Our Horoscope

Horoscope on 2019-01-18

Savaitės horoskopas (sausio 18- 24 d.) VANDENIS: Tiesia linija. Suprasite plėtros tendencijas ir kuri kryptis yra sėkminga, o kuri nepagrįsta. Galimas tradicinis tėvų - vaikų konfliktas. Tėvai turėtų būti griežti, bet supratingi. Nepalikite tų, kuriems jums rūpi, su savo problemomis. Jei priklausote vaikų kategorijai, tada būkite diskretiškas, nerizikuokite. Ne pats geriausias laikas skubotoms išvadoms, bet nuoseklus užduočių sprendimas neišvengiamai veda į pergalę. Būkite ištikimi sau ir gausite tai, kas kitiems nepavyko.

Savaitės horoskopas (sausio 18- 24 d.) AVINAS: Atsirinkti teks. Turėtumėte vienodai paskirstyti savo dėmesį tarp asmeninių santykių sferos ir profesinės veiklos. Dirbantiems įmonėje, galimi reikšmingi pokyčiai, kurie iš pradžių gali tokiais neatrodyti. Entuziazmas ir noras pakeisti aplinkinį pasaulį bus pagrindiniai motyvai ir esminis impulsas, ir jūs judėsite į pergalę tiesiais bėgiais. Žvaigždės įspėja, kad dėl ne itin palankios Merkurijaus padėties geriau nerizikuoti.

Savaitės horoskopas (sausio 18- 24 d.) VĖŽYS: Pagaliau galite pailsėti ir viską apgalvoti. Mintys, kad esate pavargę, nebeturite jėgų, bus klaidingos ir neatspindės tikrosios padėties, ir, jei pasiduosite joms, galite nutolti nuo tikslo. Todėl neleiskite sau sustingti. Jei turite savo verslą, kai kuriuos darbus galite perkelti ant kitų pečių. Jei dirbate įmonėje, žvaigždės rekomenduoja dirbti sunkiai ir atkakliai, netgi už kitus. Padarykite tai, nesigailėsite! Venkite peršalti, susilaikykite nuo pirčių ir kitų panašių malonumų.

Savaitės horoskopas (sausio 18- 24 d.) OŽIARAGIS: Ilsėtis nebus kada, bet jums patiks aktyviai spręsti iškilusius sunkumus. Tikėtina, kad prasidės kai kurie procesai, kurie vėliau gali įtakoti vietą, kurią užimate įmonėje. Būkite atsargūs, nejudėkite į priekį, kol neapskaičiavote visų galimybių ir alternatyvų. Ne laikas rizikai. Jei kas nors žada naudą - imkit jautį už ragų, bet aklai pasikliauti kitais neverta. Viską kontroliuokite ir tikrinkite. Ši tendencija galioja ir asmeniniams santykiams. Pavydas gali būti naudingas jums.

Savaitės horoskopas (sausio 18- 24 d.) DVYNIAI: Reikės paskirstyti dėmesį keliomis kryptimis. Labai svarbu bus ne tik specifinė profesinė veikla ir šeimos židinys, bet ir susiję momentai, pvz., verslo vakarėliai ir laisvalaikis su kolegomis. Jei tokios tradicijos jūsų gyvenime nėra, tuomet jums teks tai suorganizuoti. Verta sutelkti dėmesį į naujus pažįstamus, nusiteikti abipusiai savitarpio pagalbai. Kiek jums tai svarbu - priklausys nuo jūsų pačių poreikių. Žvaigždės žada stiprią sveikatą.

Savaitės horoskopas (sausio 18- 24 d.) LIŪTAS: Mažiau dinamikos, bet daugiau reikšmės visame kame, kas vyks aplink. Susitelkite profesinei veiklai. Tiems, kurie tikisi paaukštinimo, dabar yra šansas jį gauti. Tik neikite prašyti: veikiant subtiliau, padės aplinkiniai. Be abejo, juk rezultatai - pats geriausias rodiklis. Palanku priimti svarbius sprendimus, planuoti, realizuoti planus, atšaukti neperspektyvius susitikimus. Šeimoje neskubėkite priiminėti sprendimų: dažnai rytas protingesnis už vakarą.

Savaitės horoskopas (sausio 18- 24 d.) SVARSTYKLĖS: Kuo daugiau bendravimo, vakarėlių, kurių metu neformaliai pabendrausite su kolegomis, vadovais. Galimas naudingas pasiūlymas, kurį būtinai priimkite. Kažkam gali kilti nenumaldomas noras pakeisti veiklos sritį, tačiau čia žvaigždės pataria būti atidiems ir tenkinti tik pagrįstus troškimus, kuriems pakaks ir laiko, ir resursų. Turintiems savo verslą reikėtų būti santūresniems, tačiau įžvelgti potencialą taip pat būtina.

Savaitės horoskopas (sausio 18- 24 d.) ŽUVYS: Rezultatai džiugins tuos, kurie pasirinko teisingą kryptį. Verslininkams svarbu klausytis savo intuicijos: jei dėl kokių nors priežasčių manote, kad neturėtumėte sudaryti naujos sutarties, bet viskas rodo sandorio sėkmę, tada verta sulėtinti tempą ir pasistengti suprasti save. Jausmai turėtų vyrauti prieš protą, o kalbant apie sveikatą, būtų gerai, kad per šį laikotarpį pasirūpintumėte savimi. Gyvybinės energijos lygis nebus didžiausias, taigi raskite laiko pailsėti.

Savaitės horoskopas (sausio 18- 24 d.) ŠAULYS: Emocinis pakilimas gali būti susijęs su kai kuriais svarbiais įvykiais šeimoje. Puikus laikas medicininėms procedūroms ar reabilitacijai. Tradiciškai šis laikotarpis nėra skirtas poilsiui, bet žvaigždės rekomenduoja prieštarauti taisyklėms. Galimos netikėtos finansinės įplaukos, tačiau norint jas gauti, reikia daug nuveikti. Turintiems savo verslą, seksis plėstis. Palanku sudaryti įvairias sutartis ir susitarimus, įgalinančius veiklos plėtrą.

Savaitės horoskopas (sausio 18- 24 d.) SKORPIONAS: Darbe reikės jūsų profesionalumo. Tie, kurie bus kompetentingesni, laimės, todėl, jei nesate tikri dėl savo įgūdžių, kuo skubiau pasitobulinkite. Spręsdami darbo problemas, būkite drastiškesni, artimiausioje aplinkoje - priešingai, kuo minkštesni. Žvaigždės rekomenduoja nepraleisti gerų galimybių. Finansiniu požiūriu šis laikotarpis yra geras, nes yra galimybė gauti kažką panašaus į premiją. Neskubėkite investuoti net į perspektyviausius projektus, - dar kartą viską apgalvokite.

Savaitės horoskopas (sausio 18- 24 d.) JAUTIS: Linksmieji kalneliai gal ir smagu, bet... Pokyčiai tebevyks, tik jau nebe į plotį, bet į gylį. Daugelis atsidurs įvykių, kurių net nesitiki, epicentre, tačiau su naujomis žiniomis ne tik kad nepateksite į sunkią padėtį, bet ir greičiau pasieksite sėkmę. Finansinė sfera bus stabili, kaip ir meilės reikalai, kurie priklausys nuo veiksmų ir sprendimų, priimtų anksčiau. Žvaigždės rekomenduoja rūpintis savo sveikata ir apsilankyti pas gydytoją.

Savaitės horoskopas (sausio 18- 24 d.) MERGELĖ: Darbinėje sferoje galimos kardinalios permainos. Pailsėsite vėliau, o dabar naudokitės galimybėmis, kurios galbūt ir neatrodo malonios, tačiau yra jums naudingos. Naudinga saikinga rizika. Iš karto nepasitikėkite naujais pažįstamais, kurių bus daug. Kaip niekada lengvai megsite kontaktus. Šeimose vyraus santarvė ir ramybė, kuri labiau primins rutiną. Kad gyvenimas būtų smagesnis, pasistenkite lankytis kultūriniuose renginiuose.