Our Horoscope

Horoscope on 2018-07-12

Savaitės horoskopas (liepos 13-19 d.) VANDENIS: „Imk jautį už ragų“. Aktyvus Mėnulis padės realizuoti save vyro, žmonos, tėvų vaidmenyje. Rūpesčio banga tiesiog užliesite artimuosius, stengsitės suteikti kiekvienam kuo daugiau džiaugsmo ir malonių akimirkų. Neskubėkite su santykių įteisinimu, sprendimais dėl šeimos pagausėjimo. Dalykinėje sferoje aiškiai pastebėsite savo klaidas, ir tai padės užimti reikšmingą vietą. Žvaigždės pataria nepraleisti nei vienos galimybės.

Savaitės horoskopas (liepos 13-19 d.) AVINAS: „Lakštingalą iš balso pažinsi“. Saulės užtemimui veikiant, norėsis kuo geriau save parodyti, daryti įtaką aplinkiniams, prastumdyti erdvę aplinkui, sutvirtinti pažintis. Tinkamas metas kurti savo įvaizdį, išryškinant privalumus. Jums padėtų svetimos patirties analizė. Stenkitės, kad interesų susikirtimas netaptų kovos lauku: konkurencijai kol kas nepakanka jėgų. Palankus metas investuoti į sveikatą. Žvaigždės jums žada netikėtą globėją iš praeities.

Savaitės horoskopas (liepos 13-19 d.) VĖŽYS: „Jei užsimojai – tai ir kirsk“. Saulės užtemimas sustiprins jūsų nepasitikėjimą savimi, neryžtingumą, o tai negatyviai įtakos tiek asmeninį jūsų gyvenimą, tiek profesinius pasiekimus. Prisiminkite, kad jums būnant šešėlyje, konkurentai mėgaujasi saule. Šeimyniniuose santykiuose viešpataus taika ir ramybė, jei drąsiai imsitės iniciatyvos, spręsdami buitines problemas. Žvaigždės įspėja, kad namiškių nugara neatlaikys rūpesčių naštos, todėl ją neškite pats.

Savaitės horoskopas (liepos 13-19 d.) OŽIARAGIS: „Nauja šluota švariai šluoja“. Saulės užtemimas padės pajusti, kaip gyvenimas pamažu įtraukia į save, į naujus reikalus, palikdamas už nugaros buvusius įpročius ir pareigas. Jei kažkas dar neužbaigta, kuo skubiau užbaikite. Jei spėjote pailsėti nuo pastarųjų įvykių, pajausite tvirtą pagrindą po kojomis. Nusiraminsite pasinėrę į kasdienę rutiną. Žvaigždės pataria nepražiopsoti naudingų pažinčių ir nepasiduoti gundymams.

Savaitės horoskopas (liepos 13-19 d.) DVYNIAI: „Neverk pametęs, nesidžiauk radęs“. Merkurijus žada tebesitęsiantį sėkmės periodą, tad mėgaukitės tuo. Laukia intensyvus išorinis gyvenimas, viliojantys pasiūlymai arba galimybės, tačiau kad jomis pasinaudotumėte, reikės nemažai pastangų. Neverta pradėti naujos veiklos, keisti darbo, gyvenamosios vietos. Tikėtina, kad kažkoks šeimyninis įvykis gerokai paplonins jūsų piniginę. Tačiau žvaigždės žada ir finansinių įplaukų, taip kad balansą pavyks atstatyti.

Savaitės horoskopas (liepos 13-19 d.) LIŪTAS: „Lėčiau judėsi, daugiau laimėsi“. Saulės užtemimo metu palanku giliai apmąstyti situacijas, santykius, užbaigti dar vieną gyvenimo ciklą. Būtina daugiau dėmesio skirti dvasiniam gyvenimui. Jausite sustiprėjusią intuiciją, pasiteisins įžvalgos. Sėkmė ir ramybė lydės tuos, kurie sugebės apriboti darbų apimtis ir daugiau ilsėtis. Žvaigždės pataria dirbti ramiai, neskubant, - taip ne tik daugiau nuveiksite, bet ir klaidų išvengsite, energijos neišbarstysite.

Savaitės horoskopas (liepos 13-19 d.) SVARSTYKLĖS: „Šaltai kalbėk, karštai judėk“. Saturno - Veneros remiami, galite tapti įžymiais ar reikalingais. Pradėję naudotis praėjusio mėnesio įdirbiu, pastebėsite, jog būtina šį tą pataisyti, perdirbti, todėl visų reikalų grūstyje pasistenkite pakliūti po naujos informacijos lietumi. Jei atsargiai keisite savo tikslus ir veiklos kryptį, pagerės jūsų nuotaika, o su ja – ir reikalai. Meilės nuotykiams - ne metas. Būkite kuo daugiau gamtoje, tik, perspėja žvaigždės, saugokitės peršalimų.

Savaitės horoskopas (liepos 13-19 d.) ŽUVYS: „Rytas už vakarą protingesnis“. Saulės užtemimo periodu stenkitės aktyviai dalyvauti visuomeniniuose reikaluose, artimų žmonių gyvenime. Pasiekimai priklausys nuo jūsų sugebėjimo pasikliauti aplinkiniais. Būkite sąžiningi ir laikykitės subordinacijos. Nors meilės fronte ramu, tačiau pageidautina, kad iš širdies pasikalbėtumėte su mylimu žmogumi. Žvaigždės įspėja, kad atsargiai ir atidžiai rinktumėtės partnerius, nes nauji ryšiai turės negatyvios įtakos.

Savaitės horoskopas (liepos 13-19 d.) ŠAULYS: „Piktam Dievas sveikatos nedavė, nes gali visus išmušt“. Po Saulės užtemimo pavyks stabilizuoti savo gyvenimą, pasukant link apgalvoto tikslo. Tačiau rimtų ir atsakingų sprendimų, žadančių pelną, metas dar ne tuoj. Darbe, karjeroje nusišypsos sėkmė, jei savo pastangas sugebėsite parodyti laiku ir vietoje. Laikas palankesnis esamų santykių gerinimui, nei naujo meilės romano pradžiai. Žvaigždės sako, kad dėl meilės kovoti neverta – lai sprendžia partneris.

Savaitės horoskopas (liepos 13-19 d.) SKORPIONAS: „Šunys loja, kaukia - vilkstinė pirmyn traukia“. Jupiteris išsitiesino, tad metas reikalams, susijusiems su verslu, prekyba, nekilnojamu turtu. Susipažinsite su žmonėmis, kurie įneš į gyvenimą svarbių pokyčių. Būsite kūrybiški, nestigs nei planų, nei idėjų. Sėkmė lydės, jei pasitikėkite savimi ir nekreipsite dėmesio į aplinkinių intrigas. Žvaigždės pataria būti ryžtingesniais ir iniciatyvesniais meilėje, antraip dūsavimų objektui galite atrodyti šalti ir abejingi.

Savaitės horoskopas (liepos 13-19 d.) JAUTIS: „Iš kitos varpinės kitaip varpai skamba“. Laikas didiems darbams, kuriems anksčiau neužteko jėgų, tad būsite darbingi, susikaupę. Praėjus Saulės užtemimui, suvoksite, kad geriausiai už visus suprantate, ko ir kaip reikia siekti. Teks suderinti savo ketinimus su tais, kurie jums padeda, todėl galima įtampa. Vertinkite mylimųjų pastangas. Žvaigždės primena, kad jūsų laukia praktinė nauda, intelektualios pramogos, viliojantys pasiūlymai, o galbūt netgi naujas pajamų šaltinis.

Savaitės horoskopas (liepos 13-19 d.) MERGELĖ: „Prieš vėją nepapūsi“. Merkurijus skatins trauką dalykams, esantiems ne jūsų įtakos zonoje. Pasistenkite atsilaikyti, nes svarbu nuspręsti neskubant. Pasirinkdami mažiausio pasipriešinimo reikalaujantį kelią, patirsite didesnę sėkmę. Santykiai su priešinga lytimi nusimato pakankamai darnūs, tik būkite atlaidūs ir kantrūs. Planuojantiems verslo ar kitokius plėtros projektus, žvaigždės pataria įsiginti į detales ir aklai netikėti tais, kuriuos manote esant jūsų partneriais.