Koks tavo asmenybės tipas (pagal spalvą)?

Koks tavo asmenybės tipas (pagal spalvą)?

Paslaugos.lt

Taro-kortos-arcanum-spalvos

Išsirinkite Jums labiausiai patikusią spalvą ir skaitykite apie savo asmenybės pagrindinius charakterio bruožus.

Mėlyna

Paprastai tai yra užsispyrę, nepaprastai darbštūs žmonės, turintys didžiules kantrybės atsargas. Jie nėra iš tų žmonių, kurie numoja ranka į pradėtą ar įpusėtą darbą. Kaip kovotojai ir savo likimo kalviai, jie metodiškai eina savo tikslo link, nenuklysdami į šalį. Tokie gyvenimo principai leidžia jiems būti tikrais savo srities profesionalais. Improvizacijai nėra vietos jų gyvenime. Tai nuosekliai planuojantys žmonės. Jie mėgsta stabilumą ir yra linkę laikytis nusistovėjusios tvarkos. „Mėlynieji“ išreiškia didelę meilę ir pagarbą loginėms konstrukcijoms ir schemoms ir netoleruoja jokių pokyčių, įskaitant jų loginių schemų ir konstrukcijų koregavimą.

 

Žalia

Tai pereinamosios, laikinos formos spalva. Paprastai į ją dėmesį kreipia tie žmonės, kurie išgyvena sunkius laikus – jiems nepatinka jų gyvenimas, jie patys ir jie trokšta teigiamų pokyčių. „Laimė egzistuoja! Tik manęs ten nėra. Tačiau neabejoju tuo, kad būsiu!“-  štai tokia jų gyvenimo nuostata. Jie pasižymi šiomis ryškiomis savybėmis: domėjimasis bet kokiomis naujovėmis, drąsa ir smalsumas. Jie trokšta pokyčių ir kaip kempinė įsisavina naujas žinias. „Šioje spalvoje“ žmonės dažniausiai neužsibūna: priėmus sprendimą jie „persidažo“ kita spalva.

 

Oranžinė

Žiemą ir vasarą šie žmonės yra tos pačios spalvos, o tiksliau lyderio įvaizdyje. „Oranžiniai“ tikri „energizatoriai“, kurie išsiskiria pragmatiškumu ir ambicingumu. Kiekvieną žingsnį pasveriantys, ambicingi žmonės, žinantys ko nori iš gyvenimo, o svarbiausia – žinantys būdus, kaip tai pasiekti. Yra dar vienas jų išskirtinis bruožas – jie gali kitiems įrodyti savo būtinybę būti valdžioje. Daugelis iš jų mano, kad yra tik dviejų rūšių požiūriai – klaidingi ir jų pačių. Taigi tai stiprios asmenybės, pavojingi varžovai. Kartais atrodo, kad jie gimę konkuruoti.

 

Raudona

Labai empatiški žmonės, kurie moka užjausti ir noriai tą daro. Svetimą skausmą ar širdgėlą jie priima į save, įsijaučia į emocijas, todėl gali jomis dalytis kaip niekas kitas. Jie atsakingi ir malonūs. Jie gali būti laimingi tik tada, kai jiems ir aplinkiniams yra gerai. Tai nėra konfliktiški žmonės, kurie nori „užglaistyti“ nesusipratimus ir konfliktus. Jie gali paaukoti tiesą vardan ramybės (yra labai maža tikimybė, kad jie gins savo poziciją).

 

Geltona

Originalumas, kūrybiškumas ir polinkis į meną- yra „geltonai“ būdingi bruožai. Vaikščioti kitų pramintais takais, sugalvoti stereotipai ir klišės- tai ne jiems. „Geltoni“ eina savo keliu, priimdami nestandartinius sprendimus ir veiksmus. Jie tikrai yra originalūs ir jų tarpe yra daug žavių, charizmatiškų  žmonių. Apie „geltonųjų“ prigimties kintamumą galima kurti legendas. Jie yra Dievo oratoriai, nešantys žmonijai novatoriškas idėjas.

Comments are closed.

Call Now ButtonSkambinti Dabar