Taro kortų reikšmės. Ugnies stichija. „Skeptrai“ santykiuose

Taro kortų reikšmės. Ugnies stichija. „Skeptrai“ santykiuose

„SKEPTRAI“ SANTYKIUOSE

UgniUgnies Stichija - skeptrai žemės stichija santykiuosees stichija (skeptrai) ir santykių tipas bus atitinkantis šią stichiją – aistra, bendravimo intensyvumas, kūniški malonumai.

Žmonėms, kurie priklauso šiai stichijai ir formuoja santykius pagal ją, bus svarbi aistra ir jos intensyvumas. Jei taurių tipo santykiuose vyrauja emocinis dėmesys vienas kitam (ir jų emocinė išraiška reiškia meilę), tai ugnies stichijos santykiuose tai reikš audringą seksą, triukšmingus vakarėlius, eksperimentus su draudžiamomis medžiagomis, ekstremalias ir aktyvias pramogas bei keliones kartu. Šiuose santykiuose yra nepriimtina rutina, kuri labai greitai juos sugriautų.

Išskirtinis šių santykių bruožas – jie labai retai būna šeimyniniai. Čia greičiau bus audringas ir aistringas romanas (kartais kurortinis arba darbinis). Šių santykių varomoji jėga – nenumaldomas noras „turėti“, užvaldyti partnerį. Ir greičiausias tam būdas – seksas. Ir visa kita suksis tiktai apie TAI. Šiuose santykiuose būna labai ryškus ciklas „barnis- susitaikymas – aistringas seksas“.

Šie santykiai įprastai tesiasi iki tol, kol yra aistra. Kai ji gęsta – prasideda pats sunkiausias šių santykių etapas. Ypač, jei vienas iš partnerių atvėso, o kitas dar jaučia aistrą. Barniai, pavydo scenos, skandalai, santykių aiškinimasis – taip atrodo jų pabaiga. Ir tai labai pavojingas santykių etapas, kai galimi nevaldomi smurto (psichologinio arba fizinio) protrūkiai rimti sužalojimai ar net nužudymai. Taip skeptrai  vizualizuoja santykius.

Daugiau Naujienų…

Skeptrai | Ugnies Stichija | Skeptrai Santykiai Porose | Santykių Bruožas | Arcanum

Comments are closed.

Call Now ButtonSkambinti Dabar