Our Horoscope

Horoscope on 2018-05-17

Gegužės 18- 24 d. „Kelia audrą stiklinėje“. Marso paskatinti, galite pajusti stiprų laisvės ir nepriklausomybės troškulį. Norėsis išsivaduoti ne tik nuo žmonių ar aplinkybių, bet ir iš savo vidinių prieštaravimų ir baimių, trukdančių judėti tolyn. Vieni imsitės ryžtingų veiksmų ir tobulėsite profesinėje srityje, kiti gi protestuosite prieš visus ir viską, ir neaišku, kuo tai gali pasibaigti. Kad nenukentėtumėte, žvaigždės pataria nebūti kaprizingais ir nelieti negatyvo aplink.

Gegužės 18- 24 d. „Kalk geležį, kol karšta“. Marsas atsipalaidavęs, tad turėsite kuo džiaugtis ir darbe, ir asmeniniame gyvenime. Šalia bus ištikimi ir atsidavę žmonės, bus naudingas jų laiku duotas patarimas ir moralinis palaikymas, o reikalai judės dar sparčiau ir jūs turėsite daugiau laisvo laiko. Žvaigždės žada netikėtą romantišką susitikimą su žmogumi, kurio vaidmuo jūsų Likimui bus pakankamai reikšmingas. O tiems, kurie jau turi antrąją pusę, bus progų įrodyti savo meilę.

Gegužės 18- 24 d. „Kas daug kalba, mažai daro“. Intuicija – jūsų sąjungininkė, tad neignoruokite jos patarimų. Harmoningas Marsas jums padės įgyvendinti užmanymus ir idėjas, kuriuos pasiūlys geri draugai. Jie gali padėti realizuojant užmačias. Nesibaiminkite rizikuoti, ypač jei kvepia pelnu. Seksis tiems, kurie turės garbėtroškiškų planų ir realiai įsivertins savo jėgas. Žvaigždės pataria aktyviai siekti tikslo ir svajoti – net pačios netikėčiausios svajonės dabar gali išsipildyti.

Gegužės 18- 24 d. „Ką gali daryti tuoj, nedaryk rytoj“. Marsas gali atnešti problemiškų situacijų, tačiau jei į jas žvelgsite filosofiškai, ramiai ir be įtampos išspręsite. Pasistenkite užbaigti visus pradėtus darbus, antraip pateksite į chaosą. Tad pasistenkite, kad niekas netrukdytų švaria sąžine imtis naujų projektų realizacijos. Sudėtingiau klostysis asmeniniai santykiai, nes būsite impulsyvūs, o ir partnerio poelgiai stebins. Svarbiausia, sako žvaigždės, barniais nesugadinti santykių.

Gegužės 18- 24 d. „Pagal Jurgį ir kepurė“. Merkurijus neš sėkmę visuomeniniame gyvenime ir partnerystėje. Bet kuris darbas geriau seksis drauge su partneriais. Pajutę, kad jūsų negerbia darbe, tikėtina, ryšitės jį pakeisti. Jei partneris nesiskaitys su jūsų nuomone, galite audringai sureaguoti ir netgi nutraukti santykius. Pasak žvaigždžių, neverta kvaršinti galvos senomis neišspręstomis problemomis: jos savaime nueis į antrą planą. Beje, galite įsigyti naują ištikimą draugą.

Gegužės 18- 24 d. „Šykštus moka dukart“. Konkurencinės kovos ir rimto darbo periodas eina į pabaigą. Marsas skatins jūsų gyvenimo dinamiką, įtampą ir netgi konfliktiškumą, jei nesugebėsite perlipti savo ambicijų ir laiku sustoti. Konkurencinėje kovoje naudodami adekvačius metodus ir nesiveldami į intrigas, pasieksite daugiau. Meilėje būsite ryžtingi, tačiau pernelyg emocingi. Žvaigždės pataria taupyti perkant daiktus ir įdėmiai stebėti, kad kaina atitiktų kokybę.

Gegužės 18- 24 d. „Pats sau ponas“. Venera būtinai duos galimybių pasiekti pilnos vidinės ir išorinės harmonijos, susitvarkyti su jausmais, emocijomis, santykiais. Santykiai su aplinkiniais bus ypatingai šilti, draugiški, o bet kurią nesantaikos kibirkštėlę jūs čia pat užgesinsite, jai nespėjus įsiliepsnoti. Viešajame gyvenime dalyvaujantiems žmonėms žvaigždės žada didelę sėkmę visuomeninėje veikloje ir autoriteto pripažinimą tarp dalykinių partnerių.

Gegužės 18- 24 d. „Dar ne šiandien varna ratais važinės“. Marsas neharmoningas, tad būsite šiek tiek nervingi, o tuo pačiu – energingi ir užsispyrę. Pakenkti jūsų planams galėtų tik skubotumas ir nesantūrumas. Jei jus persekioja nesėkmės, metas peržiūrėti savo gyvenimiškas nuostatas ir pakeisti jas pozityvesnėmis. Susipykusiems bus progų susitaikyti, tačiau būtent jūs turite žengti pirmąjį žingsnį. Žvaigždės žada netikėtą finansinę sėkmę arba brangią dovaną.

Gegužės 18- 24 d. „Yra dantys, bus ir duonos“. Marsas žada pažerti įvairių aštrių ir sudėtingų situacijų, tačiau ir jėgų nepagailės. Džiugu vien tai, kad šio laikotarpio problemos bus smulkios ir lengvai išsprendžiamos. Balansuosite ant sėkmės ir nesėkmės ribos, tad aštrūs pojūčiai garantuoti. Gresia santykių perteklius, nes lengvai megsite naujas pažintis. Kažkas iš pažįstamų galbūt pagelbės darbe, tačiau naujų meilės santykių žvaigždės pataria nepradėti, nes jie būtų paviršutiniški

Gegužės 18- 24 d. „Stenkis, ir Dievas padės“. Marsas neš pozityvias permainas, stengsitės pašalinti kliūtis, trukdančias judėti pirmyn. Galėsite atsikratyti neigiamų įpročių ir atgyvenusių santykių ir pradėti gyventi ateitimi. Pasistenkite nepervargti. Bus daug dalykinio ir draugiško bendravimo, iš kurio galite pasisemti naudingos informacijos. Žvaigždės sako, kad šiuo metu galima lengviau sureguliuoti finansinius klausimus. Tikėtina, kad jums grąžins skolas.

Gegužės 18- 24 d. „Darbymety ir akmuo kruta“. Merkurijus apkraus darbais, o jums vis dažniau norėsis atsipalaiduoti. Jei pasiduosite pavasario vilionėms, reikalai tikrai užstrigs. Patikėkite: kuo toliau, tuo bus lengviau. Norėsis būti arčiau namų, šeimos, artimos dvasios žmonių. Įsiklausykite į jų patarimus ir aiškiau suprasite asmenines užduotis. Žvaigždės siūlo pakeisti ir atnaujinti savo namus, jei ne naujais pirkiniais, tai bent perstumdant senus baldus.

Gegužės 18- 24 d. „Mylimas šneka - lyg upė teka“. Neptūnas atneš naudos dalykinėje komandiruotėje. Jusite nenumaldomą troškimą mylėti ir būti mylimais, dėl to galite pasiryžti drąsiems ir ryžtingiems poelgiams, kurie nustebins jus pačius, jau nekalbant apie aplinkinius: pirmieji prisipažinsite meilėje arba padėsite santykių istorijoje paskutinį tašką ir leisitės naujos meilės ieškoti. Šeimos žmonėms žvaigždės žada harmoniją, artimųjų švelnumą ir rūpestį.