Numerologija. Vibruojantis skaičius 1.

Numerologija. Vibruojantis skaičius 1.

Kadangi mano Taro prognozės mėnesiui sudaromos remiantis gimimo datos vibruojančiu skaičiumi, pamaniau, kad visai būtų tikslinga pakalbėti apie pačias žmogaus charakteristikas.

Šiandien pasaidalinsiu savo įžvalgomis apie „vienetukus“

Vienetas- tai JAN energija, vyriškasis pradas. Tai impulsas, arba veiksmas. Žmogus (vyras) kaip paprastai labia aktyvus. Jo veiksmai daug greitesni, nei aplinkinių. Jam svarbu veikti, kažką atlikti. Jo veikimo ir judėjimo bus labai daug. Toks žmogus įkrauna aplinkinius veiksmo energija. Būdamas šalia tokio žmogaus pradedi jausti, kad norisi kažką veikti, daryti, pradėti veiklą. Vyras „vienetukas“ yra labiau harmoningas, nei šio skaičiaus moteris., kadangi jis labiau atitinka socialinius stereotipus (vyras veiklus, moteris- pasyvi). Jam nereikia aplinkiniams įrodinėti, kad jis vyras, nes įprastai „vienetai“ yra gan sėkmingi vyrai.

Visai kita istorija apie moteris „vienetus“. Tai tas pat veiksmo impulsas. Paprastai moterys „vienetai“ siekia asmeninės nepriklausomybės ir jų vidinė prigimtis yra gan vyriška. Iš to kyla konfliktas: iš vienos pusės yra aktyvumas ir nepriklausomybė, o iš kitos- apsaugos poreikis ir noras būti globojamai. Bet kai tik gauna globą- reaguoja į ją agresyviai, nes pasijaučia „kontroliuojama“.

Jos mieliau bendrauja su vyrais, nei su moterimis. Tokia moteris santykiuose sau ieško ir laisvės, ir saugumo. Dažniausiai jos ieško stiprių bet nelaisvų (vedusių) vyrų. Į savo namus ji įsileis vyrą su moteriška energija (tokio vyro gimimo datoje turi būti 2- ų). Jis nepretenduos į jos laisvę ir statusą. Bet tai ne amžiams. Po kažkurio laiko, ji susiras kitą vyrą, kuris labiau atitiks jos ambicijų siekius (bus stipresnis). Bet ir tokie santykiai tikrai „nesaldins“ moters „vieneto“ gyvenimo, nes ryšys su tokiu vyru reikš dažnus nuomonių susikirtimus ir barnius.

Tokios moterys versle užima aukštus postus. Karjera joms sekasi gerai. Dažnai užima vadovaujančius postus: direktoriai, skyrių vadovai, projektų vadovai ir pan. Bet šalia jos visada bus vyras, kuris suteikia apsaugą (pvz. akcininkas).

Abiejų lyčių „vienetai“ iki 23 metų yra kaip vaikai, kurie labiau rūpinasi savo poreikių tenkinimu ir savo asmenine saviraiška. Tik po 30 jie susitupi ir labiau kreipia dėmesį į sąntykių kūrimą.

Comments are closed.