SAVAITĖS HOROSKOPAS

SAVAITĖS HOROSKOPAS

Paslaugos.lt

SAVAITĖS HOROSKOPAS ROMANTIKAMS (TIK VYRAMS)

Savaitės Horoskopas Romantiškiems Vyrams

AVINAS

Savaitės horoskopas romantiškam Avinui: Laikas liautis žiūrėti pro langą ilgais vakarais ir sau skųstis, jog esi nemylimas. Juk mūsų sielos branduolys yra tyras, tarsi krištolas. Todėl pridėkite ranka sau prie širdies ir mintimis sukaupkite mintimis visą likusią meilę savyje. Net nepastebėsite, kaip greitai ateis ta mintis, jog norint jaustis mylimu žmogumi – reikia kažkam parodyti savo meilę ir rūpestį. Savaitės viduryje yra didelė galimybė Jums užmegsti naują draugystę, jei imsitės iniciatyvos nuo savaitės pradžios. Savaitės horoskopas Avinui.

JAUTIS

Palikite pirmame plane tvyrančius materialius dalykus ir pasimeldę pamedituokite su tyra muzika prieš miegą. Vos pabudęs suprasite, kad atgimėte Nauju žmogumi ir skubėkite į mišką nuskinti žibutę ir padovanoti labiausiai patikusiai merginai. Paskubėkite tą padaryti iki Antradienio ir Penktadienį tikėtina, jog Nauja Draugė sutiks eiti su Jumis į Pasimatymą. Tik jokių būdu neatskleiskite iš karto, kur dirbate vienas kitam, kitaip sugadinsite santykių pradžią. Ir visos pastangos nueis šuniui ant uodegos. Toks savaitės horoskopas romantiškam Jaučio ženklui.

DVYNIAI

Nepasiduokite pagundai ir vėl, nuo pirmadienio, eiti iš ryto pas kaimynę prieš darbą, nes tada neteksite dviejų draugių meilės trikampio dėka. Nepamirškite, kad viskas turi savo pradžia ir pabaigą, todėl eidamas į darbą pavėluokite į jį ir nupirkęs Jai gėlių ir sugrįžkite atgal namo. Tai ne tik padarysite staigmeną, bet ir pakelsite savo meilės vibracijas į Naują lygmenį. Tikėtina, kad subirės meilės trikampis, nes su žmona, ar drauge įsimylėsite iš naujo. Butinai nueikit tą patį vakarą po darbų į vietą, kur pirmą kartą susitikote, nes tik tada Jūsų meilės čiakros atgims naujai. Toks savaitės horoskopas romantiškam Dvynių ženklui.

VĖŽYS

Savaitės pradžia Jus dosniai apdovanos malonumais. Žmona arba draugė Jums gali padaryti staigmeną. Laukia dvasinis pakilumas, kūrybinis įkvėpimas, sėkmė darbe, nes Jus tas savaitės pradžios įvykis, tam įkvėps. Bet jeigu Jį Tau į lovą nieko neatneš – rekomenduoja žvaigždės apkabinti ją iš nugaros ir pabučiuoti į kaklą. Vienišiems – nauja romantiška pažintis, kuri tikriausiai bus lemtinga ir  peraugs į ilgalaikius santykius. Toks savaitės horoskopas romantiškam Vėžio ženklui.

LIŪTAS

Laukia daug malonumų ir pasilinksminimų. Aktyvus Mėnulio gravitacinis laukas, ypatingai skatins būti dėmesio centre, todėl stebėkite, kad neprarastumėte pernelyg daug brangaus laiko pasitenkindami savimilos instinktu, nes galite netekti mylimo žmogaus širdies. Todėl nupirkite savo draugei, žmonai, ar nepažystamai 27-ių baltų rožių, taip susigražinsite savo karališką prigimtį, parodydami meilę kitiems. Jei rožės per brangu tiks ir žibutės. Juk Liūtai duodami meilės turi stiprią kosminę grįžtamąją jėgą patenkindami kitą žmogaus sielą. Vienišiems siūlome su tom pačiom baltom rožėm, ar žibutėm pakviesti Nepažįstamąją į komišką superherojų filmą. Toks savaitės horoskopas romantiškam Liūto ženklui.

MERGELĖ

Pirmadienio vakarą ankščiau eikite miegoti. Patariama nesimylėti su partneriu, nes Antradienio rytas Jums palankus audringam pasimylėjimui, kuris nudžiugins visos savaitės ritmo eigą. Nepaisykite, ką Jums sako kiti. Juk Jūs esate savo gyvenimo Kūrėjas. Pirmadienio dieną nepamirškite priskinti 7 žibučių ir įteikti jas po audringo Antradienio ryto, kitaip vėl pervargsite ir nespėsite su karjero reikalais. Toks savaitės horoskopas romantiškam Mergelės ženklui.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę, kaip niekada, nustosite svarste, nes Mėnulio gravitacinis laukas įkvėms naujiems gyvenimo žygdarbiams. Savaitės viduryje Jus persvers į kita pusę meilės romanas. O jau turintiems Draugę – didelė tikimybė, kad Jai Penktadienį pasipiršite, bet neskubėkite pasigirti socialiniuose tinkluose, išsaugokite tai paslaptyje iki kitos savaitės pradžios, kitaip Jūsų vestuvių planavimas gali ir nepavykti. Toks savaitės horoskopas romantiškam Svarstyklių ženklui.

SKORPIONAS

Dabar jums labai pravers ir kantrybė, ir vyriškumas, o netikėta nauja pažintis padės išvengti rizikingų ir neapgalvotų poelgių. Nes dėmesį nukreipsite į naują žmogų arba artimo žmogaus pagalbos šauksmą. Žinokite, kad kiekvienas Jūsų meilės „gėluonis“ prieš naktį, žmonai sumažins rūpeščius dienai. Nepamirškite priskinti 11 žibučių ir pateikti Jai į lovą. Savaitgalis palankus trumpai kelionei, užsisakykite viešbutį, nenakvokite namuose, tai sužadins Jūsų aistrą ir jausitės tarsi ką tik susipažine. Toks savaitės horoskopas romantiškam Skorpiono ženklui.

ŠAULYS

Būkite šią savaitę iškalbus savo draugei arba žmonai. Jei Jos neturite – tai užsiregistruokite pažinčių portale. Ir jei nesiūlysi vienos nakties nuotykio, ar nepradėsi kalbėti apie seksą jau pirmomis žinutėmis – didelė tikimybė, kad Šestadienį Ji su Tavimi sutiks eiti į pirmąjį pasimatymą. Būtinai atsinešk tik vieną žibutę, nes taip įrodysite savo taiklumą, jog Tave domina tik viena partnerė. Nekalbėkite apie buvusius santykius, kitaip pasamonėje užregistruosite nesėkmingą pažinties pabaigą. Toks savaitės horoskopas romantiškam Šauliui.

 OŽIARAGIS
. SAVAITĖS HOROSKOPAS

Nuo Pirmadienio ryto pažadinkite savo drauge, ar žmona su romantiška muzika. Nesivelkite į jos ginčus, priimkite kritiką, atsakykite priešingu veiksmu, pakviesdamas ją į pasimatymą, pabučiuodamas, ar užsakydamas maistą į namus. Nepamirškite, kad būtų 7-nios žibutės. Atminkite, Jei Penktadienio vakarą ji negamins Jums vakarienės, tai kitą savaitę ji Jums gamins su malonumu. Prisivalgęs nebūk tingus ją paglamonėti. Toks savaitės horoskopas romantiškam Ožiaragiui.

VANDENIS
. SAVAITĖS HOROSKOPAS

Tinkamas metas Naujoms pažintims, jokiu būdu nesivelkite į vienos nakties nuotykius, tada Jūsų turimiems santykiams arba naujiems nebus su gera pradžia. Gausite stiprų palaikymą iš draugų, ar kolegų darbe. Puikus metas savo antrai pusei parodyti Pavasarišką meilę. O kaip Jūs ją parodysite – Jau Jūsų fantazijos reikalas. Tik nepasirodykite per daug gašlus, kitaip visą kitą savaitę Jai gaminsite maistą tik Jūs. Taipogi palanku nustebinti gėlių puokšte, tačiau ypatingai nustebinsite jai nupirksite Jai maža romantiška niekutį. Atminkite, viskas susideda iš smulkmenų. Tokia savaitės prognozė romantiškam Vandeniui.

ŽUVYS
. SAVAITĖS HOROSKOPAS

Ši savaitė bus, ko gero, viena iš sudėtingesnių. Bet Jūs galite išsigelbėti parodydamas nuoširdumą kitiems ir įvertindamas savo mylimo žmogaus smulkmenas. Pagirkite kaip ji skaniai gamina, kad ir kaip norėtusi pasigaminti skaniau pačiam. Jei neturite antros pusės – savaitės pradžioje padovanokite po 1 žibutę kiekvienai savo kolegei darbe. Iš karto į Jus žiūrės visos nuoširdžiai ir būsite dėmėsio centre. Negana to, kad kolegės padės išspręsti visus sunkumus, susijusius darbe. Nustebinkite savo žmoną po darbo prirendamas ją prie sienos saldžiu bučiniu. Toks savaitės horoskopas romantiškam Žuvų ženklui.

Savaitės Horoskopas Moterims…

Taro Psichologinės Konsultacijos Poroms.

Savaitės Horoskopas | Horoskopas Savaitei | Tarologas Arcanum

Comments are closed.

Call Now ButtonSkambinti Dabar