Our Horoscope

Horoscope on 2018-11-09

Savaitės horoskopas (lapkričio 9-15 d.) VANDENIS: Iš ritmo. Dėl Veneros galimos nemalonios situacijos, tačiau jūsų inovatyvus požiūris ir originalūs sprendimai padės išsisukti iš nemalonumų. Konkurencija jums nebaisi, tad galite drąsiai šturmuoti karjeros viršūnes. Jei ieškote darbo, dabar galite rasti, ir ne bet kokį, o su aukštesniu atlyginimu. Aplinką stebėkite, matykite ir pasikliaukite savo intuicija. Prabudusius organizatoriaus talentus panaudokite tolimesnei sėkmei. Galimas naujos pareigybės pasiūlymas.

Savaitės horoskopas (lapkričio 9-15 d.) AVINAS: Aplinkybės. Plutonas padės palankias aplinkybes sudėlioti tiek dalykinėje sferoje, tiek asmeniame gyvenime. Verta pasinaudoti palankia kosmine padėtimi tam, kad pilnu tempu įgyvendintumėte savo ambicijas, ir nepasikuklinti priminti šefui apie laukiamą paaukštinimą. Šeimyniniai santykiai bus sėkmingi ir kupini meilės, jei nesileisite į nuotykius, nesiblaškysite ir plauksite pasroviui. Žvaigždės pataria nesiversti per galvą: ramybė – jūsų sąjungininkas.

Savaitės horoskopas (lapkričio 9-15 d.) VĖŽYS: Rezultatai. Saturnas džiugins tuos, kurie kaip reikalas paplušėjo, tad patartina neatsisakyti nei poilsio, nei malonumų. Norėsis darbuotis tam, kad patenkintumėte savo savimeilę ir įrodytumėte aplinkiniams profesionalumą. Svarbiausia, kad patys neabejotumėte savo jėgomis ir mąstytumėte pozityviai. Verta imtis įvairių projektų, nes energijos jiems įgyvendinti turėsite pakankamai. Darbinės problemos neturėtų atimti jūsų dėmesio iš vaikų, kuriems, beje, jo gali labai reikėti.

Savaitės horoskopas (lapkričio 9-15 d.) OŽIARAGIS: Rutina. Dėl Urano ypatingai seksis kūrybinės veiklos atstovams. Kitiems teks dirbti įprastus darbus. Laikas dabar ramus ir netgi nuobodokas, tad daugiau sėdėsite namuose ir stengsitės užbaigti tai, kas dar neužbaigta. Karjeros nenusimato, bet juk jums ir taip gerai. Kuo mažiau klausysite svetimų patarimų, tuo ramiau gyvensite. Juk su kuo jam būti, privalo nuspręsti pats žmogus. Jautrūs sąnariai, tad ribokite fizinį krūvį ir venkite aukštakulnių.

Savaitės horoskopas (lapkričio 9-15 d.) DVYNIAI: Pastangos. Aplink - daugybė Merkurijaus atveriamų palankių aplinkybių, kurios leis jums sudėti ateities perspektyvų pagrindus ir įgyvendinti tikslus. Verta pasistengti dėl norimos pareigybės, vertinti įvykius realiai. Tačiau turite prisiminti, kad tik nuo jūsų pačių pastangų ir veiklumo priklausys rezultatai. Pavyks garbingai išsisukti net iš pačių sudėtingiausių situacijų. Nepraleiskite progų įgyti naudingų pažinčių, išplėsti verslo. Laukia įdomios kelionės.

Savaitės horoskopas (lapkričio 9-15 d.) LIŪTAS: Permainos. Pasitelkdami įgimtą žavesį, su Merkurijumi leiskitės į naujų pažinčių paieškas, nes jų dėka galėsite pasiekti tai, apie ką svajojote. Tapkite atrama visai savo šeimai, su džiaugsmu prisiimkite atsakomybę ir rūpesčius. Pasitikėjimas savimi ir autoritetas bus būdingi ir darbinėje aplinkoje. Rinksitės tik tai, kas jums patinka, ir todėl atsiras galimybė sudalyvauti kažkokiame stambiame projekte arba sudaryti pelningą sandorį.

Savaitės horoskopas (lapkričio 9-15 d.) SVARSTYKLĖS: Įžvalgumas. Venerai einant atbulai, pagaliau suprasite, kas su jumis vyksta pastaruoju metu. Tikriausiai teks išsiskirti su kažkuo iš savos aplinkos. Laukia nelengvas, tačiau turiningas ir pilnas įvykių metas. Jausite pasitikėjimą savimi ir tvirtą dirvą po kojomis. Įsiklausykite į savo vidinį balsą. Naujos pažintys, komandiruotės, informacija gali būti nesklandūs, todėl būkite atidūs ir atsirinkite. Tiktai neverta analizuoti savo klaidų, verčiau galvoti apie ateitį.

Savaitės horoskopas (lapkričio 9-15 d.) ŽUVYS: Susitaikymas. Merkurijaus padedami, suprasite, kad aplinkybės kartais būna stipresnės už siekius ir pastangas. Tiems, kurie pajėgs susitaikyti su tikrove, neužilgo pasitaikys palanki proga tikslams pasiekti. Puikiai seksis naudotis organizaciniais gebėjimais, tačiau galite prarasti paramą žmogaus, į kurį dėjote daug vilčių. Ne pats geriausias metas pokyčiams gyvenime ar karjeroje, todėl patartina ramiai gyventi ir mėgautis akimirkomis.

Savaitės horoskopas (lapkričio 9-15 d.) ŠAULYS: Komunikacija. Merkurijus padės prisiminti savo talentus ir juos pristatyti kitiems. Įveikdami norą būti su savimi, stenkitės, kad kontaktai su aplinkiniais būtų kuo malonesni. Ryžtingai stokite į akistatą su priešais ir kliūtimis – jums pakaks jėgų nugalėti. Ir tai neliks be atlygio. Proto lankstumas, noras viską sužinoti gali atverti neišsemiamus dvasinio gyvenimo paslapčių klodus, o dvasinės praktikos tapti mielu hobiu. Nors ir neilgam.

Savaitės horoskopas (lapkričio 9-15 d.) SKORPIONAS: Narsa. Venerai veikiant, teks susidurti su įvairiais netikėtumais. Ir ne visi jie bus malonūs. Konkurencija versle skatins pademonstruoti pačias geriausias savo savybes. Galite tapti kritikos taikiniu, tad prisiminkite, kad ne kova daro jus išmintingais. Pasiūlymus verta priimti. Jums gresia smūgis iš už nugaros, kadangi partneriai ir konkurentai nusiteikę negeranoriškai. Naujus kontraktus sudarykite vadovaudamiesi logika ir būkite atidūs.

Savaitės horoskopas (lapkričio 9-15 d.) JAUTIS: Nusivylimai. Dėl neharmoningos Veneros jie galimi tiek darbe, tiek santykiuose su artimais žmonėmis. Nors bloga nuotaika bus dažnesnė, nei pakili, bent jau pasistenkite neperduoti to esantiems šalia. Būsite ypatingai pastebimas aplinkinių tarpe, dažnai suksitės įvykių epicentre. Tik kantrybė ir valia padės susikurti palankią bazę ateičiai. Stenkitės sau kelti tik realius tikslus, nesivaikykite abejotinų pasiūlymų, o bet kurią keblią situaciją priimkite kaip pamoką.

Savaitės horoskopas (lapkričio 9-15 d.) MERGELĖ: Atsargumas. Būkite atsargūs, nes dėl Neptūno gresia situacijos, kuriose galite tapti apgaulės auka ar būti įvelti į nemalonius reikalus. Aktyviai domėsitės nauja informacija, kuri padės ryžtingai kelti reikiamus tikslus. Galimos komandiruotės, o taip pat nenugalimas noras pasirūpinti šeimyniniu lizdeliu. Skubėti su būstu neverta, nes gresia rūpesčiai, susiję su nekilnojamo turto agentais. Apskritai būsite linkę nepritarti daugumos nuomonei.