Kaip sutikti ateinančius 2019 metus, kad jie būtų sėkmingi!

Kaip sutikti ateinančius 2019 metus, kad jie būtų sėkmingi!

Paslaugos.lt

Kaip sutikti Naujiuosius Vida VegaKaip sutikti Naujuosius? Sakoma, kad sutikti Naujuosius reikia taip, kad ateinančių metų simbolis būtų pamalonintas ir nuteiktas palankiai. Jau čia pat metai, kurių simbolis Žemės, arba Geltonoji Kiaulė (Šernas). Kaip įtikti šiems įnoringiems gyvūnams?

Pagal kinų horoskopą atėjusi Kiaulė atstovauja Žemės stichijai, todėl žemės spalvos, atspalviai ir dekoro elementai turėtų vyrauti drabužiuose, puošiant namus, eglutę bei dengiant stalą.

KAIP SUTIKTI NAUJUOSIUS. ŽEMĖS SPALVOS

Žemės spalvos – tai ne tik geltona, kuri minima pavadinime, bet ir visi jos atspalviai – ochros, smėlio, citrinos; žalia – nuo chaki iki smaragdo; įvairaus intensyvumo ir šiltumo ruda – kava su pienu, molis, plyta ar šokoladas. Iš šio plataus spektro lengvai išsirinksite tas, kurios jums gražios ir, be abejo, madingos. Tinkami ir auksiniai tonai, nes pagal kinų suvokimą, Kiaulė įkūnija gerovę, turtingumą, o šios sąvokos tiesiogiai siejasi su tauriojo metalo spalva. Nebūtina, kad kostiumas ar suknelė būtų minėtų tonų. Užteks išradingai parinkti atitinkamus aksesuarus ar papuošalus.

Jei iškilmės nereikalauja ypatingo dress-kodo, tuomet sutikimui rinkitės ryškų makiažą. Žemės Kiaulė vertina stilingą, bet akį traukiantį veido dekorą. Taigi, kaip sutikti Naujuosius Vyrams? Vyrams labai tiktų poros dienų barzdaplaukiai – šeriuotasis metų globėjas bus pamaloninta.

Įvaizdį užbaigti gali šukuosena. Neverta rinktis sudėtingų ir prabangių variantų – moterims labai tiks paprastas kirpimas arba lengvos, efektingai išdraikytos garbanos, sukurtos plaukų gelio ir lako pagalba. Toks neišglostytas įvaizdis tikrai patiks metų simboliui, vertinančiam nepriklausomybę ir savarankiškumą.

ŽEMĖS KIAULĖ. KAIP SUTIKTI NAUJUOSIUS?

Žemės Kiaulė simbolizuoja rūpinimąsi artimaisiais, yra šeimyniškumo ir šeimos  židinio simbolis. Teisingiausia būtų sutikti Naujuosius šeimos rate, pasikviečiant į svečius giminaičius. Didelė ir draugiška šeima, susirinkusi prie puošnaus šventinio stalo, padės šventės šeimininkams pritraukti į kasdienybę artimųjų palaikymo jausmą. Ypač pageidautina pasikviesti  tuos, kurie gyvena vieniši.

Tačiau Naujųjų simbolis vertina ne tik šeimą. Kiaulei patiks bet kokia didelė draugija. Jei giminaičiai gyvena per toli ir susirinkti į krūvą negali, tai juos puikiai pakeis artimi draugai, pažįstami, su kuriais malonu leisti laiką. Įsimylėjėlių porai romantiška naujametinė naktis dviese gali tapto šeimyninio gyvenimo, kurį taip vertina Geltonoji Kiaulė, pradžia.

Nesupyks Kiaulė ir ant keliautojų: juk ji žingeidi, smalsi ir… avantiūristė.

 Sėkmę neš visi daiktai su kiaulės atvaizdu. Dviejų kiaulaičių statulėlės – būtinas atributas. Praktiškai kiekvienam svarbiausia – meilė ir pinigai. Taigi, kip sutikti naujuosius su pora ritualų.

Ritualas tiems, kurie nori susirasti antrąją pusę. Įsigykite porinių dekoracijų, raudonos ir rožinės spalvos. Tai gali būti balionai, surišti vienu kaspinėliu, statulėlės, eglės žaisliukai, kuriuos sukabinti reikėtų ant vienos šakelės. Patikrinkite, ar visi namuose esantys daiktai lyginio skaičiaus (negerai, jei yra, pvz., po 3 taures ar 5 šakutes).

 PINIGŲ PRITRAUKIMAS.

Pinigus pritraukti padės kiaulė – taupyklė, į kurią, sutinkant Naujuosius, sumeskite dvylika 5 centų vertės monetų. O metų eigoje, ritualui užtvirtinti, kuo dažniau iškylaukite su šeima.

Taipogi galima nepastebimai tarp eglės šakų paslėpti keletą kupiūrų. Jei negaila.

Pati šventė taipogi gali tapti ritualine. Svarbu, kad nei vienas iš svečių neliūdėtų. Tačiau ir įkyrumas siekiant į aktyvius žaidimus įtraukti kiekvieną – nepageidautinas.  Iš anksto pagalvokite, kaip linksmintis mėgsta jūsų vakarėlio svečiai, ir suteikite progų būti patenkintiems: jaunimui gal patiks karaoke, šokių varžybos, o vyresnieji lai pabus teisėjų vaidmenyje, jei dalyvauti nepanorės

KAS PATIKS KIAULEI?

Kiaulei patiks, jei įteiksite visiems šventės dalyviams dovanėlę. Žemės Kiaulė yra praktiška, mėgsta prabangą, grožį, linksmybes. Nebūtina dovanoti auksą, nors metų šeimininkei tai patiktų. Labai tiktų daiktai su Kiaulės atvaizdu: paveikslėliai, patalynė, minkšti žaisliukai, pižamos, šlepetės… Galima padovanoti kiaulės atvaizdo vazoną ar laistytuvą, servizą ar kavos stalelį draugiškiems pasisėdėjimams. Pamalonintų Kiaulę ir antikvariniai daikčiukai, namų jaukumą kuriantys dalykėliai. Svarbiausia viską pirkti su meile.

 Ko šiukštu nedaryti sutinkant 2019-tus? Kaip sutikti Naujuosius? Visa paskutinė metų diena ypatinga. Gruodžio 31-ąją negalima: skolinti ir skolintis; daužyti indų; bartis, pyktis; skųstis kitais žmonėmis; išnešti šiukšles; kirptis; mąstyti apie savo problemas.

Nepageidautina taupyti maistui ir dekoracijoms – Geltonajam Šernui tai nepatiks. Neserviruoti stalo nekokybiškais indais – suskilę indai traukia finansinius nuostolius. Ir nebūti šventėje tuščiomis kišenėmis: raskite, kurioje vietoje paslėpti pinigėlį.

Be abejo, draudžiama liūdėti ar kitaip kaip sutikti Naujuosius metus vieniems.

VAIŠIŲ STALAS TURĖTŲ BŪTI GAUSUS

Geltonajam Žemės Šernui labai patiks įvairiausios salotos. Ypač jei bus patiektos simpatiško paršelio ar to, ką jis dievina, forma. Jei salotose bus kukurūzų, sudėkite jas  tarsi kalnelį, apipiltą auksiniais grūdais. Patiks Kiaulei ir patiekalai, kuriuose bus riešutų ir ankštinių daržovių. Kiekviena save gerbianti kiaulaitė mėgsta bulves ir šakniavaisius, tad nepamirškite tradicinių mišrainių su bulvėmis, burokėliais, o garnyrui – įvairiai paruoštų bulvyčių.

 KAIP SUTIKTI NAUJUOSIUS? KO TIKĖTIS ?

AVINAS

 Kaip sutikti Naujuosius Avinui? AVINAMS teks išspręsti susikaupusias problemas, kad ramia sąžine užbaigtų ciklą. Finansinė padėtis žada būti stabili, tačiau meilės plane turėtų būti atsargūs, kad nepakenktų mylimiesiems. Sveikatai pavojingi perkrovimai.

JAUTIS

JAUTIS turės stiprią uoslę pinigams ir tai skatins jų pastangas uždirbti ir kaupti kapitalą. Prisireiks nemažai kantrybės. Dėl užimtumo meilės reikalai bus nustumti į antrą planą. Sveikatą gali susilpninti netgi nedidelė liga. Jautrus skrandis. Gali paūmėti chroniški negalavimai.

DVYNIAI

Kaip sutikti Naujuosius Dvyniams? DVYNIAI turės daug energijos, kurią palanku nukreipti karjeros augimui. Palankesnis individualus darbas. Meilėje ir  partnerystėje laukia daug emocijų, romantiškų susitikimų ir prisipažinimų, išsiskyrimo ir susitaikymų. Galima įtampa dėl emocinių sunkumų.

VĖŽYS

Emocingam VĖŽIUI metai bus savęs pažinimo laikas. Išmoksite valdyti savo emocijas. Ypač daug uždirbti nepavyks, bet sutaupyti – pasiseks. Jausmus reikia naudoti išmintingai, dalinant juos savo sielos draugui, o renkantis meilės objektą padės intuicija. Sveikata rūpesčių nekels.

LIŪTAS

Kaip sutikti Naujuosius Liutui? LIŪTO įgimtas  žavesys  padės pritraukti žmones į bet kurias jo avantiūras. Atsakingai elkitės su kitais. Karjeros srity metai žada būti stabilūs. Lengvai užkariausite priešingą lytį, tik reikia būti aktyviems. Svarbu nepervargti, antraip sušlubuos sveikata.

MERGELĖ

MERGELEI primygtinai rekomenduojama nustoti dreifuoti ir imti Likimą į savo rankas. Sėkminga karjera reikalauja iniciatyvos ir atsidavimo. Metų pradžioje galimas lemtingas susitikimas su antrąja puse. Stresas gali sukelti įvairius  skausmus.

SVARSTYKLĖS

Kaip sutikti Naujuosius Svarstyklėms? SVARSTYKLIŲ vidinės harmonijos nesutrikdys nei sunkumai, nei staigmenos. Darbo problemos spręsis lengvai, pagerės finansinė būklė. Neskubėkite spręsti dėl antrosios pusės. Ruduo tinkamas romantinėms kelionėms. Saugokite inkstus.

SKORPIONAS

Kaip sutikti Naujuosius Skorpionui? SKORPIONAMS  metai bus sėkmingi karjeros atžvilgiu, jeigu būsite aktyvūs ir pasitikintys savimi. Darbe seksis, bet meilėje – nelabai: antros pusės ko gero nerasite, turimus santykius saugokite. Meilės problemos gali netgi susargdinti.

ŠAULYS

ŠAULIAI yra įpratę kovoti. Darbe viskas išliks po senovei tik tiems, kurie patys nieko nenori keisti. Lemtingas susitikimas nusimato tik metų pabaigoje. Kad išlaikytų psichinę pusiausvyrą, turite daugiau ilsėtis. Dar reikia stebėti nugarą ir juosmenį.

OŽIARAGIS

OŽIARAGIAMS numatyta sėkmė  visose srityse. Karjera bus stabili. Paaukštinimas taip pat yra labai tikėtinas. Seksis ir meilės reikalai. Nestigs romantikos. Sveikata nekels rūpesčių, jei ja tinkamai rūpinsitės ir pasitikrinsite profilaktiškai.

VANDENIS

Kaip sutikti Naujuosius Vandeniui? VANDENIUS metų šeimininkai mokys turėti savo požiūrį ir apginti teises. Pasirenkite išbandymams, tačiau žinokite, kad neišsprendžiamų užduočių nebūna, todėl reikia tik šiek tiek pasitempti ir tinkamai išeiti iš situacijos. Sveikata netrukdys.

ŽUVYS

Kaip sutikti Naujuosius ŽUVIMS? Joms Visata ruošia daug malonių netikėtumų. Darbo srityje šypsosis sėkmė, jei nebūsite perfekcionistai. Meilėje daugumai norėsis konkretumo. Esantys porose nuspręs pasiekti naują santykių lygį – tuoktis, gimdyti vaikus. Saugokitės stresų.

 Kad ir ką bežadėtų Geltonos Kiaulės horoskopas 2019-iems, nusiteikime tik pozityviems dalykams ir visur ieškokime pliusų. Bet kurią problemą galima išgvildenti taip, kad surastume jos sprendimą. Tegu  saviškių ir artimųjų meilė teiks jėgų ir gyvenimo kokybei gerinti, ir kovai su netobulu pasauliu… Taip Sutikti Naujuosius 2019-uosius metus.

Astrologė Vida Vega.

Dėl asmeninės astrologinės konsultacijos- rašykite.

Daugiau Naujienų Čia…

Kaip Sutikti Naujuosius | Žemės Spalvos | Pinigu Pritraukimas | Arcanum

Comments are closed.

Call Now ButtonSkambinti Dabar