Our Horoscope

Horoscope on 2019-09-13

Savaitės horoskopas (rugsėjo 13 - 19 d.) VANDENIS: Emocijos banguos, vyraus sunkiai paaiškinama nervinė įtampa. Tai gali pakenkti tiek dalykiniams, tiek asmeniniams santykiams. Dėl jūsų pavydumo galimas rimtas konfliktas su partneriu -neskubėkite kirsti iš peties. Koncentruodamiesi į savo siekius ir planų realizaciją, nepamirškite rasti progų pailsėti. Vienišiams patartina išvykti į kelionę – jos metu galimas kelionės romanas. Naudinga išbandyti keletą ekstremalių sporto šakų – tai prablaškys ir pakels nuotaiką.

Savaitės horoskopas (rugsėjo 13 - 19 d.) AVINAS: Galimi kontraktai, dalykinė komandiruotė. Naudokite laiko patikrintus stiprius kontaktus ir ryšius, kuriais galite pasikliauti. Kai kurie galite prisijungti prie tam tikrų viešųjų organizacijų ar patys susikurti tam tikrą pagrindą, iš kurio vėliau gausite paramą. Finansinė padėtis turėtų būti stabili, energijos nestigs. Verta pagalvoti apie savo antrąją pusę ir pamaloninti maža dovanėle ar staigmena. Savaitgalį būtinai ištrūkite į gamtą.

Savaitės horoskopas (rugsėjo 13 - 19 d.) VĖŽYS: Dabar geras laikas pataisyti finansinei padėčiai. Laukia intensyvus dalykinis aktyvumas. Tikėkitės keleto trumpalaikių kelionių, kurios bus naudingos tiek dalykine, tiek ryšių prasme. Nauji kontaktai bus naudingi. Pinigai iš dangaus, žinoma, nekris, bet galimybių užsidirbti atsiras. Ir nors labiausiai jaudina meilė, o ne pinigai, tačiau pasistenkite gyventi pagal kišenę. Žvaigždės pataria saugotis rankų, pečių, pirštų traumų.

Savaitės horoskopas (rugsėjo 13 - 19 d.) OŽIARAGIS: Jei vykdysite savo įsipareigojimus ir būsite nuoseklūs, gali būti labai sėkmingas laikotarpis profesinės veiklos srityje. Bus galimybių išvykti į komandiruotę. Daugelis neturėsite jokių problemų su pinigais. Galite gauti mokėjimus iš užsienio, susijusius su ankstesniais sandoriais. Rekomenduojama susitvarkyti visus dokumentus, nebaigtus reikalus ir savo darbo vietą. Žvaigždės padės tiems, kuriems reikia susitvarkyti teisinius reikalus.

Savaitės horoskopas (rugsėjo 13 - 19 d.) DVYNIAI: Daugiausiai dėmesio pareikalaus artima aplinka, informacijos valdymas ir kelionės. Tikėtinos komandiruotės ir dalykinės išvykos. Nors labiau rūpės ne darbas, bet pramogos. Būkite atviri pažintims ir lengvam flirtui. Daug jūsų laiko ir jėgų pareikalaus vaikai. Gali tekti padėti tėvams sprendžiant kai kuriuos jų buitinius klausimus. Žvaigždės rekomenduoja aktyvų poilsį su šeima arba bendraminčių kompanija.

Savaitės horoskopas (rugsėjo 13 - 19 d.) LIŪTAS: Šiuo metu visa energija bus nukreipta pinigams uždirbti – juk karališkos išlaidos ir blizgesys reikalauja investicijų. Kai „kalsite“ pinigus, lydės ne tik gera nuotaika, bet ir nuovargis, tad žvaigždės pataria neužmiršti kokybiško poilsio. Stenkitės vengti saldumynų, nes yra tikimybė priaugti svorio. Charizma ir patrauklumas – jūsų sąjungininkas, tad ieškokite antrosios pusės, kad rudens vakarais netektų liūdėti.

Savaitės horoskopas (rugsėjo 13 - 19 d.) SVARSTYKLĖS: Svarbiausia bus sėkmingai užbaigti projektą. Jei neužbaigtumėte, reiškia, jis be ateities perspektyvų ir be gailesčio atsisakykite. Esate pasirengę naujiems iššūkiams, kuriuos reikės skubiai įgyvendinti. Viešinkite naujas idėjas ir projektus. Geras laikas keisti darbą arba pradėti savo verslą. Kolektyvinis darbas judės, jei pasiseks surinkti patikimą komandą arba surasti rėmėjų. Stenkitės nesinervinti ir tausokite hormoninę sistemą

Savaitės horoskopas (rugsėjo 13 - 19 d.) ŽUVYS: Darbe – karšta visomis prasmėmis. Susirašinėjimo, dokumentų analizės perteklius reikalaus būti kruopščiais ir atsakingais. Gali tekti pasirašyti svarbų kontraktą. Tokiu atvejus nepamirškite pasidžiaugti, koks šaunus derybininkas esate. Taipogi gali tekti atsisveikinti su verslo partneriu. Nesigailėkite: vadinasi, jums nepakeliui. Dėl didelio užimtumo darbe galite pamiršti apie sveikatą. Taip neturėtų būti: stebėkite virškinimo sistemą, prisiminkite, kad yra inkstai.

Savaitės horoskopas (rugsėjo 13 - 19 d.) ŠAULYS: Sėkmę žvaigždės žada tiems, kurie dirba užsienyje ar užsienio kompanijose. Asmeniniuose santykiuose norėsite lyderiauti ir susidursite su pasipriešinimu, tad pasistenkite išsikrauti darbe. Kelionėje galima pažintis su žmogumi, kuris įtakos jūsų karjerą. Jupiteris žada finansinį pagerėjimą ir skatina dosnumą, tad turėdami patys, dosniai dalinkitės su kitais. Jums patartinos dvasinės praktikos, pavyzdžiui, joga ar cigūnas.

Savaitės horoskopas (rugsėjo 13 - 19 d.) SKORPIONAS: Savaitė džiugins profesinės veiklos teikiamomis finansinėmis galimybėmis, tad žemiškais malonumais galėsite mėgautis patys ir džiuginti kitus. Šeimos žmonės bus laimingi, gaudami visišką paramą ir supratimą iš savo antrosios pusės. Neblėstanti energija ir jėga leis užsiimti bet kokiu fiziniu aktyvumu. Galėsite greitai pasiekti norimų rezultatų ir atkurti gerą fizinę formą. Žvaigždės įspėja vengti alkoholio, nes yra fatališka tikimybė tapti priklausomais.

Savaitės horoskopas (rugsėjo 13 - 19 d.) JAUTIS: Tiems, kurie suspėjote pasidžiaugti gyvenimu ir meilės malonumais, metas prie darbo. Dauguma vėl griebsitės veiklos, kad pasivytumėte praleistas galimybes. Šiuo metu kaip niekad norėsite būti mylimais, tad noriai megsite pažintis, flirtuosite ir suksite meilės romanus. Noriai rūpinsitės vaikais. Galima žinia apie šeimos pagausėjimą. Jei liks laiko ir energijos, verta atnaujinti savo namų interjerą, investuoti į nekilnojamą turtą.

Savaitės horoskopas (rugsėjo 13 - 19 d.) MERGELĖ: Imkite tvirtai vairą į savo rankas ir pademonstruokite visas turimas lyderystės savybes. Romantinėms pažintims laikas netinkamas. Turintys šeimas stengsis pajausti, ar tikrai šalia tas, kuris yra vienintelis tikrasis. Tik su sprendimu neskubėkite – nutraukę santykius dabar, tikrai gailėsitės. Metas palankus verslo idėjoms realizuoti, finansinei padėčiai stabilizuoti. Jei aktyviai veiksite, spalio pradžioje mėgausitės pirmojo įdirbio skoniu. Galima netgi pelninga santuoka.

Call Now ButtonSkambinti Dabar