Rugpjūčio ir rugsėjo mėnesių horoskopai visiems zodiako ženklams

Rugpjūčio ir rugsėjo mėnesių horoskopai visiems zodiako ženklams

 

Horoskopai visiems zodiako ženklams 2018 metų rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiams.

Avinas

Darbas ir karjera. Rugpjūčio mėn. ryžtingai ieškokite to, kas jums padės jo karjeroje ir asmeniniame gyvenime. Na, o likimas dosniai atlygins už tokį uolumą. Svarbiausia šiuo metu sutelkti dėmesį į tuos dalykus, kurie anksčiau nerūpėjo. Rugsėjo pabaigoje teks pristatyti vadovybei savo veiklos rezultatus, todėl verta pasistengti, kad jie būtų kuo svaresni.

Meilė. Vasaros pabaigoje ypač atsargiai elkitės su mylimuoju, antraip galite jį  prarasti. Įnešdami naujovių ir romantikos į savo šeimyninį gyvenimą rugsėjyje, atgaivinsite blėstančius jausmus. Vienišiems rudens pradžia žada įdomias ir perspektyvias pažintis, tačiau skubėti ką nors nuspręsti žvaigždės nerekomenduoja.

Pinigai. Rugpjūčio – rugsėjo mėnesiais finansinė padėtis bus pakankamai stabili. Galimos netikėtos įplaukos. Galite gauti nemažą pelną iš investicijų ar atgauti kažkada paskolintus pinigus.

Sveikata. Nei vasaros pabaiga, nei rugsėjis sveikatos problemų nekels. Fizinis aktyvumas palaikys tonusą, pagražins kūno linijas. Verta apsilankyti pas kosmetologą.

Jautis

Darbas ir karjera. Rugpjūčio mėnesį žvaigždės žada tokią nuostabią kūno ir sielos  būseną, kad norėsis kurti, dainuoti ir šokti. Seksis tiems, kurie nuspręs mokytis, kelti kvalifikaciją, siekti aukštesnio statuso. Kad nebūtų sunaikinta tai, ką taip kruopščiai sukūrėte, įsiklausykite į protingus giminaičių patarimus.

Meilė. Nepamirštami susitikimai, meilės istorijos bus šio laikotarpio prioritetai, o linksmi draugų vakarėliai dovanos įspūdingas akimirkas. Tikėtinas ilgalaikių santykių tęsinys – sprendimas sukurti šeimą. Tie, kurie turi antrąsias puses, galės mėgautis harmoningu bendravimu.

Pinigai. Nors pinigai iš dangaus nekris, tačiau rugsėjo mėnesį galite pataisyti savo finansinę situaciją. Palanku ieškotis papildomo uždarbio šaltinių. Spalio pradžioje galite atrasti savyje iki šiol neatrastų talentų ir paversti juos pajamomis.

Sveikata. Rimti susirgimai jums kol kas negresia, tačiau rugsėjo pabaigoje galimas imuniteto susilpnėjimas. Todėl jau dabar verta pradėti valgyti daugiau vaisių ir daržovių bei papildyti organizmą vitaminais. Žvaigždės pataria profilaktiškai pasitikrinti savo sveikatos stovį.

Dvyniai

Darbas ir karjera. Geriausia, ką galite padaryti rugpjūtyje – tai kaip reikalas pailsėti, nes netrukus darbas pareikalaus daug jėgų ir kantrybės. Produktyvesnė bus kolektyvinė veikla, tad dairykitės bendraminčių ir bendražygių. Patartina vengti avantiūrų ir tų situacijų, kurios tiesiogiai nesusijusios su jumis.

Meilė. Rugpjūčio mėn. nuolat truks artimų žmonių dėmesio ir rūpesčio. Gali atrodyti, kad visi pamiršo apie jus – tai kels ir gailestį sau, ir erzins. Pasistenkite neatitolti nuo tų, kurie nuoširdžiai myli jus, nes rugsėjyje situacija kardinaliai pasikeis palankia jums linkme. Rugsėjis įstums į malonius šeimos ir namų reikalus.

Pinigai. Finansinė situacija vasaros gale bus šiek tiek prastesnė, tačiau rugsėjis atstatys balansą ir papildys piniginę. Bent jau tiek, kad užteks ne tik duonai, bet ir pramogoms. Sunkiausia bus tiems, kurie pripratę turėti laisvų pinigų.

Sveikata. Jums toks neįprastas meilės ir pinigų stygius gali neigiamai paveikti nuotaiką, kelti nerimą ar sutrikdyti miegą.  Žvaigždės pataria subalansuoti savo psichinę būklę, o tam puikiai tiktų joga arba meditacija. Venkite ekstremalaus sporto ir saugokite save nuo traumų.

Vėžys

Darbas ir karjera. Rugpjūčio mėn. nenusimato ryškių gyvenimo pokyčių. Ir ar jums jų reikia, jei viskas yra taip nuostabu? Jūs ramus, jums jauku su savo šeima. Darbas taipogi įtampos nekels. Rugsėjis žada būti aktyvus, teks pasistengti išlaikyti tai, ką pasiekėte. Nestigs nei veiklos, nei įvykių profesiniame gyvenime. Žvaigždės sako, kad pasieksite viską, apie ką seniai svajojate, tad nerimauti dėl karjeros ar  finansinės padėties neteks.

Meilė. Vasaros pabaigoje meilės užutekyje  turėtų būti ramu. Rugsėjo mėnesį vienišiams prognozuojamas audringas tarnybinis romanas, o tiems, kurie nori išsaugoti santykius, žvaigždės pataria kontroliuoti emocijas, ypač viešumoje.

Pinigai. Kalbant apie darbą ir pinigus, taip pat nebus kuo skųstis. Rugpjūtyje santaupos gali ir patirpti, tad  rugsėjyje teks paskaičiuoti ir peržiūrėti išlaidas. spalio pradžioje jau galėsite labiau atsipalaiduoti, nes galimas algos pakėlimas ar bent jau premija.

Sveikata. Vasaros pabaigoje – rudens pradžioje jums reikėtų kuo mažiau nervintis, nes jautresnė bus širdies – kraujagyslių sistema ir stuburas. Naudingos būtų rytų sveikatinimosi procedūros.

Liūtas

Darbas ir karjera. Rugpjūčio mėnesį žvaigždės rekomenduoja pailsėti prie jūros ar išvykti į užsienį. Tiks ir kaimas, kur galėsite mėgautis gamta, žvejyba ir pirtele. Jei bosas yra prieš jūsų atostogas, tuomet teks būti atkakliais – taškas, esu pavargęs. O jei būsite iš anksto įsigiję bilietus – tada tikrai niekas nesutrukdys. Apie darbą pagalvosite rugsėjyje, kuris, beje, atneš naujų perspektyvų ir galimybių.

Meilė. Vasaros pabaigoje aplankę artimuosius, tarsi sugrįšite į vaikystę, kai jus visi mylėjo, globojo ir jumis rūpinosi. Vienišiams rugsėjis gali atnešti aistringus santykius, kurie, deja, turės merkantilinį prieskonį iš antrosios pusės. Žvaigždės pataria neprarasti galvos ir blaiviai vertinti situaciją. Šeimos žmonėms teks skirti daug dėmesio šeimos nariams plačiąja prasme.

Pinigai. Paišlaidavę rugpjūtyje, rugsėjyje turėsite galimybę prasukti pelningą sandorį, kuris bus netgi naudingesnis, nei galėjo atrodyti iš pradžių. Piniginę papildys ne vienas finansinis šaltinis, tad spalį pasitiksite su pakankamai solidžia sumele.

Sveikata. Energija veršis per kraštus, būsite aktyvūs ir energingi. Jei neskirsite pakankamai laiko poilsiui, rugsėjyje apie save gali priminti kažkokia sena sveikatos problema. Nenumokite į ją ranka. Kaip visada padės imunitetą stiprinančios procedūros ir sveikas gyvenimo būdas.

Mergelė

Darbas ir karjera. Rugpjūčio mėn. rekomenduojama daugiau galvoti apie save ir savo problemas, negu rūpintis kitais žmonėms. Žinoma, būtina palaikyti draugus ir šeimą, tačiau gyvenimas pats savaime nepagerės. Panašu, kad teks nuolat prapulti darbe, pamirštant namų, šeimos ir buities reikalus. Atminkite, jog kas per daug, tas nesveika, antraip grės sveikatos problemos.

Meilė. Noras bendrauti, keistis informacija skatins naujas pažintis, kurios rugpjūtyje į rimtus santykius vargu ar peraugs. Rugsėjyje galite patikrinti partnerio jausmus, iškeliant jums naudingas tolesnio bendravimo sąlygas. Geras laikas santuokai. Turintiems antrąsias puses verta išvykti į romantinę kelionę ir sekti savo žodžius tam, kad neįskaudintumėte mylimųjų.

Finansai. Finansiniai reikalai bus nepastovūs – nuo pakilimo iki kritimo. Tai gali padėti atrasti savyje naujų galimybių ir netgi talentų, padėsiančių surasti alternatyvių pinigų gavimo būdų. Rugsėjyje verta sumažinti išlaidas ir netgi šiek tiek pataupyti.

Sveikata. Rugpjūtyje jūsų organizmas prašyte prašysis poilsio gamtoje, rugsėjyje vengtinas darboholizmas. Naudingos sveikatinimosi procedūros. Leistini intensyvūs fiziniai krūviai. Rugsėjo antroje pusėje bus jautrus skrandis ir žarnynas.

Svarstyklės

Darbas ir karjera. Rugpjūtyje nestigs pasitikėjimo savimi. Tačiau prieš pradėdami naują darbą arba nusprendę  investuoti, turite gerai viską apgalvoti. Neskubėkite su išvadomis ir sprendimais, antraip padarysite daugybę nepataisomų klaidų. Žvaigždės rekomenduoja sutelkti dėmesį į tai, kas gali padėti veikti sėkmingai ir sustiprinti valdžią. Tiesiog būkite atsargūs ir nuovokūs visur ir visada.

Meilė. Sėkmingai derinsite romantinius jausmus su materialiniais interesais. Rugsėjo mėnesį vieniems galbūt pavyks sutikti materialiai apsirūpinusį gerbėją, kitiems – išsivaduoti iš finansinės priklausomybės nuo savo partnerio. Šeimose santykių harmonijai trukdys nebent perdėti reikalavimai jūsų partneriui.

Finansai. Finansinė situacija šiuo laikotarpiu bus pakankamai stabili. Galimos įplaukos už seniai atliktą darbą. Rugsėjo mėnesį galite planuoti stambius pirkinius ir nekilnojamo turto sandorius – jie bus ypač sėkmingi.

Sveikata. Naudingas bus bet koks jums malonumą teikiantis fizinis aktyvumas – fitnesas, baseinas, sporto salė. Saugokite save nuo peršalimo, ir galėsite mėgautis puikia savijauta.

Skorpionas

Darbas ir karjera. Rugpjūčio mėnuo žada ne tik naujus ir nepamirštamus susitikimus, bet ir teigiamus atostogų prie jūros įspūdžius. Apgailestausite, kad vasara praėjo, nes ją prisimins meilė,  karjeros augimas ir malonios atostogos. Tačiau žvaigždės sako, kad liūdėti neteks, nes rudenėjant vėl atsidursite įvykių epicentre. Svarbiausia, kad greitai ir be problemų galėsite pasiekti savo tikslų.

Meilė. Rugpjūtis dovanos meilės malonumų, rugsėjyje būsite nepaprastai žavūs ir patrauklūs priešingai lyčiai, o gerbėjai kovos dėl jūsų dėmesio. Turintys antrąsias puses mėgausis partnerio jausmais ir švelnumu. Nepamirškite malonių siurprizų mylimiesiems.

Pinigai. Džiugins stabili finansinė situacija, jei tik nesugalvosite rizikingai investuoti. Rugsėjo gale galimas pelningas sandoris. Tikėtina, kad finansinės pagalbos paprašys kuris nors jūsų draugas ar giminaitis. Neatsisakykite padėti.

Sveikata. Naudingiausi tradiciniai fizinio aktyvumo būdai – rytinis bėgimas, mankšta, pratimai sporto salėje. Saugokitės peršalimų. Rugsėjyje stenkitės nesinervinti, nes nuo psichinės būklės priklauso jūsų fizinė savijauta.

Šaulys

Darbas ir karjera. Rugpjūčio mėnesį galite prarasti dalį savo energijos dėl visokių nesąmonių ir kvailų ryšių. Galbūt būtų naudingiau pradėti lankyti kursus, rasti sielos pomėgį ir gilintis į savo vidinį pasaulį? Rugsėjis palankus karjeros augimui, nes būsite ir valingi, ir ryžtingai nusiteikę. Žvaigždės pataria vengti diktato, nes lankstumu pasieksite daugiau.

Meilė. Galimas romanas, kurį būsite linkę nuslėpti nuo aplinkinių. Jei tikitės rimtų santykių, išsiaiškinkite, ar jūsų meilės objektas laisvas. Ilgai kartu esančios poros gali nuspręsti susituokti, o esantys šeimoje galės mėgautis rudenėjančia ramybe.

Pinigai. Galimas pelnas, pabaigus ilgalaikius projektus. Nuoširdus darbas ir karjeros pokytis ženkliai prisidėtų prie biudžeto. Rugsėjo gale laisvų lėšų gali trūkti, tad investicijas verta atidėti spalio mėnesiui.

Sveikata. Būsite jautrūs aplinkinių nuotaikoms. Norint atsikratyti negatyvo, reikėtų naudoti jogą ar meditaciją. Žvaigždės rekomenduoja šiek tiek pakoreguoti išorinį vaizdą, kad taptumėte dar patrauklesni. Rugsėjyje būtinai apsilankykite pas gydytoją tam, kad pasitikrintumėte širdį ir kraujotaką.

Ožiaragis

Darbas ir karjera. Rugpjūčio mėnuo bus vienas iš sunkesnių laikotarpių, kadangi jūs turėsite įrodyti savo kompetenciją visose gyvenimo situacijose. Tačiau, jei išmoksite greitai ir be panikos išspręsti aktualiausias problemas, tapsite dar stipresni ir atsparesni. Emociniu požiūriu turite būti labiau susikaustę, kad  nepatektumėte į konfliktines situacijas. Rugsėjis naudingas ilgoms kelionėms ir ryšiams su užsieniu.

Meilė.  Būsite patrauklūs priešingai lyčiai. Šeimas turinčius žvaigždės įspėja, kad jie gali ne tik kad neatsilaikyti prieš lengvą flirtą, bet ir pasukti į kairę. Ieškantys poros, rugsėjyje turės nemažas galimybes ir geras sąlygas pažintims.

Pinigai. Finansinė situacija pamažu gerės. Rugsėjyje galite gauti nemažą pinigų sumą, kurią žvaigždės rekomenduoja pataupyti arba saugiai investuoti. Palankus laikas verslo plėtrai ar sutvirtinimui.

Sveikata. Būsite linkę į kraštutinumus – arba dirbu, arba tingiu. Žvaigždės pataria darbą derinti su poilsiu, atsipalaiduoti ir aktyvia fizine veikla mažinti stresą, tuomet džiaugsitės puikia savijauta.

Vandenis

Darbas ir karjera. Rugpjūčio mėnesį teks išgirsti daug patarimų iš artimųjų. Nors jums atrodo, kad esate pakankamai patyrę ir jūsų nereikia mokyti gyvenimo, tačiau pasistenkite nebūti grubūs tiems, kurie turi dirbti toje pačioje komandoje. Žvaigždės siūlo nustatyti konkrečius, apčiuopiamus tikslus, jei yra noras tapti sėkmingais ir visų mylimais.

Meilė. Teks balansuoti tarp karjeros siekių ir santykių su mylimais žmonėmis, kurie gali kentėti nuo jūsų dėmesio stygiaus. Rugsėjis visiškai netinka partnerio paieškoms, tad naujų santykių megzti neverta. Poros neišvengs konfliktų, nes tiek vienas, tiek kitas jausis nesuprastas.

Finansai. Finansinė padėtis pakankamai gera, o rugsėjyje įsigysite stambų pirkinį, kuriam iki šiol stigo lėšų. Naujai pradėti darbai bus sėkmingi ir rugsėjo gale svariai papildys jūsų sąskaitą banke.

Sveikata. Jei vasaros pabaigoje pavyks nepersitempti, tai rugsėjyje būsite žvalūs, energingi, puikios fizinės formos. Dabar palanku gydyti chroniškas ligas – procedūros duos puikius ir ilgalaikius rezultatus.

Žuvys

Darbas ir karjera. Rugpjūtis prognozuoja daug netikėtumų darbe. Svarbiausia yra viską įtvirtinti laipsniškai, o ne iš karto, kitaip galite patekti į spąstus. Norėdami pasiekti pageidaujamų rezultatų, turite gyventi pagal aiškiai suplanuotą tvarkaraštį. Rugsėjis palankus talentų prezentacijai ar karjeros planų realizacijai.

Pinigai. Finansinė padėtis stabili, o rugsėjyje ji priklausys nuo jūsų gebėjimo kalbėti. Galite laimėti teisminį procesą, sėkmė lydės nekilnojamo turto agentus, reklamos darbuotojus ir tuos, kurie gebės įtikinti darbdavius pakelti algą.

Meilė. Savo asmeniniame gyvenime rugpjūtį būsite tikri romantikai ir galite susitikti su savo „sielos draugu“. Rugsėjyje galimas audringas meilės romanas, lemtingas susitikimas su užsieniečiu ar užsienio kelionėje. Porose galimi konfliktai dėl pavydo.

Sveikata. Rugpjūtyje svarbu pasirūpinti savo psichine būsena. Naudinga pradėti dvasines praktikas. Jautrios kepenys, inkstai. Rugsėjis palankus mitybos pokyčiams ir svoriui mesti.

Comments are closed.