KAS VYKSTA PLANETŲ GYVENIME 2019 M. VASARIO MĖNESĮ?

KAS VYKSTA PLANETŲ GYVENIME 2019 M. VASARIO MĖNESĮ?

Kas Vyksta Saulės Sistemoje, Vilniuje, Kaune. Būrimai Online ir SkypeKas vyksta Vasario 1 d: – VENERA harmoningai bendrauja su URANU ir SELENA. Aplinkybės palankios sėkmei finansų srityje, asmeniniams kontaktams ir pažintims. Naujų santykių perspektyva. Nuo antrosios dienos pusės – avarinio streso laikotarpis: galimi nelaimingi atsitikimai ryšiuose, sunkios situacijos kelionėse. Būkite atsargūs. Sunkumai partnerystėje – verslo ir asmeninio plano. Ūmios konfliktinės situacijos, kurioms reikės diplomatinio sprendimo.

Kas vyksta Vasario 4 d.? – VENERA pereina į Ožiaragio valdas. Palankus laikas finansinei situacijai stabilizuoti, ieškoti naujų finansinių galimybių. Formuojasi MARSO – URANO jungtis, pozityviai veikiama JUPITERIO. Galimos reikšmingos permainos valstybės lygmeniu, socialinėje sferoje. Palankiai besiklostančios aplinkybės padės dideliems projektams ir pradėjimams.

Kas vyksta Vasario 5 d: – JAUNATIS Vandenyje. Prasideda kinų naujieji. Jų išvakarėse naudinga susitikti su draugais. Galimas virtualaus gyvenimo ir internetinio bendravimo suaktyvėjimas, taip pat įvairios hakerių ar virusų atakos.

Kas vyksta Vasario 10 d: MERKURIJUS pereina į Žuvis. Galimos naujos aplinkybės partnerystės santykiuose, ir dalykiniuose, ir asmeniniuose. Gali pasikeisti pats santykių charakteris. Reikės labiau pasitikėti partneriu ir pasistengti suprasti. Galima staigi orų kaita.

Kas vyksta Vasario 14 d: MARSAS pereina į Jautį. Tai nelengvas periodas finansiniame plane. Galimos nesuplanuotos išlaidos. Gerai uždirbti tokiu laikotarpiu yra nelengva.  Verta kruopščiai planuoti išlaidas ir pajamas

VASARIO MĖNESIO ANTROJI PUSĖ

Kas vyksta Vasario 16 d:  harmoningas Mėnulis žada pozityvą santykiuose. Naudinga suorganizuoti šeimos vakarienę, romantinį vakarą žvakių šviesoje.  Meilės dienai ši diena daug tinkamesnė, nei 14 d.

Vasario 18 d: Chironas pereina į Aviną. Įstatymų ir verslo sferų transformacijos tąsa.

Vasario 19 d: PILNATIS Mergelėje. SAULĖ – Žuvyse. Gali iškilti daugybė smulkių, buitinių ir organizacinių klausimų, kurie  trukdys judėti svarbiausia kryptimi, susitelkti prie esminių projektų. Šią dieną pasistenkite sudėlioti prioritetus ir susikaupti prie svarbiausių ir reikšmingiausių klausimų, vedančių į tikslą.

Vasario 20, 21 d:  bus sudėtingos: ir orai, ir nuotaika bus pabjurę, audringi, konfliktiški. Galima nedidelė finansinė krizė, susijusi su netikėtomis išlaidomis. Daug konfliktų tarpasmeniniuose santykiuose. Laukite netikėtų patikrinimų. Būkite atidūs ir diplomatiški, venkite veltis į ginčus.

Vasario 26, 27 d. geros tam, kad išeitume iš finansinio akligatvio. Galimos finansinės įplaukos, galite surasti pelningą veiklos šaltinį.

Daugiau įdomybių. 

 

 

KAS VYKSTA | SAULĖS SISTEMA | VASARIS 2019 | ASTROLOGIJA | BŪRIMAI VILNIUJE

Comments are closed.

Call Now ButtonSkambinti Dabar