Paslaugos

Paslaugos

Mokymai

plačiau

Asmeninės konsultacijos

plačiau

Būrimai vakarėlių metu

plačiau

Tai, ką reikėtų žinoti apie būrimą Taro kortomis bei apie pačias Taro kortas

Pati asmeniškai terminą „būrimas“ aš esu pakeitusi į žodį „prognozavimas“. Ir manau, kad pastarasis labiau atspindi Taro sistemos esmę.

Prognozavimas- tai ateities reiškinių numatymo būdas. Taro kortose Visatos dėsniai yra užkoduoti tam tikra simbolių sistema, kurią puikia supranta ir atpažįsta mūsų pasąmonė. Kai kuriuos simbolius mes suvokiame ir galime aiškiai matyti jų lydimus reiškinius. Bet yra ir simbolių, kurių mūsų sąmonei yra „nematomi“. Bet jie lygiai taip pat mus lydi, bei reškiasi per įvykius.

Ką reikia žinoti apie Taro kortas?

1. Taro- tai informacijos nuskaitymo ir apdorojimo sistema, kur informacija- tai simboliuose užkoduoti duomenys.

Taro, kaip prognozavimo sistema, labai dažnai demonizuojama, perdėtai mistifikuojama. Į ją žiūrima, kaip į kažką antgamtiško, protu nesuvokiamo, netikro ir neaiškaus.

Kalbant paprastai, Taro- tai savotiškas „Wi- Fi“ imtuvas, kuris pagauna signalą, nustato ryšį su planetos informaciniu lauku ir simbolių pagalba pateikia atsakymą. Belieka tik iššifruoti simbolius.

2. Taro yra objektyvi sistema. Tarologas- subjektyvus veiksnys prognozavimo procese. Todėl visos prognozavimo klaidos ir netikslumai kyla tik iš tarologo neprofesionalumo, subjektyvumo ir pan. (apie dažniausiai daromas tarologų klaidas aš papasakosiu atskirame straipsnyje).

3. Viską, kas dar nėra įvykę, galima keisti.

Ateities keitimo galimybės priklauso nuo daugelio faktorių (tiek kliento vidinių, tiek išorinių). Todėl Taro prognozė- tėra vienas iš daugelio galimų įvykio scenarijų. Taro nuskaito „stipriausią“ signalo vibraciją, o tai reiškia- galimai realiausią įvykių tėkmę. Bet tai- jokiu būdu nėra verdiktas klausiančiajam. Minimum, savo didelės valios pastangomis, jis gali pakeisti įvykių scenarijų.

4. Taro- tai hiperinformatyvi sistema.

Kiekviena korta turi bent 3 pagrindines (gerai išreikštas) reikšmes ir apie 10 (o kartais ir daugiau) giluminių.  Jungiant kortas poromis, mes jau turėsime apie 200 ir daugiau galimų reikšmių ir scenarijaus variantų. O jei sujungti dar daugiau?? Kosmosas! Reikia suvokti, kad Visatoje taip ir yra- tai nesuskaičiuojama daugybė galimų variantų. Ir tik tarologo profesionalumas, jo ilgametė patirtis gali garantuoti maksimaliai tikslų atsakymą.

5. Taro- tai variantų ir galimybių generatorius.

Mažai kas žino, kad Taro sistema veikia ne tik kaip „imtuvas“, bet ir kaip savotiškas „generatorius“, kuris pritraukia įvykius, pageidaujamus jų scenarijus bei rezultatus. Įprastai mes šį procesą vadiname „magija“. Tą gali daryti tik tam tikras profesionalumo ir praktikos aukštumas pasiekę tarologai, prieš tai baigę su šia tema susijusius mokslus (deja, Lietuvoje  tokių mokyklų nėra). Trumpai tariant- tai jau „aukštasis pilotažas“.

Ši veiklos kryptis Lietuvoje nėra populiari, todėl profesionaliai nevystoma.

6. Taro- tai puikus psichologinės analizės instrumentas.

Tai visai nauja ir sparčiai profesionalių psichologų- tarologų vystoma tema, kuria aš domiuosi ir pati. Kol kas man yra pasiteisinusi pasąmonėje vykstančių scenarijų, įtakojančių mūsų veiksmus, diagnozavimo su Taro kortomis metodika. Kartais mums užtenka  pamatyti ir įsisąmoninti šiuos procesus, kad galėtumėme kontroliuoti iš pasąmonės kylančius veiksmus (jei jie destruktyvūs, trukdantys užmegzti ir palaikyti kokybišką santykį su aplinka). Nes aplinka- tėra mūsų vidaus atspindys.