SAVAITĖS HOROSKOPAS MOTERIMS

SAVAITĖS HOROSKOPAS MOTERIMS

Paslaugos.lt

SAVAITĖS HOROSKOPAS MOTERIMS

Savaitės Horoskopas Romantikėms Moterims

AVINAS

Savaitės horoskopas romantiškam Avinui: Laikas liautis žiūrėti pro langą ilgais vakarais ir sau skųstis, jog esi nemylima. Juk mūsų sielos branduolys yra tyras, tarsi krištolas. Todėl pridėkite ranka sau prie širdies ir mintimis sukaupkite mintimis visą likusią meilę savyje. Net nepastebėsite, kaip greitai ateis ta mintis, jog norint jaustis mylimu žmogumi – reikia kažkam parodyti savo meilę. Savaitės viduryje yra didelė galimybė Jums užmegsti naują draugystę, tikėtina, nepažįstamasis atneš žibučių. Savaitės horoskopas moterims.

JAUTIS

Palikite pirmame plane tvyrančius materialius dalykus ir pasimeldę pamedituokite su tyra muzika prieš miegą. Vos pabudusi suprasite, kad atgimėte Nauju žmogumi ir tikėtina, kad atneš naujas draugas iš miško žibučių. Turėtų panašūs įvykiai susiklostyti iki Antradienio. Penktadienį tikėtina, jog slaptas gerbėjas pakvies Tave į pasimatymą. Toks savaitės horoskopas moterims.

DVYNIAI

Neįtarinėkite savo vyro, jog jis Jus išduos meilėje. Tikimybė, kad savaitės pradžioje, nepasiekęs savo darbovietės Jūsų vyras ar mylimas draugas sugrįš atgal į namus su staigmena. Todėl tokiu būdu pakelsite savo meilės vibracijas į Naują lygmenį. Neatsisakyk tą patį vakarą po darbų jei jis tave pakvies ten – kur pirmą kartą susitikotė, tuomet Jūsų meilės čiakros atgims naujai. Toks savaitės horoskopas moterims.

VĖŽYS

Savaitės pradžia Jus dosniai apdovanos malonumais. Vyras arba draugas Jums gali padaryti staigmeną. Laukia dvasinis pakilumas, moteriškasis kūrybiškumas, sėkmė darbe. Nes Jus įkvėps tas savaitės pradžios įvykis. Tu suprasi kodėl jis tave apkabins už nugaros ir pabučiuos į kaklą. Vienišoms – nauja romantiška pažintis, kuri tikriausiai bus lemtinga ir  peraugs į ilgalaikius santykius. Toks savaitės horoskopas moterims.

LIŪTAS

Laukia daug malonumų ir pasilinksminimų. Aktyvus Mėnulio gravitacinis laukas, ypatingai skatins būti Liūtes dėmesio centre, todėl stebėkite, kad neprarastumėte pernelyg daug brangaus laiko pasitenkindamos savimi, nes galite netekti mylimo žmogaus širdies. Todėl nenustebkite jei jūsų Vyras, ar Draugas atneš tau gėlių. Taip susigražinsite savo karalienės prigimtį, parodydama meilę kitiems. Juk Liūtėms duodama iš vyro pusės meilės energija, turi stiprią kosminę grįžtamąją jėgą. Vienišos damos gali sulaukti pakvietimo į pasimatymą. Toks savaitės horoskopas moterims.

MERGELĖ

Pirmadienio vakarą ankščiau eikite miegoti. Patariama nesimylėti su partneriu, nes Antradienio rytas Jums palankus audringam pasimylėjimui, kuris nudžiugins visos savaitės ritmo eigą. Nepaisykite, ką Jums sako kiti. Juk Jūs esate kūrybinga Deivė. Pirmadienio dieną tikėtina, kad gausite nuo Nepažįstamojo arba draugo, vyro, gėlių, tokiu būdu įkvėpta sėkmingai lipsite savaitės karjeros laiptais. Toks savaitės horoskopas moterims.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę, kaip niekada, nustosite svajoje, nes Mėnulio gravitacinis laukas įkvėms naujiems gyvenimo žygdarbiams. Tikimybė savaitės viduryje sutikti antrąja pusę, todėl būkite matoma pažinčių portaluose. O jau turinčioms Vaikiną – didelė tikimybė, kad Jis Penktadienį pasipirš. Tik neskubėkite pasigirti socialiniuose tinkluose, išsaugokite tai paslaptyje iki kitos savaitės pradžios, kitaip Jūsų vestuvių planavimas gali ir nepavykti. Toks savaitės horoskopas moterims.

SKORPIONAS

Dabar jums labai pravers ir kantrybė, ir moteriškumas, o netikėta nauja pažintis padės išvengti rizikingų ir neapgalvotų poelgių. Nes dėmesį nukreipsite į naują vaikiną arba artimo žmogaus, draugės pagalbos šauksmą. Žinokite, kad kiekviena Jūsų vaikino romantiška staigmena prieš naktį, sumažins rūpeščius rytojaus dienai. Tikimybė, kad į lovą Jis Jums atneš gėlių. Savaitgalis palankus trumpai kelionei, užsisakykite viešbutį, nenakvokite namuose, tai sužadins Jūsų aistrą ir jausitės tarsi ką tik susipažine.

ŠAULYS
. SAVAITĖS HOROSKOPAS

Būkite šią savaitę iškalbi, ypač savo draugui, vyrui. Jei Jo neturite – tai užsiregistruokite pažinčių portale. Didelė tikimybė, kad šeštadienį Jus kažkas pakvies į romantišką pasimatymą su malonia, reta staigmenėle. Nekalbėkite apie buvusius santykius, kitaip pasamonėje užregistruosite nesėkmingą pažinties pabaigą.

OŽIARAGIS
. SAVAITĖS HOROSKOPAS MOTERIMS

Nuo Pirmadienio ryto Jūsų draugas arba vaikinas Jums padarys staigmeną ir ji nebus eilinė. Jei vaikina neatlieka pareigų – nebijokite jį pakritikuoti, nes jis jus supras, priims tokią kokia esate, ar net pakvies į romantišką susitikimą. Po tokio poelgio Jums turėtų atsirasti įkvėpimas daryti staigmenas antrai pusei, gal net kulinarijoje.

VANDENIS
. SAVAITĖS HOROSKOPAS MOTERIMS

Tinkamas metas Naujoms pažintims, jokiu būdu nesivelkite į trumpalaikius romanus, tuomet pradėsite puikią santykių pradžia. Gausite stiprų palaikymą iš draugių, ar kolegų darbe. Puikus metas savo antrai pusei parodyti Pavasarišką meilę. O kaip Jūs ją parodysite – Jau Jūsų fantazijos reikalas. Jau turinčioms antrąją pusę – tikimybė, kad sulauksite staigmenos.

ŽUVYS
. SAVAITĖS HOROSKOPAS MOTERIMS

Ši savaitė bus, ko gero, viena iš sudėtingesnių. Bet Jūs galite išsigelbėti parodydama nuoširdumą kitiems ir įvertindama savo mylimo žmogaus smulkmenas. Suluksite ir pagirų. Jei neturite antros pusės – savaitės pradžioje jus gali nustebinti nepažįstamasis darbe, ar net važiuojant namo autobusu, prekybos centre. Esamas draugas, ar vyras nustebins aistringa staigmena antroje savaitės pusėje.

Taro Psichologinės Konsultacijos Poroms.

Savaitės Horoskopas Moterims | Horoskopas Savaitei | Tarologė Arcanum

Comments are closed.

Call Now ButtonSkambinti Dabar