Numerologija. Vibruojantis skaičius 3.

Numerologija. Vibruojantis skaičius 3.

numerologija skaicius 3 - būrėjos paslaugos VilniujeNumerologija. Vibruojantis skaičius „Trys“ – tai vaiko architipas. Gamta, hormonija, žaismingumas, mokymasis, kalba, kontaktai, komunikacija, natūralumas, informacija, išsiblaškymas, netvarkingumas, išsibarstymas. Tai labai bendraujantys žmonės (šį skaičių atstovauja Merkurijus). Trejetai moka arba gražiai kalbėti, arba gražiai rašyti, kurti tekstus, eiles.

Savo gyvenimą jie kuria kaip žaidimą. Tai labai žingeidūs, bendraujantys, žaismingi žmonės. Jie labai daug kuo domisi. Su jais gera ir lengva bandrauti. Bet tas domėjimasis žmonėmis arba veikla yra labai paviršutiniškas. Jau iš jų užduodamų klausimų galima suprasti, kad jie nesigilina, o tarsi „plaukia“ paviršiumi.

TREJETŲ PSICHOLOGIJA

Trejetai yra  geri psichologai. Jie bet kokią informaciją, gaunamą iš šalies (ypač emocionalią) pergyvena savi viduje, kaip savo asmeninę. Jie labai empatiški ir jautrūs kitiems. Tame yra ir minusas- jie velka ant savo pečių didelę emocinę naštą. Jie nemoka atsiriboti, kad apsaugoti save.

Ant vaiko „trejeto“ negalima šaukti arba jo mušti, nes taip galima jį traumuoti visam gyvenimui. Šie vaikai labai lengvai adaptuoasi kalbinėje aplinkoje (greit išmoksta kalbas, greit adaptuojasi svetimoje kultūrinėje aplinkoje).

Trejetai nemėgsta būti vadovaujami. Todėl stengiasi išsirinkti profesijas su laisvu laiku, kur galima daug komunikuoti, kur didelis bendrumo jausmas (savas klanas: žurnalistika, bohema). Labai geri organizatoriai. Jiems lengva susitarti su skirtingais žmonėmis, sujungti juos bendram tikslui. Šie žmonės labai gerai sutaria su vaikais. Tai geras vaikų draugas.

Daugiau Naujienų…

Numerologija | Vibruojantis Skaičius | Vaiko Architipas | Būrėjos Paslaugos

Comments are closed.

Call Now ButtonSkambinti Dabar