus, su kuriuo Jūs turite lygintis ir rungtyniauti – tai „AŠ vakar“. Ir siekti šiandien būti geresniu nei vakar buvote. Štai raktas į sėkmę.
Santykiuose labai dažnai ši korta reiškia nelygiavertę partnerystę (intelektualine prasme), bandymus manipuliuoti partneriu arba jį perdaryti pagal savo suvokimą. Tokie bandymai duoda tik trumpalaikį efektą. O ilgalaikėje perspektyvoje- jie veda į santykių griuvimą.
Tiems, kurie planuojate dirbtinį apvaisinimą- rekomenduočiau bent jau šį mėnesį atsisakyti tokių planų (gautas rezultatas mažai ir trumpai jus džiugins).
Įspėjimas: garbėtroška ir per didelis pasitikėjimas savo jėgomis dažnai priverčia mus balansuoti ties leistina riba, paminant etikos principus. Atominį ginklą taip pat sukūrė genijai, tyrinėję energiją, bet šio darbo pasekmės buvo kraupios. Reikia neužmiršti, kad mokslas be meilės žmonėms- yra negyvas, sėjantis mirtį. Ir tokio „negyvo“ mokslo garbinimas tėra savo sielos pardavimas blogiui.

Vibruojantis skaičius 6.

taro-kortos-arcanum-issiskyrimasTARO KORTOS PAVADINIMAS- „IŠSISKYRIMAS“.
Šios kortos reikšmė- išsiskyrimas. Bet ne tas, kurį lydi ašaros, įžeistos ambicijos, sugriuvusios viltys. Šis išsiskyrimas- tai labiau išsilaisvinimas, kurį supranta ir priima abi pusės. Partneris gerbia Jūsų pasirinkimą ir suvokia jo svarbą. Tai būtinybė, kurią darant Jūs pajausite plačius laisvės paukštės sparnų mostus. Skrendate link savo vidinio pašaukimo. Tai proveržis, naujo pradžia, pirmi savarankiški žingsniai naujoje veikloje, naujame darbe. Būkite nepriklausomas, kūribingas.
O jei paprastai ir buitiškai- važiuokite ilsėtis atskirai nuo partnerio. Jūsų santykiams dabar to reikia. Ilgalaikiams partneriams ši korta rekomenduoja suteikti vienas kitam daugiau laisvės. Kitu atveju gresia santykių nutraukimas. Jei visgi nuspręsite nutraukti santykius- darykite tai taikiai, be barnių ir abipusių priekaištų. Palinkėkite vienas kitam laimės ir sėkmės.
Įspėjimas: užaugęs, savo individualumą įgaves žmogus, pradės eiti link savo pašaukimo. Netrukdykite jam, o išmokite būti santykyje, kur yra gerbiama nepriklausomybė ir teisė į saviraišką.

Vibruojantis skaičius 7.

Taro-kortos-arcanum-aktoriusTARO KORTOS PAVADINIMAS- „AKTORIUS“.
Šį mėnesį Jums teks suvaidinti vieną iš gyvenimo rolių: vadovo, tėvo/mamos, bendradarbio, sutuoktinio, draugo ar kitą. Įneškite šiai rolei daugiau dramatizmo tam, kad liktumėte pastebėtas ir išgirstas. Nebijokite net apgalvoti atskirus scenarijus. Gali tekti šiek tiek pagražinti tiesą ar net sumeluoti. Tik labai neįsijauskite ir neperlenkite lazdos. Nes tokiu atveju būsite demaskuotas ir planas neišdegs.
Santykiams ši korta ne visada palanki. Ji gali reikšti nenuoširdumą tarp partnerių. Aplamai šie santykiai turi dvi puses: vieną rodomą publikai ir kitą, tikrąją. Klausimas, kodėl aplinkiniams nenorite arba bijote parodyti juos tokiais, kokie jie yra?
Kartais gali reikšti nekonstruktyvų problemų sprendimo būdą konfliktų metu tarp partnerių. Gali būti daug tetrališkumo, demonstratyvių emocijų, demonstruojamo šaltumo, atsainumo. Tai nepadeda spręsti problemas.
Įspėjimas: nežiūrint į tai, kad gyvenime vaidinamos rolės pradeda mums spręsti kylančius iššūkius, reikia neužmiršti laiku nusiimti „kaukes“. Kataip suaugsite su esamomis rolėmis ir jai būdingą elgesį pradėsite taikyti ne laiku ir ne vietoje (tarkime: būdami vadovais nejučia pradėsite vadovauti savo partneriu ar vaikais). Nepraraskite savo tikrojo AŠ ir nesumaišykite rolių vietomis.

Vibruojantis skaičius 8

arcanum-taro-kortos-fortunaTARO KORTOS PAVADINIMAS- „FORTŪNA“.
Panašu, kad fortūna atsisuka veidu į Jus. Pagalba, sėkmė, materialinės gėrybės, galimybės pasipils kaip iš gausybės rago. Svarbu jas visas priimti ir džiaugtis. Kiekviena nukritusi „sėkla“ turi potencialą augti. Svarbu jai paruošti dirvą, o vėliau- rūpintis (laistyti ir tręšti).
Darbinėje sferoje staiga pajudės senai pradėti projektai, sulauksite užsakymų, pasiūlymų bendradarbiauti, atsivers naujos rinkos ir galimybės. Nepražiopsokite šio momento. Pasiraitokite rankoves ir kibkite į darbą. Didelė tikimybė būti paaukštintu, gauti piniginę premiją, apdovanojimą, pripažinimą.
Labai palankus metas užmegzti naujas pažintis. Pasiūlymų partnerystei sulauksite daugiau, nei reikia. Svarbu išsirinkti tą vienintelį/vienintelę. Ši korta nurodo tokį santykių modelį, kur vienas iš partnerių yra globojamas, apipilamas dėmesiu ir dovanomis.
Įspėjimas: kartais mes bijome iš dangaus nukritusios sėkmės, nes tikime prietaru, kad už tai vėliau sumokėsime didele netektimi. Arbe esame įsitikinę, kad nesame verti gėrio ir dangaus palaimos. Todėl nedrįstame ištiesti rankas ir tiesiog pasiimti tai, ką dangus mums duoda, praeiname pro šalį. Jei taip pasielgsite, gali būti, kad daugiau tokios sėkmės nesulauksite.

Vibruojantis skaičius 9

taro-kortos-arcanum-ispazintisTARO KORTOS PAVADINIMAS- „IŠPAŽINTIS“.
Prisipažinimas ir atgaila- yra išsilaisvinimas. Nebijokite šį mėnesį garsiai įvardinti tai, kas Jus slegia jau daugelį metų, kas verčia jaustis kaltu. Išsilaisvinkite nuo šios naštos, apsivalykite per išpažintį. Svarbiausia yra prisipažinti ir atleisti sau patiems. Nėra gerų ir blogų žmonių. Yra tik mūsų reakcijos į tam tikras situacijas. Klaidų neigimas tik įsuka į jų kartojimo ratą. Išsilaisvinkite iš jo, garsiai sau pripažindami ir atleisdami savo klaidas.
Gali atsitikti ir taip, kad kažkas ateis pas Jus išsipasakoti. Žiūrėkite į tai atsakingai, išklausykite jį, padėkite jam rasti atleidimą sau ir nusiraminimą ir lai to žmogaus paslaptys lieka tik tarp jūsų.
Santykiuose ši korta nurodo į nelygiavertę partnerystę, kai partneriai yra skirtingo socialinio statuso, skirtingo dvasinio, intelektualinio lygmens ar brandos. Vienas iš jų labiau atlieka tėvišką rolę kito atžvilgiu ir prisikiria sau teisėjo ar taisyklių nustatinėtojo rolę. Jis pradeda manyti, kad turi teisę reikalauti ir riboti partnerį. Tokioje partnerystėje nėra lygiateisiškumo ir harmonijos. Vienas iš partnerių reikalauja nuolatinai atgailauti, atsiprašinėti ir nusižeminti, o kitas- amžinai klūpo ant kelių ir bando išmaldauti atleidimą.
Ispėjimas: jei ilgą laiką žmogus buvo „teisėjo“ rolėje, jis įtiki savo teisumu ir visagalybe, patampa nejautrus ir kurčias kitų atžvilgiu. Ji apima didybės manija.
Jei nemokate saugoti svetimų paslapčių- geriau jums jų nežinoti.

Parengė Arcanum klubo tarologė Daiva (Silver Moon)
Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje

Informaciją apie paslaugų kainas rasite čia.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonSkambinti Dabar