Our Horoscope

Horoscope on 2019-03-22

Savaitės horoskopas (kovo 22- 28 d.) VANDENIS: Uranas apdovanos įdomiomis pažintimis. Naujų partnerystės santykių dėka išplėsite savo dalykinę įtaką, tačiau ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime laukia netikėtumai. Galbūt horizonte pasirodę seni draugai įneš pokyčių į jūsų gyvenimą, galbūt atsinaujins kažkada nutrūkę ryšiai. Gerai apsvarstykite gautus pasiūlymus, kad ir kokie nerealūs jie pasirodytų. Meilėje norėsis skubėti, tačiau žvaigždės pataria apsiginkluoti kantrybe.

Savaitės horoskopas (kovo 22- 28 d.) AVINAS: Draugiškai nusiteikusi Venera padės pasikeisti į gera, tapsite nuolaidesni, minkštesni, supratingesni santykiuose su jus supančiais žmonėmis ir mylimaisiais. Netikėtai išsispręs problemos su vaikais, pradėsite juos girdėti ir suprasti. Asmeniniame gyvenime vyraus santarvė. Į darbą žvelgsite ne kaip į finansų šaltinį, bet kaip į malonų užsiėmimą. Vienišiems žvaigždės žada audringą ir aistringą meilės romaną.

Savaitės horoskopas (kovo 22- 28 d.) VĖŽYS: Saturnas sustiprins senas problemas, sunkiai judės net patys lengviausi sumanymai. Bet ne todėl, kad tingėsite ar klysite, o todėl, kad visokie nereikšmingi įvykiai atitraukinės nuo svarbiausio tikslo, ris laiką ir trukdys sėkmingai finišuoti. Todėl dabar vertėtų analizuoti gautą informaciją ir planuoti, o ne veikti. Meilėje permainų nesitikėkite, o naujai užsimezgę santykiai, sako žvaigždės, bus trumpalaikiai, nestabilūs ir nepatikimi.

Savaitės horoskopas (kovo 22- 28 d.) OŽIARAGIS: Neptūno įtakoje jausite nenusakomą norą padaryti kažką ypatingo savo mylimam žmogui. Net jei jūsų santykiai yra geri, nersitės iš kailio, norėdami įtikti – juk tobulybei nėra ribų. Susikoncentravę ties asmeniniu gyvenimu, pasistenkite neužmiršti darbo ir dalykinių reikalų. Vienišiems žvaigždės žada romantinę pažintį, kuri gali tapti lemtinga. Tad tikėkite savimi ir tuo, jog vienatvė -laikina.

Savaitės horoskopas (kovo 22- 28 d.) DVYNIAI: Atbulo Merkurijaus laikotarpis tikriausiai privertė apgalvoti savo meilės santykių kokybę, todėl dabar, aiškiai matydami problemas, galbūt pasiryšite neišvengiamiems pokyčiams. Tik intuicijos vedini atsirinksite, kada geriau nusileisti partneriui, o kada – laikytis savo. Nežiūrint į tai, jog emocijų netruks, pagerinti gyvenimo kokybę tikrai galėsite. Žvaigždės pataria nepersidirbti, nes bosas jūsų pastangų vis tiek nepastebės.

Savaitės horoskopas (kovo 22- 28 d.) LIŪTAS: Saulės viešnagė ugniniame ženkle gali būti dosni. Ypatinga sėkmė laukia meilės reikaluose – tiesiog skęsite priešingos lyties pagyrose ir dėmesyje. Tačiau svarbiausia būti pastebėtam savo meilės objekto – juk tai būtų pati geriausia dovana. Darbe permainos nelaukiamos, santykiai su bendradarbiais ir vadovais bus pagarbūs. Kai kuriems pavyks pasikalbėti su savo atžalomis ir puikiai seksis užglaistyti santykių plyšius .

Savaitės horoskopas (kovo 22- 28 d.) SVARSTYKLĖS: Paskutiniu ženklu judanti Venera skatins naujai pajausti senus dalykus. Nestandartiniai metodai padės sureguliuoti jūsų asmeninius ir darbinius reikalus. Būsite pastebimi minioje, trauksite priešingos lyties atstovų akis, bet rinktis neskubėkite. Grandioziniai planai ir svajonės gali pernelyg nutolinti nuo buitinių reikalų, tad žvaigždės pataria prisiminti, jog greta dvasios peno ar malonumų neišvengiamai egzistuoja rutina.

Savaitės horoskopas (kovo 22- 28 d.) ŽUVYS: Neptūnas skatins kūrybiškumą ir romantines nuotaikas. Gali atrodyti, kad veriasi daug naujų perspektyvų, tačiau toli gražu ne visos jos bus vertingos. Pasistenkite atsisijoti grūdus nuo pelų ir nešvaistyti veltui brangaus laiko. Kol Merkurijus atbulas, prisiminkite seniai pamirštus dalykus. Jei iš mylimojo sulauktumėte pavydo priepuolių, tai, pasak žvaigždžių, būtų signalas, jog jam skiriate per mažai laiko ir dėmesio.

Savaitės horoskopas (kovo 22- 28 d.) ŠAULYS: „Už vieną mokytą dešimt nemokytų duoda“. Daug naujienų ir laviną informacijos užpils ant jūsų galvos Jupiteris. Kaip ja pasinaudosite, priklausys nuo jūsų gebėjimo atskirti pelus nuo grūdų. Kad išvengtumėte persitempimo, apribokite savo bendravimo ratą. Šiuo metu atėję nauji žmonės vargu ar pasiliks ilgam. Nemalonų darbinį chaosą kompensuos į galvą atėjusios naujos idėjos. Kad jas įgyvendintumėte, žvaigždės pataria būti darbštiems ir atkakliems.

Savaitės horoskopas (kovo 22- 28 d.) SKORPIONAS: Uranas užaštrins esamas problemas, tačiau tai tik į gera: jei problema aiškiai matoma, su ja lengviau kovoti. Dauguma jau nusiteikę drąsiems ir šauniems poelgiams dėl meilės ir vardan jos. Ieškokite progų susitaikyti su artimaisiais – dabar lengviau pavyks žengti pirmąjį žingsnį link taikos. Išnaudokite darbines galimybes ir būtinai ieškokite naujų projektų. Vienišiems žvaigždės žada romantišką pažintį, kuri turės tendenciją gan greitai peraugti į stiprų abipusį susižavėjimą.

Savaitės horoskopas (kovo 22- 28 d.) JAUTIS: Teks susitvarkyti santykius su jus supančiais žmonėmis. Venera įtempta, tad gali paaštrėti nesutarimai su aplinkiniais: dalykiniais partneriais, draugais, giminaičiais. Kad išvengtumėte konfliktų, kiek įmanoma labiau apribokite santykius. Darbe būkite už žolę žemesni, už vandenį tylesni. Su mylimuoju taip pat riesitės ir taikysitės. Tačiau tai, pasak žvaigždžių, ne tik santykių nesugadins, o priešingai - kitų akimis atrodysite idealia pora.

Savaitės horoskopas (kovo 22- 28 d.) MERGELĖ: Merkurijus skatins daug bendrauti, judėti, keliauti. Jūsų iniciatyvos liesis per kraštus, nuolat norėsis dirbti keletą darbų iš karto. Jei pasistengsite, viską tikrai sėkmingai užbaigsite! Palankus metas kelti kvalifikacijai, kaupti naujoms žinioms, kurios tikrai pravers jums ateity. Meilėje būsite emocionalūs, o kad nenuviltumėte partnerio, žvaigždės pataria prisiminti, jog moterys myli ausimis, o vyrai - akimis.