Šerno metais gimusių žmonių apibūdinimas.

Šerno metais gimusių žmonių apibūdinimas.

Paslaugos.lt

Šerno Metais Gimusių Žmonių Apibūdinimas, Suderinamumas MeilėjeŠerno metais gimusių žmonių apibūdinimas.

Šernas yra vienas iš sąžiningiausių ir paprastesnių Kinijos horoskopo gyvūnų. Jis vertinamas ir mylimas dėl jo tikėjimo žmonėmis, kantrybės ir patikimumo. Šernas yra protingas, įžvalgus, kantrus ir atkaklus – nenuostabu, kad šio ženklo žmonės laikomi sėkmingai: žvaigždės prognozuoja jiems karjeros skrydį, stiprią šeimą ir aplinkinių meilę. Jame stebėtinai dera gan aštrus, skvarbus protas, logika ir nuoširdumas.

Nepaisant jų išsilavinimo lygio, visiems, kuriems gimė po šiuo ženklu, būdingas gyvybingumas ir natūralus išradingumas. Kai bet kokio kito Kinijos horoskopo ženklo atstovas tiesiog kasa daržą sode, šernas, turintis jam būdingą pasitikėjimą, išrausia naftos gyslą. Svarbiausia jam – pradėti kasti. Šernai yra hedonistai: jiems patinka mėgautis skanu maistu, gera muzika, malonia kompanija – šie žmonės myli gyvenimą labiau, nei bet kas kitas.

Netgi beviltiškoje situacijoje jie šaukia: „Išsiveržkime!“ – ir iš tikrųjų jie prasiskverbia, tarsi Feniksas pakyla iš pelenų. Nors mėgsta gražius žmones ir daiktus, tačiau prioritetą teikia turiniui. Šio ženklo atstovai mėgsta keliauti, pažinti naujus dalykus, mėgsta mokytis ir linksmintis. Svarbiausia jiems – nepamiršti pasirūpinti savimi. Deja, Šernai linkę pilnėti. Žodis, labiausiai išsamiai apibūdinantis Šerno  charakterį, yra kruopštumas.

Jis aiškiai žino, ko nori, ir, nustatęs tikslus, savarankiškai juos įgyvendina, nepasiduoda gudrybėms, įtikinėjimui ir provokacijai. Viskas, ko reikia Šernui, – išsiaiškinti savo troškimus, siekius ir pasirinkti. Nepriklausomai nuo to, ar šis pasirinkimas yra teisingas, veiksmai, kuriais siekiama jį įgyvendinti, padarys Šerną laimingą ir anksčiau ar vėliau atves jį į tą vietą, kur jis ir turėjo patekti.

ŠERNO METAIS GIMUSIŲ MEILĖS SUDERINAMUMAS

Vyrai yra idealistai ir romantikai. Jie tiki meile ir pasirengę jos laukti metų metus, ir dažnai jų laukimas pasiteisina. Ko gero, nerasime Šerno, kuris buvo vedęs iš skaičiavimo: melas prieštarauja jų sąžiningai ir atvirai prigimčiai. Iš partnerio Šernas  laukia lojalumo, jausmų ir paramos. Jis gali būti neįtikėtinai pavydus, jeigu mano, kad partneris meluoja, yra neatviras ar skiria nepakankamai dėmesio santykiams.

Tačiau labiausiai tikėtina, kad jis taktiškai nutylės apie savo jausmus, nenorėdamas įžeisti mylimo žmogaus savo įtarimais ir tyliai kankinsis išdidžioje vienatvėje. Jei šernas sužino apie partnerio išdavystę, jis gali ir pats tą patį padaryti – dėl keršto ir pavydo. Jaunystėje Šernams būdingas lengvas donžuaniškumas, tačiau amžius jiems suteikia jausmų ir stabilumo brandą. Šis ženklas yra neįtikėtinai seksualus ir patrauklus:  būdinga ypatinga, „žemiška“ charizma ir jausmingumas. Jų negalima pamiršti: „išbandžius“ vieną kartą tikros meilės, atsidavimo ir jausmų jėgą, jų labai sunku atsisakyti. Meilėje Šernas suderinamas su Žiurke, Tigru, Drakonu, Ožka, Beždžione, Gaidžiu, Šunimi ir kitu Šernu. Tokie vyrai gime šerno metais.

ŠERNO METAIS GIMUSIŲ SUDERINAMUMAS DRAUGYSTĖJE

Šernas yra puikus draugas. Tai tas draugų tipas, kurie skris jūsų gelbėti iš priešingo Žemės pusrutulio, jei jums tikrai reikės jų pagalbos. Jis delikačiai apeis aštrius kampus ir klausimus, dėl kurių nuomonės išsiskiria, kad neįžeistų jūsų netyčia… Šernas yra protingas, turi gerą humoro jausmą, dosnus, malonus pokalbiuose, dievina kompanijas ir vakarėlius. Tačiau jis turi mažai tikrų draugų. Galbūt dėl to, kad šio ženklo atstovai netoleruoja pustonių: jiems duok juoda arba balta, o intrigos, draugystė dviem frontais ar apkalbos nugaros yra ne jiems. Šernas pasitiki žmonėmis ir yra pasirengęs eiti priešpriešiais. Jis pats neteisia kitų ir nežino, kad galbūt šis žmogus, šypsodamasis į akis, laiko akmenį užantyje.

Šernas yra kantrus, ramus ir pasiruošęs išsakyti į akis daugybę dalykų, todėl piktadariai ir padlaižiai gali lengvai apvynioti jį aplink pirštą. Keista, kad protingas ir nuotaikingas darbe, Šernas yra pasitikintis ir naivus meilėje ir draugystėje. Šerną lengvas apgauti ir išduoti, bet tai galima padaryti tik vieną kartą: jis neatleis. O jei nusikaltimas yra sunkus, Šernas būtinai atkeršys. Kerštas gali būti žiaurus – pakanka prisiminti, kaip gali pasielgti laukinis žvėris, kuris puola priešą, nušluodamas viską kelyje, nepaisydamas skausmo ir žaizdų. Šernui draugystėje geriausiai tinka Žiurkė, Tigras, Drakonas, Ožys, Beždžionė, Šuo ir kitas Šernas.

ŽMONIŲ SUDERINAMUMAS DARBE

Šernui labiausiai tinkamos profesinės sritys yra verslas, gamyba ir prekyba. Jis myli savo darbą, skirdamas jam daug laiko ir pastangų, todėl tarp Šernų dažnai būna didelių ir vidutinio dydžio verslininkų, kurie pradėjo savo verslą nuo nulio. Verslo partneriai gerbia juos už jų sąžiningumą ir patikimumą, o pavaldiniai – už išmokų stabilumą ir atsidavimą savo darbui. Šernai žino, kaip dirbti, o jų darbas visada apmokamas oriai. Jie dažnai yra turtingi, bet tuo pačiu metu jie ramiai reaguoja į pinigus, nedaro jų kulto. Geriausia savybė, padedanti jiems darbe – dalykinė įžvalga. Jei Šernas turi savo verslą, jis visokeriopai tvirtai įsitaisys ir dirbs, kol išsunks iš jo visus pinigus, karjerą ir ryšius. Darbiniuose santykiuose Šernas dera su Jaučiu, Triušiu, Drakonu, Ožka, Beždžione ir kitu Šernu.

Daugiau Naujienų Skaitykite Čia

Šerno Metais | Žmonių Apibūdinimas | Meilės Suderinamumas | Arcanum

Comments are closed.

Call Now ButtonSkambinti Dabar