Our Horoscope

Horoscope on 2018-08-31

Savaitės horoskopas (rugsėjo 07- 13 d.) VANDENIS: Apgalvotai. Dėl įtempto Marso greičiausiai būsite dirglūs ir konfliktiški, aštriai reaguosite į darbines permainas. Tačiau būtent dabar jūsų oponentai pasiruošę eiti į kompromisus. Jei stengėtės nepervargti, pajausite grįžtančias jėgas, energiją. Finansinei situacijai stabilizuoti turėsite įjungti taupymo režimą. Būtinai grąžinkite senas skolas. Santykiuose bus sunku pasiekti tarpusavio supratimo, tačiau žvaigždės perspėja prieš kerpant devynis kartus pamatuoti.

Savaitės horoskopas (rugsėjo 07- 13 d.) AVINAS: Galimybės. Drąsių idėjų realizacija, pasisukus Uranui, įgauna pagreitį. Išnaudodami lyderio savybes, visus užmanymus pastūmėsite keletu žingsnių į priekį. Kad išvengtumėte nesusipratimų, derinkite savo veiksmus su kolegomis ir vadovybe. Pinigų pakaks ne tik buitinėms reikmėms, bet ir verslo palaikymui. Gali nutrūkti neseniai užsimezgę ryšiai, tad, jei nenorite išsiskirti, nepriekaištaukite partneriui. Žvaigždės pataria vengti azartinių žaidimų.

Savaitės horoskopas (rugsėjo 07- 13 d.) VĖŽYS: Nuovargis. Mėnulis byloja, kad dabar palankus metas stambiems pirkiniams, tik kažin, ar to norėsis. Jausite jėgų stygių, todėl šią savaitę jums būtinas poilsis. Harmoningais santykiais galės pasimėgauti kantriai sunkią vasarą išgyvenusios poros. Nors kai kurie taikiai neišsprendžiami darbiniai klausimai tiesiog tvyro ore, jų sprendimą reikėtų atidėti palankesniam metui. Žvaigždės perspėja: nepadarykite lemtingos klaidos, kuri ateity atsilieptų virtine neigiamų pokyčių.

Savaitės horoskopas (rugsėjo 07- 13 d.) OŽIARAGIS: Be laurų. Dėl Saturno profesinėje sferoje situacija nebus lengva, kolektyve jausite susvetimėjimą. Būsite linkę daug žadėti, net jei negalėsite ištesėti, prisigalvoti problemų daugiau, nei jų yra iš tiesų. Stenkitės nepapulti į abejotinus renginius, nelįskite į avantiūras. Dabar labiau negu bet kada jums reikalinga ramybė. Turėtų pastorėti piniginė. Žvaigždės primena, kad yra ne tik darbas, bet ir namai, brangūs žmonės, kurie jau senokai laukia jūsų dėmesio.

Savaitės horoskopas (rugsėjo 07- 13 d.) DVYNIAI: Maksimalus rezultatas. Merkurijus palankus senų ryšių atnaujinimui. Svarbiausia nesustoti ir be atvangos judėti pirmyn. Metodiškai ir užtikrintai šalindami kliūtis numatytame maršrute, galėsite įgyvendinti visus planus ir užmačias ir gausite materialinės naudos. Porų santykiuose vyraus stabilumas ir ramybė. Jei esate laisvi, tikėtina maloni pažintis su audringu tęsiniu. Žvaigždės pataria būti atsargiems kelyje.

Savaitės horoskopas (rugsėjo 07- 13 d.) LIŪTAS: Triumfas. Pergalių kupina vasara jūsų problemas paliko praeity, galite mėgautis finansiniu stabilumu. Jei imsitės rizikingiausių projektų, prieš jus plačiai versis įvairių instancijų durys. Tik nesileiskite į atviras diskusijas su kolegomis, antraip neišvengsite smulkių kiaulysčių ir pavyduolių suregztų intrigų. Šeimyniniame gyvenime tikėtini konfliktai. Kad nepakenktumėte santuokai, žvaigždės siūlo į santykių aiškinimosi procesą neįvelti artimųjų.

Savaitės horoskopas (rugsėjo 07- 13 d.) SVARSTYKLĖS: Tvirtybės išbandymas. Jeigu labai panorėsite ir pasistengsite, galėsite nesėkmes padaryti savo sąjungininkėmis: ginčus užbaigti sėkmingomis derybomis, priešininkus prikalbinti naudingam kontraktui. Kad nepakenktumėte savo sveikatai, mažinkite įsipareigojimų naštą. Šią savaitę galimas stambus finansinis sandoris. Partnerystėje išliks buvusios problemos, todėl, jei neplanuojate skyrybų, žvaigždės pataria mylimam žmogui skirti kuo daugiau dėmesio.

Savaitės horoskopas (rugsėjo 07- 13 d.) ŽUVYS: Produktyviai ir aktyviai. Plutonas palankus, todėl daug problemų išsispręs savaime, o labiausiai užsispyrusius oponentus sugebėsite įtikinti. Pamoka apie pirmo žingsnio sudėtingame kelyje svarbą išmokta, todėl turite jokiu būdu nesustoti. Net jei ir labai stengėtės, piniginė greičiausiai ištuštėjo. Jums padės draugai. Jei užmezgėte naują romaną, santykius puikiai patikrintų kelionė. Žvaigždės įspėja poras dėl skyrybų grėsmės ir pataria neįsivelti į santykių aiškinimąsi.

Savaitės horoskopas (rugsėjo 07- 13 d.) ŠAULYS: Su Fortūna. Jausis energijos sumažėjimas, bet sėkmė tiesiog lips jums ant kulnų. Sudėtingą dalykinį ar juridinį konfliktą išspręsite pasinaudodami įtakingų asmenų parama. Jei slegia darbinė aplinka, dabar palankus metas pakeisti darbo vietą. Nors jūsų finansinė padėtis stabili, tačiau gresia nenumatytos išlaidos, tad neleiskite pinigų vėjais. Problemas šeimoje ir santykiuose žvaigždės pataria spręsti savarankiškai, neklausant jokių patarimų iš šalies.

Savaitės horoskopas (rugsėjo 07- 13 d.) SKORPIONAS: Sudėtingas metas. Įtemptas Jupiteris, tad darbe būkite atidūs, nes nedraugai ir pavyduoliai nepraleis pro akis net mažiausios jūsų klaidelės. Galimas susikirtimas su vadovybe. Sunkumai lydės sprendžiančius juridines problemas. Nelengva, todėl kaip niekad jums bus svarbus šeimos ir artimųjų palaikymas. Santykiuose vieniems tęsis ilgalaikis medaus mėnesis, kitus nuo skyrybų sulaikys tik vaikai. Smagu, kad bent piniginėje žvaigždės krizės nenumato.

Savaitės horoskopas (rugsėjo 07- 13 d.) JAUTIS: Tarsi pavojingas nuotykis. Marsas išbalansuos jūsų gyvenimą. Kad patenkintumėte savo poreikius, gali prireikti pasiieškoti papildomų uždarbio šaltinių arba netgi pakeisti darbą. Įtampos neišvengsite ir savo asmeniniame gyvenime, ypač tuomet, jei jūsų partnerio požiūris į šeimyninius santykius nesutaps su jūsiškiu. Žvaigždės pataria nieko neprisiimti pernelyg giliai į širdį ir ramiai spręsti atsirandančias problemas.

Savaitės horoskopas (rugsėjo 07- 13 d.) MERGELĖ: Pelnas. Plutonas nudžiugins jūsų finansinės padėties pokyčiais. Šią savaitę verslininkams ir vadovams nusimato nemažą pelną žadanti sutartis, o ofiso darbuotojams - bent jau premija už gerą darbą. Jei nuspręsite užsiimti seniai planuotu remontu, konfliktas dėl sienų spalvos ar baldų apmušalų rašto neišvengiamas, todėl žvaigždės pataria ginčus su partneriu dėl skonio ar praktiškumo pakeisti bendra išvyka.