KOKIEMS TRIMS ZODIAKO ŽENKLAMS NEBAISUS KORONAVIRUSAS

KOKIEMS TRIMS ZODIAKO ŽENKLAMS NEBAISUS KORONAVIRUSAS

Paslaugos.lt

arcanum-taro-konsultacijos-zodiakasPasak astrologo Pavel Globa, trims zodiako ženklams yra beveik minimali rizika užsikrėsti arba sunkiai sirgti koronavirusu. Astrologijos ekspertas tikina, kad pavojinga infekcija beveik aplenks šiuos tris zodiako ženklus: Vėžius, Ožiaragius ir Šaulius.

 

 

 

Vėžys

Šis zodiako ženklas pasižymi puikia sveikata, linkęs stebėti savo organizmą, rūpintis juo ir imasi visų įmanomų profilaktinių priemonių, kai to reikalauja situacija. Dauguma vėžių nepiktnaudžiauja rūkalais ar alkoholiniais gėrimais. Rūpinasi sveika mityba. Todėl jiems užsikrėsti arba sunkiai sirgti- rizika minimali.

Ožiaragis

Koronavirusas aplenks ir ožiaragius. Tai atsargus zodiako ženklas, blaiviai vertinantis situaciją, sugebantis priimti būtinus, bet svarbius sprendimus kritiniu periodu. Jie numato iš anksto galimas grėsmes ir iškart imasi maksimalių apsisaugojimo priemonių sau ir savo šeimos nariams. Ožiaragiai nelinkę rizikuoti savo ar artimųjų sveikata. Šansus išvegti susirgimo didina ir tvirta jų sveikata. Įprastai jie neturi žalingų įpročių, kurie silpnina imunitetą. Bet… tai negalioja mažiems ožiaragiukams. Įprastai, vaikystėje, jie serga dažniau, nei kiti vaikai. Todėl verta juos pasaugoti.

Šaulys

Šauliai taip pat gali pasigirti puikia sveikata ir stipriu imunitetu. Prie visko- jų nervų sistema yra puikios būklės. Jie nepasiduoda panikai, mažiau stresuoja. Todėl jie labiau atsparesni infeksiniams susirgimams. Tuo labiau- jie sėkmės kūdikiai iš progimties😊. Griečiausiai jie sėkmingai pergyvens karantiną arba persirgs be pasekmių.

 

Prašau atkreipti dėmesį į tai, kad tai bendra prognozė ir niekaip nesumažina kiekvieno mūsų atsakomybės. Todėl privalome visi be išimties vadovautis vyriausybės nurodymais ir elgtis šiuo laikotarpiu pagal instrukcijas.

Linkiu visiems sveikatos ir stiprybės.

Primenu, kad šiuo metu vykdomos tik online konsultacijos.

Dėl asmeninės prognozės kreipkitės nurodytais kontaktais.

Daiva Silver Moon

Comments are closed.

Call Now ButtonSkambinti Dabar