Šerno metai. Kuo jie ypatingi?

Šerno metai. Kuo jie ypatingi?

Šerno Metai

Šerno Metai 2019 Arcanum. Būrėja Vilniuje - Arcanum TaroŠerno metai – Tai dvyliktieji, paskutiniai, kinų kalendoriaus ciklo metai, susiję su Vandens energija,  In, pasyvia pradžia. 2019-aisiais – Geltonojo Žemės Šerno metais – pasiruoškime visiems siurprizams ir užbaikime ciklą protingai ir naudingai. Draugiškasis Šernas ir jo giminaitė Kiaulė nusiteikę geranoriškai ir žada būti dosnūs.

GELTONA ŽEMĖS KIAULĖ

2019 m. vasario 5 d. Geltona žemės Kiaulė pareikš savo teises į metų valdovės titulą.  5:03 (Maskvos laiku). Metai žada būti nelengvi, bet produktyvūs. Kiaulė pakeis Šunį, kuris mums sukėlė daug problemų visose gyvenimo srityse, tačiau, nepaisant Kiaulės geranoriškumo, kiaulysčių taipogi nestigs. Daugiausiai jų teks Jaučiui, Ožkai ir Gyvatei, permaininga sėkmė lydės Šunį, Gaidį ir pačias Kiaules. Na, o Fortūnos numylėtiniais pasijaus Arklys, Tigras, Triušis ir Žiurkė. 2019 metai – tai laikotarpis, kai reikia gyventi čia ir dabar.

Pasak Kinijos kalendoriaus, pokyčių laikotarpis baigiasi ir vyksta pasirengimas stabilumui. Tai yra laikas, kai jums reikia padėti pagrindus tam, kas patinka ir ką jūs darysi keletą metų, pavyzdžiui, pradėti savo verslą, pereiti į naują darbą, sukurti šeimą. Kiaulė yra darbštus gyvūnas, todėl dosniai atseikės tiems, kurie dirbs: kam pinigėlių pabers, ką į lyderio lyderio pozicijas kilstelės, kam vadovaujančią poziciją pasiūlys, o  kam ir su loterijos bilietu pasiseks.

METŲ KRYPTIS

Metų kryptis –  išsaugojimas ir kūrimas, patikimumas, stabilumas, atkaklumas ir darbštumas. Pagrindinis pavojus būti apgautu. Nors Kiaulė protinga, bet patikli, paprasta, tiesmuka ir draugiška, taigi sukčiams lengva ištraukti iš jos paslaptis ir apgauti. Stenkitės neužkibti ant pažadų meškerės, investuoti pinigus į projektą, kuris neišdegs ar įsitraukti į atviras avantiūras.

Taigi užsirašykite sau ant kaktos:  „Devynis kartus pamatuok, dešimtą kirpk“ ir „Geriau žvirblis  rankoje, nei gervė danguje“. Nors Geltona Žemės Kiaulė žada materialinę gerovę, tačiau pinigai iš dangaus nekris, o bus pelnomi sunkiu darbu.

Svarbiausia  nesužvaigždėti, nes yra didelė rizika, kad jūsų išlaidos viršys pajamas. Būdami ant bangos, jūs rizikuojate išleisti visus pinigus, nes Kiaulė anaiptol ne taupyklė. Turėsite atidžiai planuoti biudžetą, taupyti pinigus ir nepirkti, užplūdus emocijoms, kai viskas, ką uždirbate sunkiu darbu, bus išleista mėgstamiausiame prekybos centre.

Kiaulė yra naminis, šeimos gyvūnas, vertinantis šilumą ir komfortą, turtingus namus ir gausų stalą. Šeimose viešpataus harmonija, šiluma ir komfortas, daugelis permąstys santykius su partneriu ir įneš į juos tai, ko jiems trūksta. Tie, kurie dar nėra teisėtai susituokę, gali gauti santuokos pasiūlymą ir iškelti vestuves; viengungiai nuspręs, kad jau išsidūko ir pradės vaikščioti į pasimatymus su rimtais ketinimais, o ne iš nuobodulio.

Hieroglifas „šernas“ – „zhu“ – yra dviprasmiškas: jis reiškia ir laukinę, pavojingą miško jėgą, kuri nuo seno buvo laikoma gyvybingumo, drąsos ir galios simboliu, ir naminę kiaulę, ilgai gerbtą kaip gerovės, sėkmės ir gailestingumo simbolį. Jei Šernas sugeba įveikti žemiškas pagundas, jis gali įgyvendinti visus savo norus, nes Likimas jam palankus ir visada pasiruošęs atidaryti savo numylėtiniui visas duris. Pagal Rytų horoskopą Šerno metai: 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019, 2031 m.

Daugiau Naujienų…

Šerno Metai | Geltona Žemės Kiaulė | Zhu | Būrėja Vilniuje | Arcanum Taro

Comments are closed.

Call Now ButtonSkambinti Dabar