Taro kortų reikšmės. Vandens stichija. „Taurės“ santykiuose.

Taro kortų reikšmės. Vandens stichija. „Taurės“ santykiuose.

Taurės- tai vandens stichija. O ši stichija plastiška, tekanti, apgaubianti, įsiurbianti ir emocionali.

Žmonėms, kurie kuria santykius pagal šią stichiją, svarbiausia yra pozityvios emocijos, meilė, gilus emocinis ryšys, nuolatinis dėmesys vienas kito emocijoms, buvimas kartu. Partneriai iškart „įkrenta“ į emocinę priklausomybę.  Jei šiuose santykiuose nelieka emocijų- jie tampa kančia ir įprastai nuo jų abu partneriai (arba vienas iš jų) pabėga. Čia tas atvejis, kai tiesiog susirenkami daiktai (kol nėra kito) ir dingstama.

Jiems labai svarbūs prisipažinimai meilėje kiekvieną dieną. Jiems patinka vaikščioti į bendrus renginius, kuriuose turėtų galimybę būti dėmesio centre. Tokiuose santykiuose yra labai svarbus socialinis statusas („pažiūrėkite, kaip mane myli (kaip AŠ myliu partnerį)… koks aš esu mylimas ir svarbus partneriui“). Į tokius santykius žiūrint galima pajausti saldų negerumą burnoje, kaip apsivalgius cukraus vatos:).

Partneriai gali būti pavydūs ir įtarūs. Jie dažnai „pjauna“ partnerį nuolatiniais klausinėjimais, ką jam jaučia. Ašarų lietus ir iosterijos priepuoliai- normalus reiškinys šiuose santykiuose. Ir tai galioja tiek vyrams, tiek moterims.

Jiems labai svarbios gyvenimo salygos, nes dirbti jie nėra mėgėjai. Vengia bet kokios atsakomybės, įsipareigojimų. Iš partnerio reikalauja tenkinti jų poreikius ir įgeidžius.

Comments are closed.