Taro kortų reikšmės. Žemės stichija. „Monetos“ santykiuose

Taro kortų reikšmės. Žemės stichija. „Monetos“ santykiuose

Monetos (pentakliai)- tai žemės stichija. Pastovi, patikima, dosni, derlinga. Tokie ir šia stichija paremti santykiai.

Šia stichija paremtiems partneriams santykiuose yra labai svarbus pastovumas ir stabilumas (tiek finansinis, tiek emocinis). Santykiai yra paremti abipusiu pasitikėjimu, nauda, ir galioja taisyklė „tu man- aš tau“. Ne kaip turguje, o labiau iš abipusio supratimo, kad reikalingas balansas tarp DUOTI ir IMTI. Partneriai aiškiai supranta, kad į santykius reikia nuolatinai investuoti: dėmesį, laiką, materiją. Tokie santykiai yra labiausiai artimi normaliems šeimyniniams. Čia ir bendri interesai, ir bendrai leidžiamas laikas, rūpestis atžalomis bei bendru turtu.

Žmonės, kurie tokiu būdu kuria santykius, niekada neivestuos į tai, kas atrodo neperspektyvu ir beprasmiška, kur uždarytos durys arba santykiuose jaučiasi išnaudojami partnerio. Kai tik jie tai supranta- jų indėlis į santykius pasibaigia.

Tokiuose santykiuose nėra laukinės aistros, emocinių audrų ar visa „ryjančios“ meilės. Bet juose yra pagarba, palaikymas, pagalba. Juose meilė rami, stabili, reiškiama ne žodžiais, o veiksmais. Tokiuose santykiuose gali pasidaryti nuobodu, bet jie yra nuoseklūs ir besivystantys laike. Jei jie vystomi- tai kaip statomas namas: pirma pamatai, tada sienos ir stogas. Ir tik tokiuose santykiuose yra sukuriamas materialinis stabilumas. Turtai gal ir nebus labai dideli, bet stygius tikrai nebus jaučiamas.

[RICH_REVIEWS_FORM category=“none“] [RICH_REVIEWS_SHOW] [RICH_REVIEWS_SNIPPET]

Comments are closed.