NUMEROLOGIJA. VIBRUOJANTIS SKAIČIUS 2.

NUMEROLOGIJA. VIBRUOJANTIS SKAIČIUS 2.

Du- tai moteriško prado skaičius. Tai moteriškumas, talentai, gebėjimai, resursai. Tai grožio pajautimas. Tai stipriausia intuicija, gebėjimas jausti vibracijas. Visi dvejetai labia gerai jaučia gamtą ir puikiai joje jaučiasi. Jiems svarbu būti gamtoje. Visiems dvejetams, norintiems atgauti jėgas, rekomenduojama dažniau būti gamtoje.

„Dvejetai“ yra labai jautrūs. Bendraujant su jais, reikia neužmiršti apie tai. Jie lengvai pasiduoda emocijoms ir melancholijai. Mergaitės paauglės linkusios romantizuoti. Jos dažniausiai veda dienoraščius, kuria romantiškas eiles.

Tai pasirinkimo principas. Sulyginimai, vertinimai, palyginimai, fizinės meilės pasaulis. Blaškymasis tarp pasirinkimų, sunkumai priimant sprendimus, nepastovumas. Jie gyvenime sprendžia pagrindinį klausimą- TIKĖJIMĄ. Jie netiki tuo, ką turi. Turi patikėti savo talentais. Kažkokiu būdu jie sugeba susipykti su gerais draugais, mesti gerą verslą, palikti tai, ką sukūrė abejodamas tuo, kad tai JO (priklauso jam). Jie sugeba viską sugriauti ir vėl atkurti. Dažnai būna finansiniais aferistais (negatyvus ir destruktyvus šio skaičiaus pasireiškimas).

Du- tai pinigų energetika. Finansinių srautų valdymas- tai jų stichija. Jie būna labai geri buhalteriai, verslininkai.

Tai pasyvumo impulsas. Todėl šis skaičius labiau harmoningas moterims, nei vyrams. Jei tai vyras- tai labia talentingas, turintis vidinių resursų. Jie labia geri aktoriai, menininkai. Tačiau šiuolaikinėje visuomenėje tokiam vyrui sunkiau save išreikšti ir realizuoti pagal visuomenės primestą „vyriškumo“ standartą.

Comments are closed.