Our Horoscope

Horoscope on 2019-05-15

Savaitės horoskopas (gegužės 17 - 23) VANDENIS: Tobulybės riba? Venera neš finansinę sėkmę ir sustiprins materialinę gerovę. Tie, kurie bent kiek gaudosi finansiniuose klausimuose arba turi nuosavą versliuką, atras galimybių pelningoms investicijoms, pradės daugiau uždirbti. Jausite gyvenimo pilnatvę ir ramybę. Šeimose vyraus santarvė. Gali būti, jog artimas giminaitis padės sudėtinguose reikaluose. Meilės santykiai bus tobuli, tad jausitės visiškai laimingi ir patenkinti

Savaitės horoskopas (gegužės 17 - 23) AVINAS: Chaotiškai. Marsas silpnas, tad būsite nepusiausviri ir nenuoseklūs, ypač meilėje. Bet kokia smulkmena, susijusi su mylimuoju, gali tapti degtuku, įžiebiančiu emocijų laužą. Stenkitės elgtis ramiai, kad jūsų asmeninis gyvenimas nenukentėtų. Sunkiai susikaupsite judėjimui į priekį, nes teks greitai spręsti smulkias problemas. Daug dėmesio pareikalaus artimieji, tad ne tik darbui, bet ir sau patiems laiko katastrofiškai truks.

Savaitės horoskopas (gegužės 17 - 23) VĖŽYS: Emocijos. Jupiteris byloja, kad visus įvykius priimsite aštriau ir emocionaliau, nei įprastai, tad galimi ir euforijos protrūkiai, ir ašarų upeliai. Svarbiausia tai, kad emocijos tinkamai įtakotų jūsų veiksmus ir nukreiptų juos link situacijos stabilizavimo. Tikėtini ir profesiniai pasiekimai, ir asmeninės pergalės. Konkurencijos nei darbe, nei asmeniniame gyvenime nebijosite, tad vargas jūsų oponentams.

Savaitės horoskopas (gegužės 17 - 23) OŽIARAGIS: Pasitenkinimas. Saturnas žada finansinę sėkmę ir karjerą. Pajausite stabilumą ir pasitikėjimą rytdiena. Laukia įvykis, kuris pačiu laimingiausiu būdu paveiks jūsų tolimesnį gyvenimą: jums gali pasiūlyti aukštesnes pareigas arba jūsų verslas ims duoti gerą pelną. Šiuo metu gautų dalykinių pasiūlymų jokiu būdu neatsisakykite. Meilėje žvaigždės žada romantišką pažintį su aukštesnio nei jūsų socialinio sluoksnio partneriu.

Savaitės horoskopas (gegužės 17 - 23) DVYNIAI: Intriga. Merkurijus kviečia į jūsų gyvenimą naujus žmones. Gali būti, jog jus pasieks svarbios naujienos, kurių įtakoje imsitės to, ko net neketinote daryti, arba išvyksite ten, kur vykti neplanavote. Būsite imlūs draugų ir naujų pažįstamų įtakai, tad stenkitės, kad prie jūsų priartėtų tik vertingi ir geranoriški žmonės. Naujiems romantiniams ryšiams metas nėra palankus: santykiai nebus ilgalaikiai.

Savaitės horoskopas (gegužės 17 - 23) LIŪTAS: Pasitenkinimas. Plutono skatinami, pajausite postūmį veiklai. Pagaliau galėsite reprezentuoti save ir patenkinti savo profesines ambicijas. Jei rasite tinkamą sritį, energiją sudėsite tikrai ne veltui. Nors darbas pareikalaus daug jėgų ir laiko, tačiau artimieji užmiršti nebus. Meilės reikalai klostysis neblogai, tačiau dėl kai kurių svarbių gyvenimiškų klausimų su mylimuoju galite ir nesutarti. Žvaigždės pataria būti lankstesniems.

Savaitės horoskopas (gegužės 17 - 23) SVARSTYKLĖS: Atsakingas metas. Venera suteiks progų reprezentuoti save darbe. Bus lengva siekti karjeros. Net jei karjera nedomina, vis tiek patartina užsirekomenduoti vadovybės akyse, juolab, kad gera reputacija pravers ateity ir taps pozicijos stabilumo garantu. Meilėje būsite linkę elgtis demonstratyviai, tačiau žvaigždės pataria prieš partnerį nesigirti, nepūsti miglos į akis: tas, kas mylės, mylės tokius, kokie esate.

Savaitės horoskopas (gegužės 17 - 23) ŽUVYS: Apdairiai. Neptūnas gali atnešti nemalonumų. Dėl neatsargumo grės prarasti nemažą pinigų sumą arba susipykti su brangiu ir artimu žmogumi. Tačiau šiuo atveju savęs kaltinti neverta – tokios aplinkybės. Tad nemalonumų akivaizdoje viską gerai apsvarstykite ir tada ieškokite išeities. Viskas jūsų rankose. Netinkamas metas naujiems meilės santykiams, o esamam partneriui turėtumėte būti dosnesni ir atidesni.

Savaitės horoskopas (gegužės 17 - 23) ŠAULYS: Rizika. Jupiterio padėtis sako, kad tikriausiai bus rizikingų ir aštrių situacijų. Tikimybė rizikuoti įvairiais svarbiais jums dalykais – reputacija, finansais, santykiais su aplinkiniais žmonėmis – nemaža. Rizikos išvengti vargu ar pavyktų, na, nebent patys leistumėte konkurentams užlipti ant galvos. Tačiau atsargumas ir sveika nuovoka nepakenktų. Meilėje būsite pernelyg atkaklūs ir užsispyrę. Pažintims laikas visai netinkamas: kol kas jausmai tegu pailsi.

Savaitės horoskopas (gegužės 17 - 23) SKORPIONAS: Ir tai praeis. Mėnulis gali atnešti nemalonumų. Dėl neatsargumo grės prarasti nemažą pinigų sumą arba susipykti su brangiu ir artimu žmogumi. Tačiau šiuo atveju savęs kaltinti neverta – tokios aplinkybės. Tad nemalonumų akivaizdoje viską gerai apsvarstykite ir tada ieškokite išeities. Viskas jūsų rankose. Netinkamas metas naujiems meilės santykiams, o esamam partneriui turėtumėte būti dosnesni ir atidesni.

Savaitės horoskopas (gegužės 17 - 23) JAUTIS: Permainų vėjas. Uranas skersvėju išvėdins jūsų rutiną ir kasdienybę. Dabar svarbiausia prisipažinti patiems sau, ko norite ir apie ką svajojate. Nesilaikykite seno vien tam, kad esate prie to pripratę. Tai, kas nebeteikia pasitenkinimo, pareikalaus skubios reorganizacijos. Atsivers naujos perspektyvos. Jūsų užduotis – jas pastebėti. Visi pasiūlymai, kuriuos gausite dabar – tai Likimo ženklas.

Savaitės horoskopas (gegužės 17 - 23) MERGELĖ: Sutelktai. Atsivers naujas periodas, sklidinas ryškių, prasmingų įvykių. Saturnas įtakos pastabumą ir verslumą, tad sėkmingai įgyvendinsite visus, netgi abejotinus, planus. Nebūsite nusiteikę rizikuoti, tad išvengsite neigiamų padarinių. Galimas finansinis pagerėjimas. Žvaigždės pataria pasikliauti vien savo jėgomis, nes partneriai gali netikėtai išduoti. Santykiai bus gražūs, vienišų laukia meilės intriga.

Call Now ButtonSkambinti Dabar