Our Horoscope

Horoscope on 2019-07-18

Savaitės horoskopas (liepos 19 - 25 d.) VANDENIS: Perspektyvos. Uranas atvers naujas gyvenimo perspektyvas, o ar jomis pasinaudosite – čia jau jums spręsti. Nei darbe, nei versle ypatingų kliūčių nenusimato. Dalykiniai susitikimai ir darbinės komandiruotės bus sėkmingos. Jus, ko gero, ne visai tenkins meilės santykiai, tačiau partnerio dėl to nekaltinkite, turite keistis patys. Pasak žvaigždžių, tai vienintelė teisinga taktika. Galimas seno draugo ar giminaičio vizitas, tad pasirenkite priimti svečius.

Savaitės horoskopas (liepos 19 - 25 d.) AVINAS: Nuovargis. Nesutelktumas ir išsiblaškymas – štai pagrindiniai trikdžiai judėjimui pirmyn. Merkurijus neharmoningas, tad susikaupti, kad ir kaip besistengtumėte, bus sunku. Pasistenkite neplanuoti jokių svarbių darbų, verčiau užbaikite pradėtus. Ir būkite ypač atidūs. Laiko stygių jaus visi, ypač šeima. Stengdamiesi susirankioti šokinėjančias mintis galite taip nuvargti, kad mieliausias draugas bus televizorius. Ne bėda: reikia ir to.

Savaitės horoskopas (liepos 19 - 25 d.) VĖŽYS: Jausmuose. Dėka Veneros, viešinčios jūsų ženkle, atsivers naujas meilės pergalių periodas. Būsite žavūs ir patrauklūs, gerbėjų nestigs. Galimas lemtingas susitikimas su svajonių princu ar princese. Štai tuomet imkite vairą į savo rankas, nes santykių tėkmė priklausys nuo jūsų. Šeimose nemalonių siurprizų neturėtų būti. Žvaigždės rekomenduoja pagerinti santykius su kolegomis, vadovais ir pasinaudoti jų profesine parama.

Savaitės horoskopas (liepos 19 - 25 d.) OŽIARAGIS: Siurprizai. Galimi nemalonumai, susiję su šeimyniniais santykiais. Dėmesio pareikalaus senyvi giminaičiai. Užtemimų išprovokuotos situacijos gali būti pakankamai skausmingos. Svarbiausia, kad nepriimtumėte skubrių sprendimų ir blaiviai įvertintumėte padėtį. Darbe seksis gerai, bet tai jūsų nejaudins. Žvaigždės sako, kad dabar palanku kurti ambicingus planus ateičiai, nors kol kas jų įgyvendinimui laikas dar neatėjo.

Savaitės horoskopas (liepos 19 - 25 d.) DVYNIAI: Veiklumas. Aktyvus Merkurijus skatins veikti. Sieksite bet kokia kaina sutvirtinti savo finansinius pamatus. Seksis tiems, kurie ne ieškos naujų galimybių, o stengsis išsaugoti tai, ką geriausio sukūrė pastaruoju laikotarpiu. Pasinaudodami pažintimis, pagerinsite padėtį darbe ir priimsite naudingus verslo sprendimus. Šeimyniniai ar meilės ryšiai sustiprės, o ir naujų simpatijų netruks; pasak žvaigždžių, vienatvėje liūdėti galės tik apsileidėliai.

Savaitės horoskopas (liepos 19 - 25 d.) LIŪTAS: Perspektyvos. Šis laikas – jūsų. Marsas, būdamas jūsų ženkle, atneš nelauktą sėkmę ir naujas perspektyvas. Net pačios nereikšmingiausios pastangos duos gerus rezultatus, taip kad neleiskite laiko veltui galvodami, abejodami, – veikite! Nepraleiskite palankių galimybių. Pasak žvaigždžių, sėkmė darbe priklausys nuo jūsų komunikabilumo ir gebėjimo užmegzti su aplinkiniais šiltus santykius. Beje, dabar pats metas pasistengti, kad draugystė peraugtų į meilę.

Savaitės horoskopas (liepos 19 - 25 d.) SVARSTYKLĖS: Aptakiai. Venera nustebins maloniais įvykiais šeimoje, šiltais ir nuoširdžiais santykiais su artimaisiais. Dalykiniai partneriai gali tapti draugais, vyrams tikėtinas karštas tarnybinis romanas. Tai metas, kai asmeninis gyvenimas tvarkosi, atsiranda naujų gerbėjų. Svarbiausia, sako žvaigždės, dažniau išeiti į žmones. Finansines problemas išspręsti padės naujos idėjos, galimas nemažas pelnas dividendų ar kūrybos dėka.

Savaitės horoskopas (liepos 19 - 25 d.) ŽUVYS: Flirtas. Stipriai veikiami harmoningos Veneros, asmeniniame gyvenime būsite emocingi. Net jei turite mylimą žmogų šalia, žvalgysitės į šalis ir bandysite susukti galvas simpatiškiems gerbėjams. Tai nereiškia, kad elgsitės lengvabūdiškai: juk iš tiesų ieškote rimtų santykių. Žvaigždės jus palaikys tik rugpjūtyje: tuomet prasidėjęs meilės romanas bus ne tik aistringas, bet ir ilgalaikis. Darbe nebus įtampos, tad laiko užteks visiems jūsų tikslams.

Savaitės horoskopas (liepos 19 - 25 d.) ŠAULYS: Planai. Jupiteris pareikalaus dalyvauti visuomeniniuose renginiuose. Apgalvokite, kur galėtumėte investuoti, kokie pirkiniai būtų naudingi. Jei turite savo verslą, išnaudokite laiką savo įtakai stiprinti ir autoritetui tarp dalykinių partnerių pakelti. Meilei taip pat neblogas laikas: būsite ryžtingi ir drąsūs. Moterims gali pasisekti sutikti rimtą, apsirūpinusį vyriškį. Žvaigždės siūlo nesikalbėti apie pinigus su artimaisiais, antraip galimi pykčiai.

Savaitės horoskopas (liepos 19 - 25 d.) SKORPIONAS: Santūriai. Gali tekti spręsti kai kurias pinigines problemas, iššauktas įtempto Plutono: išlaidos gali viršyti pajamas, arba, pavyzdžiui, atlygis būti neadekvatus pastangoms. Nesijaudinkite: jei nesate švaistūnai, balansą išlaikyti pavyks. Svarbiausia šiuo laikotarpiu pasirūpinti savo sveikata, antraip ateity prireiks daug lėšų jai atstatyti. Dėl meilės stengtis neverta – norimo rezultato vis tiek nebus. Pasak žvaigždžių, neužilgo viskas stos į savo vietas.

Savaitės horoskopas (liepos 19 - 25 d.) JAUTIS: Oazėje. Veneros veikiami, prisiminsite, kad gyvenime yra ir malonesnių dalykų, tokių kaip meilė, romantika, šeimyniniai santykiai. Noriai flirtuosite, tačiau tiems, kas panorės įsitvirtinti jūsų širdyje, kelsite nemažus reikalavimus ir klausysitės intuicijos balso. Šiuo periodu nepasitikėsite savimi, tačiau tai nesutrukdys ramiai jaustis darbe: vadovybė pagaliau paliks jus ramybėje, o ir darbais neužvers. Mėgaukitės vasara.

Savaitės horoskopas (liepos 19 - 25 d.) MERGELĖ: Ramybė. Nebus nei proveržio, nei galvą apsukančios sėkmės. Pragmatiškai imdamiesi senų problemų sprendimo, pasieksite puikių rezultatų. Merkurijaus atbulinės eigos metu nauji pažįstami eruditai suteiks jums svarbios informacijos. Gali būti, jog apsispręsite sukurti savo verslą ar net pakeisti profesiją. Meilės fronte bus ramu. Svarbiausia, sako žvaigždės, kad neimtumėte neprotingai vadovauti mylimam žmogui.

Call Now ButtonSkambinti Dabar