Kaip teisingai būrėjai (tarologei) formuluoti klausimus konsultacijos metu?

Kaip teisingai būrėjai (tarologei) formuluoti klausimus konsultacijos metu?

Paslaugos.lt

Klausimai Tarologei Online Vilniuje

Klausimai Tarologei. Ne visi žino, kokius ir kaip klausimus galima užduoti būrimo seanso metu. Labai dažnai klausimas nuskamba taip: „ar mano gyvenime kas nors keisis, ar tęsis sąstingis?“. „ar kada nors savo gyvenime sutiksiu meilę?“ ir pan.

Visų pirma, jei tiesiog klausite apie permainas (nekonkretizuojant apie ką eina kalba), jums kortos ir parodys kad ir pačią smulkiausią permainą jūsų gyvenime (įsigysite šunį, ištekinsite dukterėčią, rytoj ryte nusipirksite batelius ir pan. Nes tai – taip pat permainos  gyvenime. Bet greičiausiai jus juk domina ne dukterėčia ir bateliai :)? Todėl įgarsinkite sritį (jausmai, pinigai, karjera, seksas ir pan).

Antra: tiksliai įvardinkite laikotarpį. Žodis „gyvenimas/gyvenime“ apimą visą periodą. Visiems savo klientams kartoju ir kartosiu, kad nėra būrimo „visam gyvenimui“. Kitu atveju jūs būtumėte bevalės būtybės, kurių net ir menkiausias žingsnis/veiksmas yra nulemtas. Taip nėra. Žmogui yra suteikta pati brangiausia dovana- pasirinkimo laisvė, kuri duoda daugybę realizacijos ir rezultato variantų. Taip, yra nulemtų dalykų, kurių jūs negalite įtakoti ar pakeisti (jūsų gimimas, jūsų tėvai, jūsų pašaukimas ir jūsų mirtis). Visa kita (ir tai- didžioji dauguma) – tik jūsų laisvo apsisprendimo ir valios reikalas. Todėl tiksliai įvardinkite periodą (ir geriau, kad jis neviršytų vienerių metų).

Todėl teisingai formuluojami klausimai skamba taip:

Ar mano gyvenime bus pozityvios/negatyvios permainos meilės srityje pusmečio laikotarpyje?

Ar šiais metais sutiksiu vaikiną, kurį įsimylėsiu?

Ar pastosiu artimiausią pusmetį?

Ar šiame darbe trijų mėnesių laikotarpyje būsiu paaukštintas? Ir pan.

Neužmirškite, kad visi mes esame savo gyvenimo kalviai. Ir kad niekada negalima užmigti ant laurų. Tik jūsų asmeninės pastangos padės ne tik pasiekti geidžiamus rezultatus, bet ir išlaikyti juos. Apie Taro kortas.

Daugiau Straipsnių…

Klausimai | Tarologė | Būrimas Online | Tarologei Formuojami Klausimai

Comments are closed.

Call Now ButtonSkambinti Dabar