Apie mane

Apie mane

Labai daug svarsčiau, ką dėti į šią rubriką, kada ir kaip prasidėjo mano, kaip tarologės, kelias. Su pirmaisiais būrimais bei prognozavimais kortų pagalba mane, ankstyvoje vaikystėje, supažindino močiutė.  Niekada to nesureikšminau, nes visa tai priėmiau kaip savo šeimos gyvenimo dalį. Pirmieji rimtesni mano prisėdimai prie kortų kaladės prasidėjo apie 12- 13- us mano gyvenimo metus. Paprasta žaidybinė kortų kaladė tarnavo elementarių, buitinių ateities įvykių numatymui. Vėliau į mano rankas papuolė pranzūziško pasjanso būrimo kaladė. Ji man atvėrė tikrąsias būrimo kortomis galimybes: pradedant tolimesnių įvykių priežąsčių ir pasekmių numatymą, baigiant pasirinkimų variantų gausa su tikslia rezultato prognoze.  Jau tuomet supratau simbolių reikšmę mūsų psichikai, mąstymo bei veikimo įtakai. Per juos mūsų savastis yra susieta su planetą supančios kolektyvinės pasąmonės informaciniu lauku, kuriame VISKAS jau yra įvykę ir turi savo rezultatą. Frazė „kaip Danguje- taip ir Žemėje“ man įgyjo realią prasmę.

Apie 2007  į mano rankas pateko pirmoji Taro kaladė. Ir tai buvo meilė iš pirmo prisilietimo:). Ji sužavėjo mane savo tobulu išbaigtumu, universalumu, variantų gausa, aiškia simbolika, interpretavimo „gilumu“. Taro kortų kaladė apima didžiąją daugumą senųjų ezoterinių mokslų: kabalą, astrologiją, numerologiją, archetipinę simboliką, magiją, runas. Visiems, kurie nori susipažinti su Taro būrimų sistema, galiu pažadėti, kad ne tik atversite sau daug galimybių, bet keisite savo mąstymą ir aplinką. Jūs tapsite tikraisiais savo geresnio gyvenimo kalviais.

Tiems, kurie ateisite pas mane svarbiu arba sunkiu gyvenimo momentu patarimo- suteiksiu galimybę į problemą pažiūrėti visai kitu kampu (ir taip nuimti perteklinį destruktyvų sureikšminimą), duosiu Jums geriausią patarimą, padėsiu rasti geriausią išėjimo iš susidariusios situacijos kelią. Visiems linkiu suprasti, kad pasaulis- tėra tik mūsų pačių atspindys. Norite jį pakeisti- pasikeiskite savo viduje. Nežinote „kaip“, nemokate? Ateikite ir aš pasistengsiu padėti.

Iki susitikimų.

Tarologė Daiva (Silver Moon).