Taro kortos ir jų reikšmės. Oro stichija. „Kardai“ santykiuose

Taro kortos ir jų reikšmės. Oro stichija. „Kardai“ santykiuose

Paslaugos.lt

Oro Stichija Taro Kortose - Santykių Tarologė Daiva „KARDAI“ SANTYKIUOSE

Oro stichija „Kardai“ . Kardų mostis akcentuoja intelektą, žinias, protą. Todėl šie santykiai bus paremti analize ir palyginimais (atitinka partneris tam tikrus reikalavimus, ar ne).

Šiuose santykiuose nėra vietos jausmams, emocijoms, artumui. O štai nepasitikėjimo partneriu ir išskaičiavimo juose daugiau, nei pakanka. Ir nebūtinai kalba eina apie finansinę naudą. Greičiau čia bus akcentuojamas statusas ir su juo susijusi nauda.

Aplinkiniai matys tik jiems demonstruojamą šių santykių versiją. Kai nelieka poreikio vaidinti šį teatrą – sąntykiai dažniausiai yra nutraukiami.

Lovoje tarp šių partnerių taip pat bus daugiau apribojimų, nei nenoro suartėti. Į seksą čia taip pat labiau žiūrima, kaip į reprodukcinių funkcijų atlikimą, nei į malonumų ar artumo šaltinį.

Ilgalaikėje perspektyvoje, jei partneriams pavyksta susitarti dėl partnerystės sąlygų ir taisyklių, bei laikytis jų, tokie santykiai gali būti palaikomi iki gyvenimo pabaigos. Labai dažnai tokiuose santykiuose yra susitariama ir dėl galimų romanų ar neištikimybės. Svarbiausia susitarimo dalis – kad nesužinotų aplinkiniai. Nes idealios šeimos „veidas“ yra svarbiausias. Tokia oro stichija.

Daugiau Straipsnių…

Oro Stichija | Kortų Reikšmės | Kardai Santykiuose | Seksas Poroje

Comments are closed.

Call Now ButtonSkambinti Dabar