Galimo karinio konflikto tarp Ukrainos ir Rusijos prognozė.

Galimo karinio konflikto tarp Ukrainos ir Rusijos prognozė.

Paslaugos.lt

taro-kortos-arcanum-karasŠiomis dienomis klausiau astrologo Naglio Šulijos prognozę 2022 metams. Vienas iš laidos vedėjos klausimų buvo apie Rusijos agresiją Ukrainos atžvilgiu ir karo galimybę. Kadangi pirmąją prognozę šiuo klausimu dariau dar 2014 metais (kai buvo eskaluojamas konfliktas ir vėliau sekę agresyvūs Rusijos veiksmai (buvo užimtas Dombasas ir Krymas), nusprendžiau ir dabar pasisakyti šiuo klausimu.

2014 metais aš keliavau po Aziją ir spaudoje sekamos pasaulio naujienos mane labai neramino. Dar tada juokaudama pasakiau vaikams, kad nesu tikra ar turėsime kur sugrįžti. Kadangi kortos visada keliauja kartu su manimi, sudariau prognozę Rusijos ir Ukrainos konflikto klausimu. Jau tada mačiau, kad Rusija įsiverš į Ukrainos teritoriją ir kad tai, kas prasidės 2014 metais, t.y. tuo metu vyksiantys įvykiai- neužbaigs konflikto. Rusiją reprezentuojanti korta buvo karys, rankose laikantis skydą su vilko atvaizdu, ryžtingai besiveržiantis į naujas teritorijas, viską siaubdamas savo kelyje, nieko nesigailėdamas (mūšio laukas nuklotas nužudytais žmonėmis). Jau tada sakiau, kad Rusija nesustos. Pasauliui prireikė 8 metų, kad atvertų akis ir priimtų realybę (bent jau tikiuosi, kad tai įvyks ir nekartosime mūsų protėvių klaidų, atvedusių prie Antrojo pasaulinio karo, okupacijų ir masinio žmonių naikinimo).

Šulija, komentuodamas savo prognozę, buvo labai optimistiškas. Jis Rusijos veiksmus įvertino kaip „pakazuchą“. Jo nuomone, viskas tuo ir baigsis. Kadangi aš esu šiek tiek neurotiška asmenybė, tai mano žmonių vertinimas ir jų veiksmų prognozavimas būna labiau niūresnis, bet neabejotinai- realistiškesnis😊.

Eikime prie esmės. Dabartiniu momentu, prognozuojant Rusijos ir Ukrainos santykių įvykius- nieko paguodžiančio negaliu pasakyti. Atviras konfliktas tikrai bus (galime tik paspėlioti dėl jo masto). Tik šį kartą besiveržiantis karys bus sutiktas tinkamai- gaus deramą atkirtį. Manau, kad Ukrainos vyriausybė intensyviai ruošiasi karui, todėl netikėtumo faktoriaus tikrai nebus. Be visa to Ukraina deda dideles pastangas, kad karas neįvyktų, bet jos pastangos bus bergždžios. Rusiją reprezentuoja korta, kuri vadinasi „Moira“. Tai viena iš trijų likimo deivių. Graikų mitologijoje Moiros audė ne tik mirtingųjų, bet ir dievų likimus. Tai jos spręsdavo kaip ir kada mirs tas, kuriam jos audžia likimą. Tai labai stipri kontrolės korta. Panašu, kad Rusija jau senai viską nusprendė, kruopščiai suplanavo ir dabar pradeda vykdyti savo planą. Rusija yra ir iniciatorė šio konflikto, ir ta, kuri gali (jei panorės) jį užbaigti.

Taigi aš nebūsiu tokia optimistiška kaip N. Šulija ir prognozuoju, kad atvirą karinį konfliktą mes pamatysime. Kaip viskas rutuliosis po to- žiūrėsime.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonSkambinti Dabar