Koks pragaras yra paruoštas kiekvienam zodiako ženklui?

Koks pragaras yra paruoštas kiekvienam zodiako ženklui?

PRAGARAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ

Pragaras - Hell 12 Zodiako ŽenklųPRAGARAS: OŽIARAGIS

Nesėkmių pragaras. Ožiaragis ištisai užmiršinės išjungti katilą prieš išeinant, neišlaikys stojamųjų egzaminų į rojų, palikinės namuose savo vairuotojos teises, kliuvinės lygioje vietoje ir lips trimečiams anūkams velniukams ant uodegų. Ir svarbiausia- nei vienas Kipšas neapsimes, kad to nepastebėjo!

VANDENIS

Nuobodybės pragaras. Vandenis tiesiog bus uždarytas paprastame baltame kambaryje, be langų ir baldų. Įjungs jam televizorių ir rodys tą pačią, 247- tą,  „Karmelitos“ seriją. Bet pažadės, kad kažkada ateityje, maždaug po 300 metų, jei tinkamai atgailaus, gaus „Lietuvos rytas“ laikraščio 2007 metų vieno egzemplioriaus kelis lapus. Bet nepažadės, kad TIKRAI taip bus.

ŽUVYS

Disciplinos pragaras. Žuvys privalės dėvėti uniformą, žygiuoti, apsirengti kol nesudegė degtukas, ir į tualetą eiti pagal atskirą komandą.  Velniai seržantai vers kiekvieną dieną drimžti grindis ir tualetus. O pragaro valdovas, kas naktį žadins riksmu į ausį „Vėl pažymių knygelę užmiršai namuose! O galvos neužmiršai?“

AVINAS

Rutinos pragaras. Avinas bus pasmerktas pragare amžinai daryti tą patį. Ir ne tik maksimaliai nuobodaus, bet ir svarbiausia- be rezultato. Pavyzdžiui: kasti sniegą gausiai sningant, arba sušukuoti pliką katę. Ir kas baisiausia- be jokių premijų. Per amžius!

JAUTIS

Skurdo pragaras. Jautis bus priverstas kiekvieną dieną atgimti kokio nors vargetos kūne- tai našlaičio Kinijoje, tai pabėgėlio iš Somalio Ciuriche, tai konteinerio bomžo. Vienu žodžiu, kiekvieną mielą dieną jis bus tuo, kuris kišenėje neturi nei cento. O velniai, žinoma, kvies jautį į išpardavimus, kur Chanel rankinėms bus taikoma 90% nuolaida!

DVYNIAI. PRAGARAS DVYNIAMS

Demaskavimo pragaras. Dvyniai papuls ne į pragarą, o į gerų draugų ir giminių ratą. Ir visi šie nuostabūs žmonės, kiekvieną dieną atkreipinės visuomenės dėmesį į tai, kad  Dvynių aukštojo išsilavinimo diplomas yra nupirktas, gyvenimo aprašymas netikras, krūtinė silikoninė ir kad jokios japonų kalbos, žinoma, Dvyniai nemoka (VISIŠKAI). Ir Dvyniai nelabai galės tam paprieštarauti.

VĖŽYS

Dėmesio pragaras. Atkreipkite dėmesį, kad padidinto dėmesio. T.y. vėžių portretai (be makiažo) bus iškabinti ant kiekvieno pragaro stulpo, velniukai darželyje deklamuos Dvynių aštuntoje klasėje sukurtus eilėraščius, žurnalistai (visi iki vieno) veršis pro duris reikalaudami interviu ir išsakyti savo nuomonę Pragaro Valdovo vykdomos išorinės politikos klausimais. Ir tik po kelių tūkstančių metų jis gaus apsauginį kiautą, kuris bus trimis dydžiais mažesnis!

LIŪTAS

Išsigelbėjimo pragaras. . Liūtas pragare bus „sielų žvejys“, nes jo ego atsispindi kilnumas ir kartu  „padedu kitam – padedu sau“, todėl jis padės tempti sielų nuodėmes į gailestingumo skaistyklą.

MERGELĖ

Chaoso pragaras. Jei jūs galvojate, kad čia bus apie „šiek tiek kreivai pastatytus peklos katilus“- tai apie tikrą chaosą jūs nieko nežinote. Mergelė aplamai negaus katilo, nes užmirš ją įtraukti į sąrašą. Po to išduos, bet jis bus skylėtas. Neužveš alyvos, malkos sudrėks, elektrinėje krosnyje užtrumpins laidus, o velnias, atsakingas už darbų saugą katilinėje, susirgs. Į susitikimą su Pragaro Valdovu mergelė bus užrašyta, bet jis tai pietaus, tai atostogaus, tai skubiai išvyks į pasitarimą su dangaus kanceliarija.

SVARSTYKLĖS

Kritikos pragaras. Svarstyklėms visi pasakos, kad jų nuostabios rankos dygsta iš vienos vietos (na, patys suprantate, iš kurios) ir kad jų paruoštais šalti-barščiais net pragaro kiaules baisu šerti. Apie Svarstyklių aprangos stilių bus rašoma kassavaitiniame leidinyje „Stilius“ su antraštėmis „Stiliaus katastrofa“ arba „Sprokite mano akys“. Niekas nesijuoks iš Svarstyklių anekdotų, bet visada juoksis iš jo nuomonės. O Pragaro Valdovas būtinai pakvies į pasimatymą, bet paskutinę minutę atsiųs SMS su tekstu „Aš apsigalvojau, nes tu baisiai man atrodai“.

SKORPIONAS

Susilaikymo pragaras. Skorpionai leis savo laiką nuolatinėje orgijoje. Kur seksualių formų velniai mylėsis visais įmanomais būdais, liesis laisvai vynas, padavėjai nemokamai dalins tai, ką jis labiausiai mėgsta. Ir skorpionui ne tik kad bus draudžiama prie viso to liestis, bet net niekas jo nepastebės. Ir nebus nei pažinčių portaluose, nei maisto pristatymo į namus.

ŠAULYS. PRAGARAS ŠAULIUI

Pesimizmo pragaras. Šauliams pragare nebus net laužų. Nes per smagiai jie dega. Bet ten bus apstu depresija sergančių velnių ir demonų alkoholikų, esančių abstinencijoje, demonių su nenusisekusiu asmeniniu gyvenimu. Ir niekas niekada netikės Šauliu, kad viskas bus gerai. Todėl, kad visiems „Ku ku, ar yra kas namuose?“. Šiame pragare tūkstančius metų net Pragaro Valdovui niekas nepardavė net pačios menkiausios dūšelės. Štai jis sėdi ir rauda dėl to. Vargšelis!

Daugiau Straipsnių…

 

Pragaras | Zodiako Ženklai | Būrėjos Paslaugos Vilniuje | Arcanum

 

 

Comments are closed.

Call Now ButtonSkambinti Dabar