Our Horoscope

Horoscope on 2018-03-12

Kovo 13- 19 d. „Kepti karveliai patys į burną nelekia“. Kol kas žvaigždės nežada nei rūpesčių, nei jaudulio, nei ypatingos profesinės sėkmės. Palankus metas poilsiui, relaksacijai - harmoningas Uranas ne tik leis atsistatyti fizines ir dvasines jėgas, bet ir įtakos puikią saviraišką. Branginkite santykius su mylimu žmogumi ir nepagailėkite komplimentų. Dabar jūsų sėkmė priklausys ne nuo jūsų, o nuo sėkmingai susiklosčiusių aplinkybių ir žvaigždžių padėties.

Kovo 13- 19 d. „Karvelis - paukštelis, bet ir varna paukštė“. Nors harmoningas Uranas sėkmei netrukdys, tačiau apsidrausti nepakenktų. Bus protingiau, jei neskubėsite įgyvendinti savo planų ir iki mažiausių smulkmenų viską apgalvosite. Meilėje pasistenkite nepainioti išdidumo su didybe, antraip santykiams iškils grėsmė: nesulaukę atsakomųjų veiksmų iš jūsų pusės, mylimieji gali nuspręsti, jog meilė baigėsi. Apsispręsti, ko norite ateityje, padės žvaigždžių numatyta kelionė.

Kovo 13- 19 d. „Žodį paleidęs, nesulaikysi“. Puikus laikas naujų reikalų pradžiai. Marsas skatins užbaigti visus naujai pradėtus darbus, kelyje į tikslą pašalindamas visas kliūtis ir apribojimus. Todėl svarbu, kad jūsų siekiai būtų tikrai svarbūs, antraip, netgi pasiekę rezultato, galite jaustis nusivylę ir nepatenkinti. Meilės santykiuose nestigs emocijų, tad saugokitės, kad jos neįžiebtų konflikto. Žvaigždės bus ypač palankios įtakos sferų plėtrai.

Kovo 13- 19 d. „Šnirpščia kaip arklys dvasią matydamas“. Marsas, eidamas jūsų ženklu, įtakos asmeninį aktyvumą, kurį pageidautina nukreipti tinkama, naudą nešančia, vaga. Daugumą sudėtingų klausimų, susikaupusių darbe, turėsite išspręsti savarankiškai, prisiimdami maksimalią atsakomybę. Asmeniniai santykiai turės tendenciją stiprėti ir netgi peraugti į oficialų įteisinimą. Pasistenkite nebūti impulsyvūs ir klausytis savo vidinio balso, antraip, perspėja žvaigždės, vėliau gailėsitės.

Kovo 13- 19 d. „Karvelio balselis, vanago nagai“. Įtempta Saturno padėtis atseikės daugybę darbų, nuo kurių negalėsite nei atsisakyti, nei perkelti ant kitų sprando. Dirbsite ne veltui: pastangas vainikuos solidus uždarbis. Jei pajausite, kad šeimyniniuose santykiuose stinga šilumos ir nuoširdumo, pagalvokite, ar visada su kitais elgiatės taip, kaip jie to nusipelnė. Žvaigždės pataria nekurti grandiozinių planų ateičiai ir kruopščiai tvarkytis su neglobaliomis užduotimis.

Kovo 13- 19 d. „Kartais ir balta varna karveliu tampa“. Venera pozityvi, tad seksis ir meilėje, ir visuomenėje, ir bendravime. Jūsų komunikabilumas padės sukurti nevienadienius santykius su įdomiais, įtakingais žmonėmis, susirasti bendraminčių, bendražygių. Palankus metas kūrybinei pradžiai. Pasinaudodami turimais ryšiais, galite drąsiai kurti savo verslą. Asmeniniame gyvenime viskas vyks sklandžiai, jei nekreipsite dėmesio į apkalbas.

Kovo 13- 19 d. „Vaikšto lyg peilio ašmenimis“. Uranas įtakos nemalonias situacijas, kurias priimsite pakankamai skausmingai. Daugelis neišvengsite sudėtingos situacijos darbovietėje arba santykiuose. Kitose sferose viskas bus gerai: finansinė padėtis stabili, savijauta gera, draugai šalia, vaikai džiugins paklusnumu. Žvaigždės pataria ramiai išlaukti ir neįsivelti į atvirą konfliktą.

Kovo 13- 19 d. „Kas stengiasi, tam ir Dievas padeda“. Jupiteris padės įgyvendinti visus senus sumanymus, sparčiai link tikslo judėsite. Tikėtinos pažintys su įdomiais ir protingais žmonėmis, kurie padės susidoroti su asmeninėmis problemomis ir susivokti gyvenime. Santykiai puikiai klostysis tiems, kurie jausmingi bei supratingi. Žvaigždės pritaria jūsų potraukiui prie mistikos, psichologijos - tai padėtų geriau suprasti save, kitus ir partnerio slaptus dvasinius virpesius.

Kovo 13- 19 d. „Skubėk, jei nori sugaišti“. Neptūnas skatins perdėtą pasitikėjimą savimi ir abejingumą patarimams iš šalies, kas vargu ar duos gerą rezultatą netgi esant palankioms aplinkybėms. Jūsų iliuzijos gali tapti priežastimi nesėkmių reikaluose ir asmeniniame gyvenime. Žvaigždės perspėja, kad klaidos, padarytos šiuo laikotarpiu, kainuos brangiai, todėl besiverždami į priekį pristabdykite arklius ir nesivelkite į kovą su konkurentais bei oponentais.

Kovo 13- 19 d. „Laikyk liežuvį už dantų – išvengsi bėdų“. Marsas padės įgyvendinti sumanymus, bet tik tuo atveju, jei prisitaikysite prie situacijos ir prie aplinkinių žmonių. Santūrumas ir patikimi bendradarbiai – tai, ko labiausiai jums reikės. Kol nebūsite tikras dėl atsakomųjų veiksmų, naujai įsižiebusius jausmus geriau laikyti paslaptyje. Žvaigždės pataria jokiu būdu neviešinti aplinkiniams jokių savo reikalų, antraip apkalbų, kritikos ir prieštaravimų išvengti nepavyks.

Kovo 13- 19 d. „Geriau šiandien zylė, kaip rytoj teterva“. Jūsų tikslas dabar - intensyvus karjeros siekis ir autoriteto stiprinimas. Neprošal būtų padirbėti su savo charakteriu, nes ūmumas, aštrumas ir ambicingumas, įtakojami Urano, gali privesti prie nervinio protrūkio ir konflikto su aplinkiniais. Asmeniniame gyvenime dėl jėgų, laiko ir noro stygiaus jausis štilis. Žvaigždės sėkmę žada tiems, kurie suburs aplink save vienminčių komandą.

Kovo 13- 19 d. „Moki pinigą – žiūrėk tavorą“. Harmoningas Merkurijus nuteiks draugiškam bendravimui, kuris bus ne tik varginantis, bet ir naudingas. Vakarėliuose jausitės pastebėti ir lengvai įsigysite gerbėjų. Būtų smagu, jei ne pinigai: jų trūkumas nuolat vers galvoti apie tai, kaip sustiprinti savo finansinį stabilumą. Kadangi svajonės piniginės nepapildo, žvaigždės pataria jas paversti idėjomis, o idėjas - veiksmais, nukreiptais link norimo tikslo.